Ori and the Blind Forest | Xbox One

مایکروسافت امروز در جریان کنفرانس E3 بازی پلتفرم 2 بعدی Ori and the Blind Forest را برای کنسول Xbox One معرفی کرد. بازی توسط استودیو Moon در حال ساخت است. در تریلر بازی موجودی شبح مانند که به انجام حرکات پلتفرمینگ مشغول بود به همراه دوست او که یک دیو نقاب دار بود، به نمایش در آمد.

آخرین ویرایش:

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,156
نام
سبحان
دوستان بازی رو تموم کردم البته روی pc
بازی بسیار زیبا و جذاب بود
واقعا لذت بردم از بازی
برای خودش شاهکاری بود

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
آقا من ماتحتم پاره شده سر Ginso Tree! آخر کار آب بالا میاد تو هم باید همینجوری بری بالا, بعد من که رو PC بازی میکنم نمیدونم چرا همش گیر میکنه وسط بازی, تو پایین ترین رزولوشین هم همین مشکل رو داره این تیکه یعنی اصلا ربطی به کامپیوتر نداره. خیلی اون مرحله سخته! یعنی واقعا سخته ها:d خصوصا دیگه وسط بازی فریم ریت به 2 3 میرسه ... اگه اینجوری باشه من دیگه ادامه نمیدم. از دارک سولز هم سخت تره:|

بعد میخوام بگم از این مرحله سخت تر هم داره؟ یعنی این مرحله با شرف و حیثیت من بازی کرده:d بازیش فوق العاده عالیه ولی این تیکه به شدت اذیت میکنه.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
آقا من ماتحتم پاره شده سر Ginso Tree! آخر کار آب بالا میاد تو هم باید همینجوری بری بالا, بعد من که رو PC بازی میکنم نمیدونم چرا همش گیر میکنه وسط بازی, تو پایین ترین رزولوشین هم همین مشکل رو داره این تیکه یعنی اصلا ربطی به کامپیوتر نداره. خیلی اون مرحله سخته! یعنی واقعا سخته ها:d خصوصا دیگه وسط بازی فریم ریت به 2 3 میرسه ... اگه اینجوری باشه من دیگه ادامه نمیدم. از دارک سولز هم سخت تره:|

بعد میخوام بگم از این مرحله سخت تر هم داره؟ یعنی این مرحله با شرف و حیثیت من بازی کرده:d بازیش فوق العاده عالیه ولی این تیکه به شدت اذیت میکنه.
آره یه مرحله دیگه هم هست از اینجا سخت تره :D اگه رد کردنش برات مشکله تو یوتـــیوب نگاه کن ملت چجوری رد میکنن چون وقتی بدونی چند ثانیه بعد قراره چه اتفاقی بیفته، راحت تر میتونی ردش کنی کدی

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
آره یه مرحله دیگه هم هست از اینجا سخت تره :D اگه رد کردنش برات مشکله تو یوتـــیوب نگاه کن ملت چجوری رد میکنن چون وقتی بدونی چند ثانیه بعد قراره چه اتفاقی بیفته، راحت تر میتونی ردش کنی کدی

هم Vsyncرو خاموش کردم هم Motion Blur, پایین ترین حد رزولوشن رو آوردم. بعد چهار پنج بار باختن تونستم برم مرحله رو:d به جرات میتونم بگم حداقل 20 بار این مرحله رو من باختم دوباره رفتم:d شاید مسخره باشه اما من احساس میکنم دقیقا موقعی که از اونجا میای بیرون صدای دست زدن میاد:d حس رد کردن این تیکه باید با کشتن Gwyn, Lord of Cinder مقایسه بشه از نظرم:d البته شاید رو کامپیوتر برام سخت بود, رو کنسول که فریم ریت ثابته با کنترلر راحت تر میتونی بری. به هر حال خیلی حال میده این بازی:d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
هم Vsyncرو خاموش کردم هم Motion Blur, پایین ترین حد رزولوشن رو آوردم. بعد چهار پنج بار باختن تونستم برم مرحله رو:d به جرات میتونم بگم حداقل 20 بار این مرحله رو من باختم دوباره رفتم:d شاید مسخره باشه اما من احساس میکنم دقیقا موقعی که از اونجا میای بیرون صدای دست زدن میاد:d حس رد کردن این تیکه باید با کشتن Gwyn, Lord of Cinder مقایسه بشه از نظرم:d البته شاید رو کامپیوتر برام سخت بود, رو کنسول که فریم ریت ثابته با کنترلر راحت تر میتونی بری. به هر حال خیلی حال میده این بازی:d
رو X1 هم سخته :D البته دفعه دوم دیگه همه چیز بازی دستت میاد و راحت میشه بازی رو تموم کرد، جلوتر بری یه سری مراحل مربوط به جاذبه داره که اگه باهات لج کنه (!)، قشنگ با روح و روانت بازی میکنه :D ولی خود بازی فوق العاده هست، سختیش هم اکثرا منطقی هست و فقط یه سری جاها رو باید شانسی رد کرد، هر چی بری جلوتر داستانش هم خفن تر میشه و آخرش رو هم نمیگم ولی حداقل واسه دیدن پایان داستان حتما بازی رو تموم کن، برای من بهترین Ending این نسل بوده تا الان :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
3 روز دیگه Definitive Edition میاد و هنوز قیمتش رو اعلام نکردن :D امیدوارم از اونایی که بازی اصلی رو خریدن دیگه بیشتر از 10 دلار نخواد بگیرن :D به جز اون مسائلی که قبلا اعلام کرده بودن، توی این نسخه میشه از طریق سیوهای قبلی بازی رو ادامه داد و قابلیت Fast Travel هم بهش اضافه شده که برای اونایی که میخواستن بازی رو 100% کنن خبر خوبی هست.

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين
3 روز دیگه Definitive Edition میاد و هنوز قیمتش رو اعلام نکردن :D امیدوارم از اونایی که بازی اصلی رو خریدن دیگه بیشتر از 10 دلار نخواد بگیرن :D به جز اون مسائلی که قبلا اعلام کرده بودن، توی این نسخه میشه از طریق سیوهای قبلی بازی رو ادامه داد و قابلیت Fast Travel هم بهش اضافه شده که برای اونایی که میخواستن بازی رو 100% کنن خبر خوبی هست.
چیز خاصی به بازی اضافه شده ؟ از لحاظ داستانی ؟

Sent from my HTC One using Tapatalk

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
چیز خاصی به بازی اضافه شده ؟ از لحاظ داستانی ؟

Sent from my HTC One using Tapatalk
این اضافاتش هست که خودشون اعلام کردن :D
The Definitive Edition enhances the award-winning original game release with new content, including new areas, abilities, more story sequences, multiple difficulty modes, fast travel between areas, and more

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,594
سال 2015 با اینکه بازی های بزرگی اومدن و بعضی هاشون رو سالها منتظرشون بودم ولی هیچکدوم حسی که موقع انجام این بازی داشتم به من نداد و برا من بدون شک بهترین بازی 2015 بود. جالب اینه قبل از انجام این بازی اصلا اخبارش رو دنبال نمی کردم و فقط اولین نمایش بازی تو کنفرانس Microsoft رو دیده بودم و همون موقع با ظاهر گرافیکی و موسیقی تریلر خیلی حال کردم و رفتش تو لیستم و چون هیچ نمایش دیگه ای ازش ندیده بودم گیم پلی بسیار خوب بازی کاملا غافل گیرم کرد.به نظرم اگه زمان عرضه بازی اوایل 2015 نبود تو فصل جوایز خیلی بیشتر می تونست جایزه بگیره مخصوصا برای قسمت موسیقی و کارگردانی هنری.
مشخص شده این نسخه برا استیم میاد یا نه؟ امیداورم انحصاری ویندوز 10 نکرده باشنش. بعد اگه برا استیم بیاد میشه نسخه ی قبلی رو به این آپدیت کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر