PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
یادم نمیاد از اول بود یا از یه جایی به بعد اضافه میشد
اگه بازی آپدیت باشه با ۱ اینسایت ظاهر میشه اما اگه نسخه نصب شده قبل از آپدیت ۰۴ باشه فقط در صورتی که حداقل ۱۰ تا اینسایت داشته باشی ظاهر میشه.

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
744
نام
امیررضا
دوستان من رسیدم باس 3 لولم هم 35 هستش تا نصفه جونشو راحت میبرم ولی وقتی میره فاز دوم مبارزه باهاش سخت میشه قلق خاصی داره؟ اینسایت از کجا میتونم دریافت کنم؟

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507
BLOOD-STARVED BEAST
یکی از سخت ترین باس های بازی هست من رو به گریه انداخت! مخصوصا اخراش
ببین وقتی وحشی میشه و بهت حمله میکنه سعی کن به جای اینکه به طرف عقب Dodge بدی به سمت چپ (یا راست بود:D) بپری. اونطوری ضربه نمیخوری. بعد که حمله کرد بهترین موقع هست برای زدن. با ار یک بزن که سریع بتونی فرار کنی. سعی نکن هر دفعه بیشتر از ۲ ضربه بزنی چون به فنا میری!
و اینکه از Hunter’s Axe استفاده کن (اون حالت بلند شدش) که راحت بتونی بزنیش
بعد حواست باشه ضربه خوردی مسموم میکنه. باید از Antidote استفاده کنی پس قبل از شروع ۱۰ تا با خودت ببر

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
BLOOD-STARVED BEAST
فوق العاده راحته
سریع یه Antidotes بنداز بعد fire paper بعد یکی از گوشه های محیط مبارزه به سمت دیوار Pungent Blood Cocktail بنداز تا به سمت اون جذب شه تو این مدت تا میخوره میزنیش :D
سه یا چهار بار اینکارو بکنی تمومه \m/

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
دو تا سوال تو یه تایپیک تو همین بازی سنتر نوشته اگه dns رو تغییر بدید اکانت هک میشه. سوال بعدی تو همون تایپیک کاربرها با وی پی ان وصل میشن، وی پی ان داخل مودم چجوری نصب میشه؟

Sent from my BND-L21 using Tapatalk
اگه از dns ناشناس استفاده کنی بله امکان اینکه اطلاعات اکانت لو بره زیاده ولی این dnsهایی که من خدمتتون عرض کردم همین dnsهای عمومی گوگل هستن و امنیت دارن
برای ست کردن وی پی ان روی مودم هم باید مودم مخصوص داشته باشید که این قابلیت رو ساپورت کنه چون هر مودمی این قابلیت رو نداره

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

parvaz62aseman

کاربر سایت
Sep 1, 2017
60
اگه از dns ناشناس استفاده کنی بله امکان اینکه اطلاعات اکانت لو بره زیاده ولی این dnsهایی که من خدمتتون عرض کردم همین dnsهای عمومی گوگل هستن و امنیت دارن
برای ست کردن وی پی ان روی مودم هم باید مودم مخصوص داشته باشید که این قابلیت رو ساپورت کنه چون هر مودمی این قابلیت رو نداره

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
راستی کاربران ایکس باکس هم با مشکل مواجه شدن نمی تونند آنلاین بشن

Sent from my BND-L21 using Tapatalk

• Like
Reactions: J. Constantine

mojtaba.sha

کاربر سایت
Feb 8, 2018
214
دوستان من رسیدم باس 3 لولم هم 35 هستش تا نصفه جونشو راحت میبرم ولی وقتی میره فاز دوم مبارزه باهاش سخت میشه قلق خاصی داره؟ اینسایت از کجا میتونم دریافت کنم؟
منم گیر کردم توی کشتنش لولم بیست و هشت بود بیخیالش شدم تا یکم لولم ببرم بالا بعد باهاش مبارزه کنم .... اینسایت یکی وقتی وارد مبارزه شدی با باس میده بهت یکی وقتی شکستش دادی یکی هم از هر ایتم عکس جمجمه داره ....تو میتونی با اینسایت تجهیزات بخری ؟؟؟

آخرین ویرایش:
  • Like

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
744
نام
امیررضا
منم گیر کردم توی کشتنش لولم بیست و هشت بود بیخیالش شدم تا یکم لولم ببرم بالا بعد باهاش مبارزه کنم .... تو میتونی با اینسایت تجهیزات بخری ؟؟؟
اره چندتا لباسو با اینسایت خریدم.ولی الان اینسایتم صفر شده از کجا میتونم اینسایت دریافت کنم؟

mojtaba.sha

کاربر سایت
Feb 8, 2018
214
اره چندتا لباسو با اینسایت خریدم.ولی الان اینسایتم صفر شده از کجا میتونم اینسایت دریافت کنم؟
ایتمی که عکس جمجمه داره یکی بهت میده ، وارد مبارزه شدن با باس و کشتنش هم بهت میده .... من نمیتونم با اینسایت بخرم تجهیزات از همونجا که معجون سلامتی و تیر و ... میفروشه با اینسایت میخری تجهیزات؟

• Like

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
744
نام
امیررضا
ایتمی که عکس جمجمه داره یکی بهت میده ، وارد مبارزه شدن با باس و کشتنش هم بهت میده .... من نمیتونم با اینسایت بخرم تجهیزات از همونجا که معجون سلامتی و تیر و ... میفروشه با اینسایت میخری تجهیزات؟
فروشگاهی هست که موقعی که اینسایتتون 10 تا شد باز میشه و این قسمت قرار داره
Bloodborne%E2%84%A2_20150420115202.jpg

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر