PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
میتونی دقیق تر ادرس بدی لطفا ؟
همون منطقه که دوستمون گفت اونجا. همون باس که پنج شش تا شمشیر دستشه و یه چادر هم تنشه شبیه مادربزرگ منه. اونجا بار هفتم اگه یک دونه خوک بکشی پنجاه هزار بلاد اکو بهت میده دو تا صد هزار

Sent from my BND-L21 using Tapatalk

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
3h5f_ps_messages_20181205_191945.jpg

بعد چند ماه برگشتم سر blood borne
تا حالا کسی رو دیدید اول دی ال سی رو بره ، بازی رو نرفته ؟
خیلی دی ال سی عالی بود ، خیلی سخت تر از بازی اصلی بود ، ولی سختیش معقول بود !! سخت ترین باسشم برای من لیدی ماریا بود !! به نظرم باید باس اخرش میشد خیلی با کلاس ترم بود !!!
نکته جالبش برا من این بود اخرین باسی که زدم باس اولش بود !! بعد رفتم تروفی ها رو که چک کردم دیدم کمترین تروفی گرفته شده هم مال باس اولشه !!! ،why?? کلا باس اول و باس سوم تنها باسایی هستن که همون بار اول میشه زدشون!
..........

بازی رو گمان نکنم صد در صد کنم اونم به خاطر دانجئون !! یعنی اگه منتقد بودم به خاطر همین دانجئون دو، سه نمره کم میکردم !! بیشتر از بیست ساعت ده ها چالیس گرفتم و باز کردم و هنوز به نصف چالیس ها هم نرسیدم !! واقعا کسل کننده و زجر اوره !! رفتن اون همه دانجئون تکراری و با باس،ها تکراری !! انگار که تو یه لوپ زمانی ، مکانی گیر افتاده باشی ! اصلا درک نمیکنه دلیل همچین حرکت افراطی رو !!! منو که دچار بلاد بورن زدگی کرد برای همین چند ماه گزاشتمش کنار

فعلا فقط میرم بازی رو تموم کنم تا بعد چی پیش بیاد

منم سیوام به نسخه ریجن 1 نمیخورد مجبور شدم دوباره از اول برم ولی ایندفعه توی 2 روز بازی رو تموم کردم به نظرم بهترین مکان برای فارم کردن منطقه ی قبل ار باس mergo هست سریع باس ها رو بزن تا برسی اونجا در ضمن یادت نره سه تا moon rune هست که میزان blood echoe دریافتی رو تا 160 درصد افزایش میده

کلاس اولیه مهم نیست تنها نکته مهم لول آپ کردن متناسب با اسلحه مورد نظره که مثلا واسه saw clever اول strength مهمه بعد skill بعد هم magic زیاد روی خون و استامینا تمرکز نکن به نظرم

وات ؟؟ کل بازی روی همین خون و استامین متمرکزه ، شما استرنجت ده تا بالا یا پایین باشه هیچ توفیری تو بازی نمیکنه !!! فوقش یکی دو ضربه بیشتر نیاز میشه بزنی !! ولی بدون خون و استامینا چی کار میتونی بکنی ! با دو تا ضربه بمیری ؟ یا برای حمله و جاخالی دو تا ضربه بزنی و استامین کافی برا جادج نداشته باشی ؟؟ به چه درد میخوره اونوقت این استرنج و اسکیل؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: J. Constantine

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
3h5f_ps_messages_20181205_191945.jpg

بعد چند ماه برگشتم سر blood borne
تا حالا کسی رو دیدید اول دی ال سی رو بره ، بازی رو نرفته ؟
خیلی دی ال سی عالی بود ، خیلی سخت تر از بازی اصلی بود ، ولی سختیش معقول بود !! سخت ترین باسشم برای من لیدی ماریا بود !! به نظرم باید باس اخرش میشد خیلی با کلاس ترم بود !!!
نکته جالبش برا من این بود اخرین باسی که زدم باس اولش بود !! بعد رفتم تروفی ها رو که چک کردم دیدم کمترین تروفی گرفته شده هم مال باس اولشه !!! ،why?? کلا باس اول و باس سوم تنها باسایی هستن که همون بار اول میشه زدشون!
..........

بازی رو گمان نکنم صد در صد کنم اونم به خاطر دانجئون !! یعنی اگه منتقد بودم به خاطر همین دانجئون دو، سه نمره کم میکردم !! بیشتر از بیست ساعت ده ها چالیس گرفتم و باز کردم و هنوز به نصف چالیس ها هم نرسیدم !! واقعا کسل کننده و زجر اوره !! رفتن اون همه دانجئون تکراری و با باس،ها تکراری !! انگار که تو یه لوپ زمانی ، مکانی گیر افتاده باشی ! اصلا درک نمیکنه دلیل همچین حرکت افراطی رو !!! منو که دچار بلاد بورن زدگی کرد برای همین چند ماه گزاشتمش کنار

فعلا فقط میرم بازی رو تموم کنم تا بعد چی پیش بیاد
اشتباه میکنی
دانجن ها چه از نظر داستانی چه تو گیم پلی هم به داستان اصلی مرتبط هستن
یعنی هر باس فایت تو داستان اصلی یک دانجن رو برات باز میکنه
تو بازی اصلی بعد یک مدت دیگه قوی میشه و بعد از NG+7 بازی انچنان چالشی نداره
دانجن های اول تا چهارم هیچی نیستن بعد اون بازی واقعا یک چلنج واقعی میشه یعنی دیگه قدرت معنی نداره بلکه هوش و دقت
بهترین جم ها و ایتم ها و بعضی از وحشی ترین باس فایت های تاریخ هم تو دانجن ها هستن
در مورد باس فایت هم لیدی ماریا که خیلی اسون بود:D یعنی واقعا از سد کس و لادوین و لورنس اسان تر گذشتی نسبت به ماریا؟:o
حتما سعی کن اول بازی اصلی رو پلات کنی خوب لول اپ بشی بعد برو دانجن ها، چون هر تروفی تو بازیش مثل یک پازل یک قسمت از ایتم ها رو پر میکنه اگر هم من جات بودن با این وضع میرفتم خوب خیلی هم نابود میشدم چه خالم به هم بخوره باید با نهایت قدرت رفت دانجن ها

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
اشتباه میکنی
دانجن ها چه از نظر داستانی چه تو گیم پلی هم به داستان اصلی مرتبط هستن
یعنی هر باس فایت تو داستان اصلی یک دانجن رو برات باز میکنه
تو بازی اصلی بعد یک مدت دیگه قوی میشه و بعد از NG+7 بازی انچنان چالشی نداره
دانجن های اول تا چهارم هیچی نیستن بعد اون بازی واقعا یک چلنج واقعی میشه یعنی دیگه قدرت معنی نداره بلکه هوش و دقت
بهترین جم ها و ایتم ها و بعضی از وحشی ترین باس فایت های تاریخ هم تو دانجن ها هستن
در مورد باس فایت هم لیدی ماریا که خیلی اسون بود:D یعنی واقعا از سد کس و لادوین و لورنس اسان تر گذشتی نسبت به ماریا؟:o
حتما سعی کن اول بازی اصلی رو پلات کنی خوب لول اپ بشی بعد برو دانجن ها، چون هر تروفی تو بازیش مثل یک پازل یک قسمت از ایتم ها رو پر میکنه اگر هم من جات بودن با این وضع میرفتم خوب خیلی هم نابود میشدم چه خالم به هم بخوره باید با نهایت قدرت رفت دانجن ها

Kos رو اگه بد شانسی نیورده بودم همون بار اول ژده بودمش ، یعنی با قدرتاش اشنا نبودم! ۱۵ تا خون داشتم جونمم ۸۰ درصد پر بود شاید کمتر از یک سانت از جونش مونده بود ، هول شدم حمله کنم بکشمش یهو یه فن الکتریسیته زد کشتم! این قرص های بیست رو خورده بودم ، پنج تا روغن کوبوندم بش ، و فایر پیپر و اتیش کردم و افتادم به جونش هر ضربه ۲-۳ هزار تا کم میکرد ازش ، قرص بیست رو میدونید که دمیج رو تساعدی میبره بالا!

ولی لیدی ماریا چیز دیگه ای بود ! اصلا مبهوت عظمتش شده بودم !!

لارنس رو که همون بار دوم (بار اولم جدی نرفتم فقط برا قلق گیری ) چرخ اره ای رو گرفتم به تن و بدنش ، تا خود دل و رودش رو جر دادم !! خیلی راحت با اره میمیره !! لادوین هم یادم نمیاد! اگه اون سگه است که شمشیر مون لایت رو میده ! اره تکی خیلی سخت بود !! بعد گشتم تو مپ ، یه هانتر پیدا کردم !! برش داشتم با همون هانتره رفتم سراغش نزاشتم نفس بکشه !!!

بحث من برای دانجئون ها تعداد و تنوع مسخرشونه !!! هیچ جوریه برام توجیح پذیر نیست که این بخش از بازی چند برابر زمانبر تر از بازی اصلی باشه !! وگرنه تا اینجا که به عمق ۴ رسیدم اصلا باسی نبوده که ازار بده ! حالا بعدش چی پیش میاد کی حال و حوصله داره

آخرین ویرایش:

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود
دوباره بازی رو شروع کردم و لامصب نمیدونم چی داره بازی ولی ول کن آدم نیست . خسته کننده نمیشه این بازی . دمش گرم خداییش :)
دوستان تازه اوایل بازی هستم و باس بعد از Father Gascoine رو کشتم " اسمش یادم نیست " /// توسنت یه دانجن باز کنم . به نظرتون برای فارم کردن خوبه برم اونجا یافعلا زوده ؟

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
Kos رو اگه بد شانسی نیورده بودم همون بار اول ژده بودمش ، یعنی با قدرتاش اشنا نبودم! ۱۵ تا خون داشتم جونمم ۸۰ درصد پر بود شاید کمتر از یک سانت از جونش مونده بود ، هول شدم حمله کنم بکشمش یهو یه فن الکتریسیته زد کشتم! این قرص های بیست رو خورده بودم ، پنج تا روغن کوبوندم بش ، و فایر پیپر و اتیش کردم و افتادم به جونش هر ضربه ۲-۳ هزار تا کم میکرد ازش ، قرص بیست رو میدونید که دمیج رو تساعدی میبره بالا!

ولی لیدی ماریا چیز دیگه ای بود ! اصلا مبهوت عظمتش شده بودم !!

لارنس رو که همون بار دوم (بار اولم جدی نرفتم فقط برا قلق گیری ) چرخ اره ای رو گرفتم به تن و بدنش ، تا خود دل و رودش رو جر دادم !! خیلی راحت با اره میمیره !! لادوین هم یادم نمیاد! اگه اون سگه است که شمشیر مون لایت رو میده ! اره تکی خیلی سخت بود !! بعد گشتم تو مپ ، یه هانتر پیدا کردم !! برش داشتم با همون هانتره رفتم سراغش نزاشتم نفس بکشه !!!

بخث من برای دانجئون ها تعداد و تنوع مسخرشونه !!! هیچ جوریه برام توجیح پذیر نیست که این بخش از بازی چند برابر زمانبر تر از بازی اصلی باشه !!
شما اولین دانجن رو یاد بگیری تا اخرین دانجن همین طوری هستش با 5 در صد تغییر، یعنی اصولا برای دانجن های بعدی اصلا نمیخواد راه رو بلد باشی اگر قبلی ها رو یکبار خوب بتونی یاد بگیری حالا چلنجش اینجاست مرحله به مرحله سخت تر میشه و دشمنای جدیتر هم میان، تا این از وسط HP و استامینا نصف میشن که خیلی خیلی سخت میشه و باس فایت های بازی اصلی هم بر میگردن با چند برابر قدرت بیشتر + چند باس غیر قابل شکست به معنی واقعی کلمه

ولی در کل بهتر بود دانجن ها شبیه هم نبودن و اینقدر تکراری نبود مراحلشون این مورد خیلی ازاردهندست...

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
درود
دوباره بازی رو شروع کردم و لامصب نمیدونم چی داره بازی ولی ول کن آدم نیست . خسته کننده نمیشه این بازی . دمش گرم خداییش :)
دوستان تازه اوایل بازی هستم و باس بعد از Father Gascoine رو کشتم " اسمش یادم نیست " /// توسنت یه دانجن باز کنم . به نظرتون برای فارم کردن خوبه برم اونجا یافعلا زوده ؟
ای جانم :x:x
نه فعلا همون بازی اصلی رو ادامه بده بنظرم منطقی تره. دانجن های اول بازی زیاد بلود دراپ نمیکنند. ایتم های خوبی هم ندارن.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
درود
تا دپس چهارم دانجئون ها نه ایتم تاپی میدن نه بلاد اکوی خوبی وقتت رو تلف نکن اصلا !! اواسط بازی یه جایی هست مثل دانشگاه و کتابخونه !! یه سری موجود روح مانندن اب میپاشن هم راحت میمیرن هم بهتر از بقیه بلاد اکو میدن !! من اونجا فارم میکردم اسم لوکیشنش یادم نیست !! شب رقتم تو بازی اسمش رو میزارم

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,758
نام
Masoud
منم دفعه اول Kos رو زدم ولی سخت ترین باس بازی بود به نظر من.
فقط چون شنیده بودم از همه باسا سخت تره آماده رفتم که تونستم دفعه اول بکشمش ، 19 تا هم خون خوردم یکی برام مونده بود :D
بهترین جا برا فارم هم نزدیکای آخر بازی 3 تا خوک ، فکر کنم 8 تا هم شدو اف ... هست کلی میشه فارم کرد.
راستی من چند وقت پیش تمومش کردم ولی آخر بازی یه مشکلی بود ، من 3 تا از این آیتم اسمش یادم نیست داشتم که باس آخر رو بکشم ، ولی بعد گهر من بازی پرید نیوگیم پلاس ، نرفت سراغ اون مون نمیدونم فلان.

• Like

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
منم دفعه اول Kos رو زدم ولی سخت ترین باس بازی بود به نظر من.
فقط چون شنیده بودم از همه باسا سخت تره آماده رفتم که تونستم دفعه اول بکشمش ، 19 تا هم خون خوردم یکی برام مونده بود :D
بهترین جا برا فارم هم نزدیکای آخر بازی 3 تا خوک ، فکر کنم 8 تا هم شدو اف ... هست کلی میشه فارم کرد.
راستی من چند وقت پیش تمومش کردم ولی آخر بازی یه مشکلی بود ، من 3 تا از این آیتم اسمش یادم نیست داشتم که باس آخر رو بکشم ، ولی بعد گهر من بازی پرید نیوگیم پلاس ، نرفت سراغ اون مون نمیدونم فلان.
قبل از اینکه بری واسه باس فایت باید اون ۳تا بند ناف رو استفاده کنی وگرنه نمیتونی با اون باس مورد نظر که از توی ماه میاد بیرون بجنگی

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,758
نام
Masoud
قبل از اینکه بری واسه باس فایت باید اون ۳تا بند ناف رو استفاده کنی وگرنه نمیتونی با اون باس مورد نظر که از توی ماه میاد بیرون بجنگی

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
یعنی باید یوز میکردم؟ والا یه جا نوشته بود باید تو اینونتوریت باشن.
پس اشتباه از من بوده ، تو نیو گیم پلاس میرمش.

• Like

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,368
نام
علی
یعنی باید یوز میکردم؟ والا یه جا نوشته بود باید تو اینونتوریت باشن.
پس اشتباه از من بوده ، تو نیو گیم پلاس میرمش.
داش مسعود میبینم که تا گردن اقتادی تو بازی داداش!:D حلالت باشه! بیا با هم بازی کنیم خو عمو اگه آنلاین میزنی! منم مثه خودت رانده یکم!:D دوست داشتی اد کن با هم بریم!
AliTabaraie

• Like
Reactions: soltanmasoud

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
داش مسعود میبینم که تا گردن اقتادی تو بازی داداش!:D حلالت باشه! بیا با هم بازی کنیم خو عمو اگه آنلاین میزنی! منم مثه خودت رانده یکم!:D دوست داشتی اد کن با هم بریم!
AliTabaraie
پیدا کردنش خودش یه باسه!چند بار خواستم با یکی از رفیقام دوئل کنم پیدا نکرد.

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,368
نام
علی
پیدا کردنش خودش یه باسه!چند بار خواستم با یکی از رفیقام دوئل کنم پیدا نکرد.
کاری نداره که! باید پسورد بزاری و مکانتونم یکی باشه و زنگی که پشت زمینش خط قرمز داره بزنید! اسمشو یادم نی الان!:| فک کنم جفتتونم باید اونو بزنید یا یکیتون باید Small Beckoning Bellو بزنه! تا حالا پی وی پی نزدم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر