PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

parvaz62aseman

کاربر سایت
Sep 1, 2017
60
چه خبر بدی؟ بگو بدنمون دیگه عادت کرده به خبر بد

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
دیروز شایعه شده بود سونی میخواد کاربران ایرانی رو بن دائم کنه هم تو انیستا هم تو بازی سنتر دیدم بعد تکذیب شد و گفتند شایعه هست

Sent from my BND-L21 using Tapatalk

دوستان از وقتی بلاد وصل اینترنت نمیشه لست او اس و آنچارتد بازی می‌کنم اگر هم دلم برای بلاد تنگ شد میرم nightmare لول آپ.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: J. Constantine

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,243
سلام بروبکس،آقا واقعا وقتی میبینم هنوز بعد از این همه مدت تاپیک فعاله و بچها دارن پاره میکنن بازی رو خوشحال میشم و حال میکنم با خوندن پستا :D
نکته دوم در مورد صفحه قبلی ک یکی از بچه ها گفته بود ی باس اشکمو در آورده یکی هم گفته بود این آسونترین باس بازی هست،خواستم بگم یکی از خواص و معجزات این بازی همینه ک
بازی برای هر کسی یجور خاصیه از جمله همین سختی باس ها و نوع اسلحه و کلا برا هر کسی گیمپلی یونیکی داره،مثلا برای من آسونترین باس rom بود و سخت ترینش همونی بود ک بالای قلعه برفی باید میزدیمش ک اسمش یادم نیست فک کنم لوگاریس بود :D
البنه سخت ترینه سخت ترینس تو دانجنا بود همون پیرمرده ک خیلی ورجه وورجه میکرد و عصاشو پرتاب میکرد سمتمون،یعنی قشنگ مث مار داشتم ب خودم میپیچیدم از حرص :D

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
دیروز شایعه شده بود سونی میخواد کاربران ایرانی رو بن دائم کنه هم تو انیستا هم تو بازی سنتر دیدم بعد تکذیب شد و گفتند شایعه هست

سونی اهل اینکارا نیست،این حضرات عرزشی داخلی هستن که گند زدن به همه چی و چشم دیدن همین یه ذره دلخوشی رو هم واسه جوونای مملکت ندارن

سلام بروبکس،آقا واقعا وقتی میبینم هنوز بعد از این همه مدت تاپیک فعاله و بچها دارن پاره میکنن بازی رو خوشحال میشم و حال میکنم با خوندن پستا :D
نکته دوم در مورد صفحه قبلی ک یکی از بچه ها گفته بود ی باس اشکمو در آورده یکی هم گفته بود این آسونترین باس بازی هست،خواستم بگم یکی از خواص و معجزات این بازی همینه ک
بازی برای هر کسی یجور خاصیه از جمله همین سختی باس ها و نوع اسلحه و کلا برا هر کسی گیمپلی یونیکی داره،مثلا برای من آسونترین باس rom بود و سخت ترینش همونی بود ک بالای قلعه برفی باید میزدیمش ک اسمش یادم نیست فک کنم لوگاریس بود :D
البنه سخت ترینه سخت ترینس تو دانجنا بود همون پیرمرده ک خیلی ورجه وورجه میکرد و عصاشو پرتاب میکرد سمتمون،یعنی قشنگ مث مار داشتم ب خودم میپیچیدم از حرص :D
والا فعلا واسه ما که کانکت نمیشه به سرورها،واسه همین اینقدر نشستیم آفلاین لول آپ کردیم به هر باسی که میرسیم سریع ریز ریز میشه میره رد کارش
یه دوستی دارم ۳ بار بازی رو تموم کرده من با یکبار تموم کردن بازی لولم از اون بالاتره

Last edited by a moderator:

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,368
نام
علی
یادته گفتی بازی کاره من نی؟ هی گفتیم داداچمون برو بازی کن که جواهره!:D نه یادته؟:D خودمم اولش همینو میگفتم البته!:D حالا من کرم بازیو به پسر داییمم انداختم!:D اصن گیمر نی!:D ولی قفلی زده میگه من اینو میرم!:D یه 100 باری فعلا سره Blood-Straved Beast مرده تا ببینه چی میشه!:D لول

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,243
والا فعلا واسه ما که کانکت نمیشه به سرورها،واسه همین اینقدر نشستیم آفلاین لول آپ کردیم به هر باسی که میرسیم سریع ریز ریز میشه میره رد کارش
یه دوستی دارم ۳ بار بازی رو تموم کرده من با یکبار تموم کردن بازی لولم از اون بالاتره

دقیقا منم همینجور کل بازیو افلاین رفتم البته میتونستم انلاین برم و اول هم بخاطر سختی بازی رفتم پلاس خریدم و انلاینش رو راه انداختم ک با دوستم بریم ویکار املیا رو برام بکشه،بعد کار خدا اونروز این زنگوله من نمیشد باهاش زنگ زد ک دوستم جوین بشه بهم،خلاصه خودم دلمو زدم ب دریا رفتم طی یک نبرد اپیک تو اخرین لحظات جونم ویکار املیا رو کشتم،اینقد بهم چسبید ک دیگه کل بازی رو تکی رفتم و اینقد فارم کردم ک منم مث شما لولم از لول دوستم رفت بالاتر و بلاد بورن تبدیل شد ب اولین بازی ک پلات کردم :D
بچه ها میدونن من کلا اعتقادی ب پلات ندارم ولی این لعنتی منو بدجور معتاد کرد :D

یادته گفتی بازی کاره من نی؟ هی گفتیم داداچمون برو بازی کن که جواهره!:D نه یادته؟:D خودمم اولش همینو میگفتم البته!:D حالا من کرم بازیو به پسر داییمم انداختم!:D اصن گیمر نی!:D ولی قفلی زده میگه من اینو میرم!:D یه 100 باری فعلا سره Blood-Straved Beast مرده تا ببینه چی میشه!:D لول

بهههههه نوکرتم داداش یادش بخیر دقیییقققاااا یادمه اون اولا ک کلافه شده بودم همش میگفتم فقط سریع تمومش کنم بره چون استیل بوک خریده بودم زورم میومد اینقد پول دادم و بازی داره خاک میخوره،تازه زمانی ک خریدمش ۱ ساعت بازی کردم بعد گذاشتمش کنار تا پارسال ک اومدم اینجا و کلی تشویقم کردی ک بازیش فوقالعادست و واقعا هم شاهکاره بازیش،یعنی یادمه معتادش شده بودم صبحا سر کار میومدم اینجا درباره بازی حرف میزدم و راهنمایی میگرفتم،ظهرا تا میرسیدم خونه میپریدم سر بازی و کلی عشق میکردم باهاش :D
این پسر داییتم میشه عین خودم،منم سر ویکار آملیا کلی سرویس شدم ولی وقتی کشتمش دیگه معتاد بازی شدم و ی حس غروری بهم دست داد،مطمئن باش اونم مث خودمون ب زمره معتادای بازی میپیونده،تازه من هنوز دی ال سی رو بازی نکردم گذاشتم سر فرصت اونم بزنم بر بدن :D

m&g7

کاربر سایت
Mar 10, 2017
51
سلام
من dlc رو تا آخر رفتم orphan هم زدم ولی هنوزم میرم پیش laurence همونجا نشسته هیچ کاری نمی کنه
حرکت خاصی باید انجام بدم تا باهاش مبارزه کنم؟

• Like
Reactions: kamyab66

kamyab66

کاربر سایت
Jun 10, 2016
83
سلام
من dlc رو تا آخر رفتم orphan هم زدم ولی هنوزم میرم پیش laurence همونجا نشسته هیچ کاری نمی کنه
حرکت خاصی باید انجام بدم تا باهاش مبارزه کنم؟

سلام. باید آیتم جمجمه (Laurence's Skull) رو پیدا کنی بعد بری تو کلیسا بزاری تا بیدار بشه. این ویدیو مکانش رو نشون می‌ده .

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
از وقتی که دلار رفته بالا و زندگی ما از حیوانات هم بدتر شده، با دست خالی هم میرم واسه باس ها بدون این که یک ضربه بهم بزنن مثل چی نابودشون میکنم، این نشون میده زندگی ما یعنی اگر تو واقعیت هم مثل اتمسفر بلادبورن بود مثل این بود مثلا ما تو جنگل هستیم و داریم میوه سر میکنیم و مثلا موقعه مبارزه با Ludwig مثلا یک هوری زیبا داره نازمون میکنه:| تو اینده باید یک بازی ساخته بشه که مثلا 18 تا باس فایت مثل Ludwig و Orphan of Kos هم زمان با هم بریزند سرت و هم زمان رعد و برق و تگرگ سنگ بریزه رو سرت ، تا جامعه ایرانی با همزاد پنداری با محیط اون مبارزه فکر کنه از اون بدتر هم هست:| با تشکر :-c

mojtaba.sha

کاربر سایت
Feb 8, 2018
214
سلام بازی تموم شد از اول شروع میشه یا میشه توی مناطق چرخید باس های انتخابی شکست داد؟

جایی،نزده که چه لولی واسه باس فایت ها خوبه؟؟؟؟ دو تا باس کشتم راحت مردند لولم خیلی بالا بود اصلن حال نداد
باس عنکبوت چ لولی خوبه ؟

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,368
نام
علی
سلام بازی تموم شد از اول شروع میشه یا میشه توی مناطق چرخید باس های انتخابی شکست داد؟

جایی،نزده که چه لولی واسه باس فایت ها خوبه؟؟؟؟ دو تا باس کشتم راحت مردند لولم خیلی بالا بود اصلن حال نداد
باس عنکبوت چ لولی خوبه ؟
بازی از اول شروع میشه. اصل بازی به اینه که چندبار بری! حالت New Game + هست بازی! هر دفه سخت تر میشه تا7بار! لوله خاصی نداره برا باسا! یکی اسکیلشو داره با یه بار رفتنه هر منطقه و لول آپ باسو میندازه یکیم 2 یا 3 بار منطقرو میره بعد میره برا باس! بازی 3تا پایان داره که هر کدومش یه تروفی داره! یعنی برا پلات تا 3بارو باید بری! البته میتونی از سیوت بک آپ بگیری که یه جورایی چیت حساب میشه و مجبور نباشی 3بار از اول تا تهش بری ولی این بازی جواهره! بازی کن بیوفتی توش بیرون نمیای عمو!:D

• Like
Reactions: Ludens and rosgod

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen

باس عنکبوت چ لولی خوبه ؟
باس عنکبوت کدومه؟
فکر کنم amygdala رو میگی
باس فایتها لول خاصی ندارن،بیشتر باید قلق زدن باسها رو بدونی و حرکاتشون رو حفظ بشی تا ضربه نخوری

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,751
نام
حامد
منظورش باس رام اسپایدره. این یکی خیلی سگه. فقط عجله نکن. عنکبوت های کوچیک رو بکش بعد برو سراغ خودش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر