Xbox Halo: The Master Chief Collection

GvPc.jpg

بازی Halo: The Master Chief Collection به صورت انحصاری برای کنسول Xbox One در طول کنفرانس مایکروسافت در E3 امسال معرفی شد.

بازی شامل Halo: Combat Evolved, Halo 2, Halo 3 و Halo 4 خواهد بود و با قیمت 60$ عرضه خواهد شد.

تمام نسخه های موجود در این کالکشن به صورت 1080P و 60 فریم اجرا خواهند شد و Halo: Combat Evolved, Halo 2 به صورتremastered (دوباره ساخته شدن و کیفیت بازی ها بهبود پیدا کرده) شدن.

The Master Chief Collection شامل تمام مد های Halo های قبلی، تمام نقشه های بخش مولتی پلیر (بیش از 100 نقشه) و 4000 گیمر اسکور خواهد بود.

بازی در تاریخ 11 ماه نوامبر عرضه خواهد شد.

yommrdhryylq6dxmtk4g.png

آخرین ویرایش:

K.s.h.n.H

کاربر سایت
Mar 31, 2014
138
نام
Kshn_Hey
من قبلا روی PC بازی کرده بودم و انصافا همون موقع هم خیلی خفن بود، ولی الان با دیدن FPS های جدیدی که تو بازار اومدن بهتر میشه فهمید Halo 2 چه شاهکاری هست.

کل Halo 2 یه طرف...(شاید اسپویل)سینماتیک اول که همزمان با تقدیر از مسترچیف آربیتر رو شکنجه میدن یک طرف(شاید اسپویل ! )...اولین باری که خواستم بازی کنم Halo 2 رو با دیدن این سینماتیک اولش فهمیدم قراره با چه شاهکاری روبرو شم ...برای من یکی که بهترین نسخه هستش 2 !

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
Halo 3 :wow: لامصب عظمت بازی هنوز هم دهن آدم رو باز میزاره :D چند تا مرحله اول رو بازی کردم، کاش تو Halo 5 مرحله های عظیم بزارن که اصلا جنگیدن تو اینا لذتش وصف ناپذیره :D گیم پلی بازی واقعا عالیه و اصلا نمیشه باور کرد این بازی رو بانجی 8 سال پیش ساخته. گرافیک هم توی محیط های داخلی جالب نیست، کات سین ها هم که داغونه، ولی تو محیط های باز گرافیک واقعا بدون مشکله و الان هم کسی بازی کنه بهش خوش میگذره :D در ضمن بعد از بازی کردن MCC به این نتیجه رسیدم که 60 فریم کردن Halo 5 بهترین کار ممکن هست، یعنی 343 بهترین تصمیم رو در این مورد گرفت.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
پیرامون تعریفات محمد منم چند وقتیه هیلو یک رو شروع کردم و واقعا دارم لذت میبرم. جالبه من تا زمان ریلیز هیلو 4 اصلا نمیتونستم با این سری ارتباط برقرار کنم و هیلو 4 رو هم همینجوری سر سری بازی کردم ولی الان همینجوری پناه بر خدایی و نا امیدانه کالکشن رو خریدم و در کمال تعجب دارم حال میکنم اساسی با گیم پلی و بعضی جاها گرافیک هنری بازی. وقتی ادم فکر میکنه بانجی همچین بازی رو 14 سال پیش و همزمان با بازیهای اون زمان همچین گیم پلی ای درست کرده واقعا مخ آدم سوت میکشه چه اعجوبه هایی هستن اعضا بانجی.
الان هم برنامه ریزی کردم تا ریلیز نسخه پنج کالکشن رو کامل تموم کنم:d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
خب Halo 4 هم تموم شد (هنوز Halo 3 رو تموم نکردم lol) :D همون قدری که 3 سال پیش با بازی حال کردم، الان هم ازش لذت بردم. گیم پلی که عالیه، اسلحه ها و دشمن های جدید هم خیلی خوب هستن، طراحی مراحل هم به نظرم واقعا عالی بودن. فقط چند تا مشکل داره، یکی اینکه با وجود خفن بودن طراحی مراحل، سایز اکثر مراحل به نسبت Halo 3 واقعا کوچکه و به همین خاطر مبارزات اون حس Epic بودن نسخه های قبلی رو نداره. مدت زمان گیم پلی هم نسبتا کمه و فکر کنم تو حالت Normal بین 6 تا 7 ساعت طول بکشه که خب واسه Halo خیلی جالب نیست :D البته 60 فریم شدن بازی لذت مبارزات رو واقعا بهتر کرده و با وجود افت فریمهایی که وجود داره بازم در اکثر موارد بازی روون و خوب اجرا میشه. گرافیک هم فقط میتونم بگم با وجود اینکه بازی در اصل واسه نسل قبل هست، با این پیشرفت هایی که داشته (1080 و 60 فریم و ...) از یه سری از بازی هایی که روی X1 بازی کردم بهتره و همین رو به عنوان یه بازی نسل جدید میدادن، هیچ ایرادی به گرافیکش وارد نبود :D

K.s.h.n.H

کاربر سایت
Mar 31, 2014
138
نام
Kshn_Hey
بچه ها کسی میتونه آنلاین بازی کنه ؟
واس من هیچ بازی رو پیدا نمی کنه جوین شم. شما هم این مشکلو دارید ؟

پورت های هیلو واسه اکثر ISP ها بستسه ست واسه همین نمیشه Matchmaking کرد...ولی با پارس آنلاین میتونی راحت بازی کنی چون پورت هاش بازه...همینطور اگه کسی از دوستاتون نتش پارس باشه و به عنوان لیدرتون در Lobby سرچ کنه حتی با وجود شما که نتتون پارس نیست میتونید بازی کنید و راحت matchmaking میشه ! فقط کافیه کسی که سرچ میکنه نتش پارس آنلاین باشه ! ;)

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
^^
همونطور که گفتید نتم پارس انلاین هست و اتفاقا خیلی راحت مثل گیرز و تایتانفال سرچ میکنم پیدا میکنه.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
بازی همه چیزش خوبه ولی این Critical Bug (!) هاش واقعا رو اعصابه، الان دو روزه تو مرحله Ark ـه Halo 3 گیر کردم و موقعی مبارزه با اون Scarab، یهو یه صفحه سیاه میاد و باید از بازی خارج بشم. البته بازی رو آپدیت نکردم :D کسی به این مشکل برخورده؟ فکر کنم باید این مرحله رو بیخیال بشم و مستقیم برم سراغ مرحله بعد :D

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
بازی همه چیزش خوبه ولی این Critical Bug (!) هاش واقعا رو اعصابه، الان دو روزه تو مرحله Ark ـه Halo 3 گیر کردم و موقعی مبارزه با اون Scarab، یهو یه صفحه سیاه میاد و باید از بازی خارج بشم. البته بازی رو آپدیت نکردم :D کسی به این مشکل برخورده؟ فکر کنم باید این مرحله رو بیخیال بشم و مستقیم برم سراغ مرحله بعد :D
من بازیم آپدیته و تا حالا به همچین مشکلی بر نخوردم :d
اتفاقا خیلی راحت تر از ورژن 360 هم بازی کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر