Multi Platform Rise Of The Tomb Raider

سازنده
Crystal Dynamics
تاریخ انتشار
2015
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

lnghh1qe6pkqmsjhf7si.jpg

سازنده: Crystal Dynamix
ناشر: Microsoft Studios
تاریخ انتشار: تعطیلات 2015 میلادی

بازی Rise Of The Tomb Raider ادامه ای بر نسخه reboot بازی Tomb Raider که سال گذشته عرضه شد، خواهد بود.
این بازی در طول کنفرانس شرکت مایکروسافت با یک تریلر معرفی شد.
سری Tomb Raider را می‌توان به عنوان یکی از پر فراز و نشیب ترین بازی های ژانر اکشن‌ادونچر نام برد. اولین شماره بازی در سال 1996 منتشر شد. شخصیت اصلی بازی لارا کرافت نام داشت. شخصیتی که از روی شخصیت محبوب ایندیا جونز الهام گرفته شده بود. شماره اول بازی یک عنوان بی‌نقص در زمان خودش بود و استقبال نسبتا خوبی هم از آن شد. همین امر باعث شد تا ادامه های مختلفی برای این بازی در طول سالیان گذشته ساخته شود، اما متاسفانه هر شماره دارای نواقص مختلفی بود و هیچ وقت نتوانست تجربه نسخه اول بازی را تکرار کند تا این که در سال 2011 شرکت Crystal Dynamics نسخه Reboot شده بازی را معرفی کرد. این بار همه چیز فرق کرده بود. لارا کرافت جوان و کم تجربه به سرعت توانست در دل طرفدران ژانر اکشن ادونچر جای باز کند. داستان، گیم پلی و گرافیک بازی به صورت کلی دگر گون شده و از آن حالت خشک و کلاسیک بیرون آمده بود. با محبوبیت نسخه اول استودیو Crystal Dynamics تصمیم گرفت ساخت ادامه این عنوان را هم در دستور کار خود قرار دهد. بازی ابتدا در E3 سال 2014 برای کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC معرفی شد. اما این تمام داستان نیست، دو ماه بعد و در طول کنفرانس Games Com شرکت مایکروسافت اعلام کرد که Rise Of Tomb Raider به صورت انحصاری برای کنسول های مایکروسافت منتشر خواهد شد. متاسفانه تا به امروز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده و فقط ما می دانیم بازی ادامه دهنده نسخه قبلی این عنوان است. بعد از آن که لارا کرافت جوان موفق شد از جزیره و وقایع شماره اول جان سالم به در ببرد، در این شماره قسمت جدیدی از ماجراجویی های او را تجربه خواهیم کرد. بر خلاف شماره اول این بار لارا کرافت به یک شخصیت پخته و با تجربه تبدیل شده‌است. به نظر می رسد این بار ماجراجویی های او از جزیره گرمسیر شماره اول به محیط های کوهستانی و برفی انتقال یافته‌است. با توجه به موفقیت شماره اول و همچنین حمایت مایکروسافت از این عنوان، به نظر می رسد باز هم شاهد Tomb Raider بی نقصی خواهیم بود.
منبع: بازی سنتر

بازی Rise Of The Tomb Raider در تعطیلات سال 2015 میلادی به صورت انحصاری برای Xbox منتشر خواهد شد.

........................

Last edited by a moderator:

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,294
نام
shahab
بازی بدست من هم رسید. یه یک ساعتی بازی کردم.
واقعا عالیه از نهایت قدرت x360استفاده شده و برخلاف کالاف که اصلا رو شماره جدیدش برای x360 خوب کار نکرده بود ولی توم ریدر عالی کار کرده.
گرافیک خوب بازی (البته در حد x360) خیلی چشم نوازه.
این بار لارا خیلی واکنش ها طبیعی تر نسبت به محیط نشون می ده. وزش باد و راه رفتن تو برف واقعا طبیعی درست شده و بدجور خودش رو نشون می ده.
فقط تا این جا یه نکته خیلی تو چشم بود اونم این بود که لارا بعضی وقت ها پرش های خیلی بلندی می زد که واقعا یسریش خیلی خیلی خیلی بلند بود:d

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
نسخه قبلم معماهای سختی نداشت شاید تنها ضعف این ریبوت شدن توم ریدر معماهاش باشه
اگه اینا رو بتونن سخت کنن میشه قشنگ ی چیز سطح بالا بازی

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
صدا خفه کن رو نمیشه دیگه برداشت؟
قبلی‌ میشد:((

چرا میشه، ماموریت های فرعی Soviet Installation رو برو یکیشون جایزش صدا خفه کن هست که روی همه اسلحه ها سوار میشه. ولی بنظر من بهترین اسلحه بازی همون تیر و کمون هست.

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
بجه ها معذرت واسه اسپم. واجب بود
آقا مایکرو از دیشب قابلیت backward cmpatibility رو روی ایکس باکس اوکی کرد و گفت ازین به بعد هر ماه 4 تا بازی رایگان ایکس باکس وانیا دارن.2تا 360 دو تا هم رو وان
که بازی های 360 رو یا از طریق کنسول 360 یا از سایت میتونن بخرن(رایگان یعنی) و براشون تو بخش دانلودهای ایکس باکس میاد. من از طریق سایت ایکس باکس که میرم بخرم میگه Payment شما معتبر نیست. بعد توضیحش اینه که آیدیت لایوت باید قبلا تو ایکس باکس 360 لاگین میشده اجازه نداری برای همین.
خب اگه فقط کسایی که قبلا 360 داشته باشن بتونن از backward compatibility استفاده کنن کخ مسخره س. به هیچ دردی نمیخوره. تکلیف اونایی که ایکس باکس وان اولین کنسولشونه یا اصلا اونا که از پلی استیشن میخوان کوچ کنن اینوری که خیلی بیخود میشه. کسی میدونه راه حلش چیه؟ کسی بازی های backward رو گرفته؟

Change Payment Options

The item you are buying is subject to usage restrictions. You can use this item on the first Xbox 360 console that you download it with. Access to this item will also be granted to all users on this first console. If you transfer the item using a memory unit or other storage device, you will also be able to use it on other Xbox 360 consoles, but you will need to sign in to Xbox Live with your Xbox Live account on that console before accessing the item.
رفع اسپم: جزییات لارا واقعا تو این سری بی نظیر بود.فقط به نظر من اکشنش کمه. دوستان علاقه داشتن به سمت حل معماها برگرده به نظر من این پتانسیل بیشتری داره تا به سمت اکشن پیش بره. واقعا جای یه بازی نزیک به سبک آنچارتد تو بازی های مایکروسافت خالیه.

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
چرا میشه، ماموریت های فرعی Soviet Installation رو برو یکیشون جایزش صدا خفه کن هست که روی همه اسلحه ها سوار میشه. ولی بنظر من بهترین اسلحه بازی همون تیر و کمون هست.
اگر حال نداری ماموریت فرعی بری, یکم که بری جلوتر با یک سوپر مارکت برمیخوری که میتونی از اونجا بخری! :D
آقا میدونم چجوری میشه صدا خفه کن گذاشت
سوالم اینه چجوری میشه از رو سلاح برش داشت

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
سلام به همه دوستان
من تا اول چپتر ۵ رفتم ولی هیچ آچیومنتی باز نکرد
این طبیعی هست یا idیا کنسولم مشکل داره؟

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
سلام به همه دوستان

مطمئنا مشکل از اکانت یا کنسوله، چون همون دو تا قسمت اولیه بازی رو تموم کنید هرکدوم یه اچیومنت میده.

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
سلام به همه دوستان
شما آپدیت کردی کنسولو ؟
چون منم از وقتی آپدیت کردم، از صبح هیچ اچیومنتی واسم باز نمیشه
فکر کنم روی بعضی کنسول ها مشکل پیدا کرده