PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
درود

دوستان من یه بار نسخه معمولی بازی رو تا اخر رفتم و یه مدتم بعدش بازی کردم تا تقریبا لول 100 فک کنم / یادم نیست دقیق / فارم زیاد میکردم
بعد یه اشتباهی صورت گرفت و دیسک رو فروختم

الان به نظرتون می ارزه این نسخه رو بگیرم و با توجه به اینکه باید از اول دوباره شروع کنم و برم " چون سیو هام بالا نمیاد "
Bloodborne™ Complete Edition Bundle

تخفیف خرده و میتونم DLC ها رو هم کامل داشته باشم

هرطوری بگیریش ارزششو داره! نسخه کامل با dlc old hunters بگیر

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
راستی الان به غیر بلاد چه بازی های میکنی makedream عزیز.؟

Sent from my BND-L21 using Tapatalk
مخلصم . حقیقتا اصلا فرصتی برای بازی ندارم ( کار و زندگی و این مسائل ) فقط منتظر انحصاری های بزرگ مثل تلو دو ، سوشیما ، دیس استرندینگ و ... هستم تا دوباره فرصت بازی جور کنم . دلم لک زده واسه بلادبورن و اتمسفر یارنام ...

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
مخلصم . حقیقتا اصلا فرصتی برای بازی ندارم ( کار و زندگی و این مسائل ) فقط منتظر انحصاری های بزرگ مثل تلو دو ، سوشیما ، دیس استرندینگ و ... هستم تا دوباره فرصت بازی جور کنم . دلم لک زده واسه بلادبورن و اتمسفر یارنام ...
نظرت درباره red dead چیه من اشتراکی خریدم

الان به نظرت این نسخه که فرستادم لینکش رو . کامل هست ؟ یعنی هم بازی و هم DLC

یا دنبال دیسک Complete بگردم تو بازار
بچه ها یه خبر خوب و یه خبر بد. خبر خوب اینه با اینترنت گوشیم که فورجی پلاسه همراه اوله تونستم کوواب و آنلاین برم. خبر بد هم اینه تا سیو بازیمو پاک نکردم وصل نشد. یعنی از اول دوباره شروع کردم

Last edited by a moderator:

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,425
نام
علی

همین لینکی که فرستادی نسخه ی کامله بازیه. قطعا ارزششو داره! خصوصا اگر دانجنارو نرفتی دفه ی اول که با لول 100 احتمال خیلی زیاد میره نرفته باشی!

• Like
Reactions: trainer

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391

نسخه فیزیکی goty یمقدار کمیاب هست اگه بتونی تو بازار پیدا کنی بنظرم بهتره خودم نسخه فیزیکیو ترجیح میدم
لینکی هم که دادی نسخه کامل با dlc هست بازی ارزش تکرارش بینهایت ِ مطمئنم قسمتهای زیادی از دنیای بازیو ندیدی من بعد از ng+7 و یه کارکتر دختر اضافه هم که همینطوری محض تنوع چند وقت پیش از نو ساختمو شروع کردم هفته گذشته یجاهایی رفتم و چیزایی دیدم که قبلن ندیده بودم! الد هانترز هم که دیگه بهش اضافه بشه جای شک نمیزاره باید حتما این شاهکارو بگیری!

• Like
Reactions: trainer

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,769
نام
Masoud
سلام.
من الان بازی رو تا نزدیکای آخرش (باید برم فکر کنم باس آخر ، اون 3 تا آیتم هم دارم برا اندینگ اصلی) رفتم ، قبلش میخواستم برم dlc رو بازی کنم تا بازی تموم نشده ، میرم پیش این جونوره که میگیرت (Lesser Amygdala) ولی فقط خونم کم میشه و اتفاق نمیوفته.
لولم هم 94 ، خوبه؟
بعد این چالیس دانجن قضیش چیه؟

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
سلام.
من الان بازی رو تا نزدیکای آخرش (باید برم فکر کنم باس آخر ، اون 3 تا آیتم هم دارم برا اندینگ اصلی) رفتم ، قبلش میخواستم برم dlc رو بازی کنم تا بازی تموم نشده ، میرم پیش این جونوره که میگیرت (Lesser Amygdala) ولی فقط خونم کم میشه و اتفاق نمیوفته.
لولم هم 94 ، خوبه؟
یه آیتم مخصوص دی ال سی تو هانتر دریم نزدیک پله های دختره هست بعد کشتن ویکار املیا پیدا میشه باید برش داری بعد بری اون جونوره برت میداره تو دی ال سی

• Like
Reactions: soltanmasoud

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,425
نام
علی
سلام.
لولم هم 94 ، خوبه؟
یه آیتم هست به اسم Eye of a Blood-drunk Hunter که باید همراه کاراکترت باشه و بعدش بری تا اون موجود ببرتت به شروع دی ال سی. لولت خوبه اگه باره اول داری بازیو میری که احتمالا هم همینه. چلیس دانجنارو باید از سنگ قبرهایی که سمت چپ هانترز دریم هست بری! جلوی سنگ قبر ضبدر میزنی و چلیسی که میخوای بریو انتخاب میکنی. باید یه سری متریال داشته باشی برای شروع که خود بازی متریال اولین چلیسو بهت میده! اسمش Ritual Blood (1) هست که در طول بازی بدست میاری و همچنین بلاد اکو هم باید داشته باشی! بقیه ی چلیسارو توی خود چلیسا میده و متریال هم همینطور! معمولا اگر خوب بگردی متریالی که برای چلیس بعدی لازم داریو توی همون چلیسی که داری میری میده!

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,769
نام
Masoud
یه آیتم مخصوص دی ال سی تو هانتر دریم نزدیک پله های دختره هست بعد کشتن ویکار املیا پیدا میشه باید برش داری بعد بری اون جونوره برت میداره تو دی ال سی

یه آیتم هست به اسم Eye of a Blood-drunk Hunter که باید همراه کاراکترت باشه و بعدش بری تا اون موجود ببرتت به شروع دی ال سی. لولت خوبه اگه باره اول داری بازیو میری که احتمالا هم همینه. چلیس دانجنارو باید از سنگ قبرهایی که سمت چپ هانترز دریم هست بری! جلوی سنگ قبر ضبدر میزنی و چلیسی که میخوای بریو انتخاب میکنی. باید یه سری متریال داشته باشی برای شروع که خود بازی متریال اولین چلیسو بهت میده! اسمش Ritual Blood (1) هست که در طول بازی بدست میاری و همچنین بلاد اکو هم باید داشته باشی! بقیه ی چلیسارو توی خود چلیسا میده و متریال هم همینطور! معمولا اگر خوب بگردی متریالی که برای چلیس بعدی لازم داریو توی همون چلیسی که داری میری میده!
ممنون بابت پاسخ.
من خیلی وقته اون باس رو کشتم ، ولی اون آیتم رو ندارم چیزی هم تو هانتر دریم نیست بردارم.
بازیم هم ورژن 1.09 هست ولی هکی.
چالیس دانجن رو هم رفتم توش ، ممکنه بازیم dlc رو نداشته باشه؟

• Like
Reactions: J. Constantine

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,425
نام
علی
ممنون بابت پاسخ.
من خیلی وقته اون باس رو کشتم ، ولی اون آیتم رو ندارم چیزی هم تو هانتر دریم نیست بردارم.
100% بازیت نداره DLCیو پس!

• Like

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
ممنون بابت پاسخ.
سلام
داداش بازیت کامله و DLC رو هم داری نگران نباش! ورژن ۱.۰۹ هست دیگه؟
فقط باید فایل فیکس رو بگیری و بنصبی تا فعال بشه :D

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر