PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,508
دوستان به یه چیزی دقت کردید. تا الان دارک سولز 3 یه بار هم با مشکل آنلاین و این چیزها برخورد نکردم. ولی بلاد بورن هزار تا ادا. نمیدونم از طرف فرام سافت ور پشتیبانی نمیشه بلاد. نا سلامتی انحصاریه.مشکل آنلاین بودن رو با نت گوشی درست کردم حالا یه مشکل دیگه دی ال سی رو نمی خونه. یعنی بازی نمیره تو دی ال سی.

Sent from my BND-L21 using Tapatalk
اصلا بازی هایی که فرام منتشر کرده دیگه بعد از انتشارشون ربطی به فرام ندارن. باید بری سراغ ناشر. ناشر بازی های دارک سولز هم
Bandai Namco و ناشر بلادبورن هم سونی.
عملا بعد از عرضه هیچ ربطی به فرام نداره تمام این سرور های انلاین و غیره مسئولش سونی و Bandai

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
اصلا بازی هایی که فرام منتشر کرده دیگه بعد از انتشارشون ربطی به فرام ندارن. باید بری سراغ ناشر. ناشر بازی های دارک سولز هم
Bandai Namco و ناشر بلادبورن هم سونی.
عملا بعد از عرضه هیچ ربطی به فرام نداره تمام این سرور های انلاین و غیره مسئولش سونی و Bandai
شما این مدت با بلاد مشکل داشتی؟قسمت انلاینش.

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
شما این مدت با بلاد مشکل داشتی؟قسمت انلاینش.

همین که دارک سولز یک ریمستر اومد بلاد بورن تو ایران با مشکل مواجه شد. من تو دارک ریمستر و دارک 3 اصلا مشکلی نداشتم در حالی که معتاد قسمت آنلاین بلاد بودم. ولی بلاد تمام تابستون نتونستم آنلاین بشم. الان هم با نت گوشی مشکل ورود به دی ال سی دارم. ای کاش میدونستم تو فروم های خارجی چی میگن

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود

دوستان بالاخره تونستم نسخه GoTY این بازی رو گیر بیارم

دوستان نکته هایی که میدونید برای شروع دوباره بازی بهم کمک میکنه رو بگید لطفا
چه کلاسی - چه اسلحه ای - چه کارا کنم ؟
علاقه به فارم دارم شدید - لول قبلیم فک کنم 90 بود که دیگه نمیتونم ادامش بدم - اسلحه های سری قبلم با لودیگ خیلی خوب میزدم و اون Saw Cleaver . باقیش رو یادم نیس
سپاس

• Like
Reactions: soltanmasoud

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
درود

علاقه به فارم دارم شدید - لول قبلیم فک کنم 90 بود که دیگه نمیتونم ادامش بدم - اسلحه های سری قبلم با لودیگ خیلی خوب میزدم و اون Saw Cleaver . باقیش رو یادم نیس
سپاس
چرا نمیتونی ادامه بدی

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
درود

سپاس
منم سیوام به نسخه ریجن 1 نمیخورد مجبور شدم دوباره از اول برم ولی ایندفعه توی 2 روز بازی رو تموم کردم به نظرم بهترین مکان برای فارم کردن منطقه ی قبل ار باس mergo هست سریع باس ها رو بزن تا برسی اونجا در ضمن یادت نره سه تا moon rune هست که میزان blood echoe دریافتی رو تا 160 درصد افزایش میده
کلاس اولیه مهم نیست تنها نکته مهم لول آپ کردن متناسب با اسلحه مورد نظره که مثلا واسه saw clever اول strength مهمه بعد skill بعد هم magic زیاد روی خون و استامینا تمرکز نکن به نظرم

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
منم سیوام به نسخه ریجن 1 نمیخورد مجبور شدم دوباره از اول برم ولی ایندفعه توی 2 روز بازی رو تموم کردم به نظرم بهترین مکان برای فارم کردن منطقه ی قبل ار باس mergo هست سریع باس ها رو بزن تا برسی اونجا در ضمن یادت نره سه تا moon rune هست که میزان blood echoe دریافتی رو تا 160 درصد افزایش میده
کلاس اولیه مهم نیست تنها نکته مهم لول آپ کردن متناسب با اسلحه مورد نظره که مثلا واسه saw clever اول strength مهمه بعد skill بعد هم magic زیاد روی خون و استامینا تمرکز نکن به نظرم
درود
ممنونم
به نظرت با کدوم اسلحه ها شروع کنم ؟
اون Rune ها رو کجا پیدا کنم ؟ به صورت تقریبی یادته
چرا خون و استامینا مهم نیس ؟

• Like
Reactions: ezio252

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
درود
ممنونم
تا وسطای بازی که ludwigs holy blade رو پیدا کنی با saw clever برو بعدش با لودویگ برو
موقع لول آپ هم اول strength بعد skill بعد magic رو به 25 برسون بعد متناسب با اسلحه بقیه رو زیاد کن از اینجا لیست اسلحه ها رو میبینی
Weapons - Bloodborne
تو گوگل سرچ کن location of all three moon runes ویدئوش رو ببین
برای اینکه دو باره یه سری rune هستن که خون رو زیاد میکنن مثلا اگه سه تاش رو داشته باشی اندازه ده لول یا بیشتر به جونت اضافه میکنن
فعلا باید صبر کنم dlc تخفیف بخوره تا بخرمش شما لولت رسید به 65 dlc رو برو

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
تا وسطای بازی که ludwigs holy blade رو پیدا کنی با saw clever برو بعدش با لودویگ برو
موقع لول آپ هم اول strength بعد skill بعد magic رو به 25 برسون بعد متناسب با اسلحه بقیه رو زیاد کن از اینجا لیست اسلحه ها رو میبینی
Weapons - Bloodborne
تو گوگل سرچ کن location of all three moon runes ویدئوش رو ببین
برای اینکه دو باره یه سری rune هستن که خون رو زیاد میکنن مثلا اگه سه تاش رو داشته باشی اندازه ده لول یا بیشتر به جونت اضافه میکنن
فعلا باید صبر کنم dlc تخفیف بخوره تا بخرمش شما لولت رسید به 65 dlc رو برو
اکی ممنون رفیق

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
درود
ممنونم
من که عاشق قسمت انلاینشم. یه بار مجبور بودم سیوم رو پاک کنم. از لول سیصد اومدم صفر. حوصله هم نداشتم. با پنج تا خون پشت گاسکوین یکی اومد کمکم بیچاره لولش اومده بود پایین چون من لولم پایین بود. من هی فرار میکردم اون هم میزد. یه بار مردم. خلاصه برام کشتش.

• Like
Reactions: trainer

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
اکی ممنون رفیق
هم بلاد هم دارک سولز اغلب آنلاین. یا کمک بقیه یا کمک من یا جنگ با بقیه. راستی اگه میخوایی بیشترین بلاد اکو رو جمع کنی تو قسمت nurse همون قسمت خوک ها قبل باس آخر باید بازی رو هفت بار بری بعد شش بار هر دور بهت نزدیک پونصد هزار می ده

• Like
Reactions: trainer

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
هم بلاد هم دارک سولز اغلب آنلاین. یا کمک بقیه یا کمک من یا جنگ با بقیه. راستی اگه میخوایی بیشترین بلاد اکو رو جمع کنی تو قسمت nurse همون قسمت خوک ها قبل باس آخر باید بازی رو هفت بار بری بعد شش بار هر دور بهت نزدیک پونصد هزار می ده

میتونی دقیق تر ادرس بدی لطفا ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر