دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
بازیای دیحیتالی همشون همراه با آخرین آپدیت هستن بدون آپدیت نصب نمیشن
وقتی میخواید دیتارو دانلود کنید آپدیتم باید همراهش دانلود کنید
سایتای ایرانی هم دیتاها و هم آپدیتارو دارن
لینک آخرین آپدیتو با زدن کد بازی تو orbismodding.com هم میتونید بدست بیارید (ولی دیتاشو یا باید از سایتای ایرانی بگیرید یا مستقیم با psx که وصل میشید به کنسول لینک دیتارو بگیرید)
ممنون داداش
البته منظورم آپدیت بازیای فیزیکی بود و همچنین آپدیت خود PSN
آنتن‌دهی WiFi مودمم خیلی کم شده و به کنسول نمیرسه واسه همین دنبال یه راه حل دیگه مثل دانلود با PC و انتقالش به کنسولم.(بدون اینکه بخوام مودم رو با LAN به کنسول وصل کنم.)

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
ممنون داداش
البته منظورم آپدیت بازیای فیزیکی بود و همچنین آپدیت خود PSN
آنتن‌دهی WiFi مودمم خیلی کم شده و به کنسول نمیرسه واسه همین دنبال یه راه حل دیگه مثل دانلود با PC و انتقالش به کنسولم.(بدون اینکه بخوام مودم رو با LAN به کنسول وصل کنم.)
فرقی نمیکنه همش همینه دیگه
آپدیت بازیم هم میتونی مستقیم از خود نرم افزار که به کنسول متصل میشه لینکشو بگیری هم کد بازیو تو orbismodding بزنی لینک آپدیتارو بگیری هم از سایتای ایرانی بگیری (از سایتا میخوای بگیری باید حواست به ریجن باشه)
آپدیت خود کنسولم لینکاشو تو یکی از تاپیکای انجمن میذارن. خود نرم افزارش میده بهت

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
دوستان لینکایی که psx میده فیلتر نیستن؟ خیلی وقته ازش دیتا نگرفتم همیشه از شاتل لند میگرفتم دیتا رو

Sent from my G3112 using Tapatalk

masa001

کاربر سایت
Jun 7, 2018
1
رفقا سلام
من دیتا بازی nfs16 رو به صورت کامل با psxگرفتم از ۲۱ GB ۱۸ گیگ رو نصب میکنه بعدش میگه data courepted
چیکار باید بکنم که این مشکل پیش نیاد و کل بازی از رو هارد سیستم نصب بشه ؟
اتصال با ps4با لن هستش

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

دوستان لینکایی که psx میده فیلتر نیستن؟ خیلی وقته ازش دیتا نگرفتم همیشه از شاتل لند میگرفتم دیتا رو

Sent from my G3112 using Tapatalk
نه فیلتر نیستن من دیشب ازش استفاده کردم .

آقا کسی نیست من و راهنمایی کنه ؟!
رفقا سلام
من دیتا بازی nfs16 رو به صورت کامل با psxگرفتم از ۲۱ GB ۱۸ گیگ رو نصب میکنه بعدش میگه data courepted
اتصال با ps4با لن هستش

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: jalal_immortal

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,641
نام
وحید
دوستان این psx جدیدا خیلی افتضاج شده دیتاها رو خیلی عشقی یک خط درمیون خطا میده
در صورتیکه این دیتاها رو من قبلا روی خیلی دستگاهها ریختم
واقعا دارم دیوونه میشم از دستش
کسی برخورده به این مشکل؟

dave_oj

کاربر سایت
Oct 3, 2011
5
سلام
با توجه به مشکلات این برنامه میشه باری هکی از خود کنسول تا اخر دانلود کرد؟
بازی قفل نمیشه؟
من از یه نفر که اکانت میفروخت پرسیدم گفت ایرادی نداره.
ولی چند جا نوشته بود که امکان قفل شدن بازی هست.
ممنون

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
سلام
من تا قبل از این با دیتا ریختن مشکلی نداشتم ولی امروز با psx به مشکل برخوردم و همش ارور ce-33984-7 میگیرم و کنسولم ای پی نمیگیره . ویندوزمم 10 عه . دیروز خوب بود. الان اینجوری شده! چک کردم فایر والو انتی ویروسمم خاموشه (‌اولین بارم نیست که دیتا میریزم !) نمیدونم چش شده . مستقیم با لن به مودم مشکلی نداره ولی وقتی وصلش میکنم به کامپیوترم تا با psx دیتا بدم ،‌ای پی نمیده ! کل اینترنتو شخم زدم !!! بار ها و بارها ملت توی سایت های مختلف پرسیدن ولی کسی جوابی نداده ! سوال من اینجاست اونایی که این مشکل براشون پیش اومده و توی نت مطرح کردن ، تا الان نتونستن حلش کنن که جواب بقیه رو هم بدن؟! اقا یکی مشکل منو حل کنه و راهنماییم کنه ! به شدت کارم لنگ شده.
ممنون

رفقا سلام
اتصال با ps4با لن هستش

نه فیلتر نیستن من دیشب ازش استفاده کردم .

آقا کسی نیست من و راهنمایی کنه ؟!

دوستان منم اومدم دیتای مافیا3 بریزم الان اینطوری شده.البته از وقتی ورژن 1804 ویندوز 10 رو ریختم حس میکنم اینطوریه چون قبلش اصلا مشکلی نداشت
الان تا 22 گیگ ریخته میگه data courepted .گذاشتم 100 مگم دانلود شد ولی درست نشد.چاره چیه دوستان؟شما چطوری درستش کردین؟

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
دوستان منم اومدم دیتای مافیا3 بریزم الان اینطوری شده.البته از وقتی ورژن 1804 ویندوز 10 رو ریختم حس میکنم اینطوریه چون قبلش اصلا مشکلی نداشت
الان تا 22 گیگ ریخته میگه data courepted .گذاشتم 100 مگم دانلود شد ولی درست نشد.چاره چیه دوستان؟شما چطوری درستش کردین؟
دقیقا منم بعد مدت ها برخوردم به این مشکل و دقیقا سر همین مافیا ۳
جریان چیه چیزی که عوض نشده نه نرم افزار نه ویندوز

• Like
Reactions: ehsas1

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
فایلارو باید با نرم افزارایی مثل winrar استخراج کنید بعدش همون فایلای pkg بدست میاد که با psx منتقل میکنید مشکل دانلود از این سایتا اینه که اکسترکت کردن یه بازی که معمولا بین ۳۰~۵۰ گیگه خودش کلی وقت میگیره
اون کار عدد دادن هم خود idm یا یه نرم افزار میتونه براتون انجام بده
همه فایل ها باید با هم استخراج کرد یا هر پارت که گرفتم جدا استخراج کنم ؟ جدا جدا استخراج کنم بعد تو یک پوشه بریزم بندارم داخل psx?

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
همه فایل ها باید با هم استخراج کرد یا هر پارت که گرفتم جدا استخراج کنم ؟ جدا جدا استخراج کنم بعد تو یک پوشه بریزم بندارم داخل psx?
همه پارتا باید باشن تا استخراج بشه
تو یه فولدر استخراج میکنید بعد با psx منتقل میکنید

• Like
Reactions: jalal_immortal

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
همه پارتا باید باشن تا استخراج بشه
تو یه فولدر استخراج میکنید بعد با psx منتقل میکنید
ممنون ولی همون ۴۰ گیگ فکر کنم ده ساعت ۱۵ ساعت طول بکشه استخراجش
اپدیتم که راحته ریختنش؟ فعلا برای اسپایدرمن اپدیت ندادن شما یک سایت معرفی کردی اسم بازی بزنی اپدیت میده

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
سوال 1: همینجوری تو قسمت دانلود لیست بزنیم خود ps4 بازی رو دانلود کنه مثلا 40 گیگ چقدر طول می کشه ؟ (با سرعت 500 کیلوبایت یا 1مگ واقعی )

--------------------------------------------------------------------------
سوال 2:الان دیتای بازی ها رو بیرون دارن و می فروشن . کافیه انتقال بدیم داخل کنسول . اونوقت نصب بازی به چه شکله رو کنسول ؟

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
سلام
این روش ماله دانلود بازی یا اپدیت های حجیم از طریقه pc هست دیگه درسته ? اشتباهی که نیومدم. میخواستم اسپایدر من اپدیت کنم ١٨ گیگ رو ٣ بار گرفت ولی هر بار تا اخراش رفت و ارور داد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر