تصاویر بازی Mortal Kombat X

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
بابا بازی باید بصورت کاملا 1080 و 60 فریم اجرا بشه! اگه یکی دو فریم هم بیاد زیر 60 گند میخوره تو بازی و اسول موشن میشه! چون فایتینگا معیارشون اینطوریه!
فایتینگم هیچ وقت گرافیک شاخ بنظرم لازم نداره چون اینقدر تو جو حرکات سریع و خفن بازی میری که دیگه گرافیک به چشمت نمیاد گرچه همین گرافیکم بنظرم خیلی هم خوبه و واقعا بیشتر لازم نداره!

این چه حرفیه! ینی کنسولی با 8 گیگ گرافیک بیشتر ازینو نمیکشه!!! گرافیک ِ بازی کاملا نسل هفتمیه... این موضوع انقدر واضحه که فکر نمیکنم لازم باشه با ارائه تصویر اثباتش کنم... دلیلشم تنها همینه که بازی قراره برای نسل هفتم هم عرضه بشه...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
این چه حرفیه! ینی کنسولی با 8 گیگ گرافیک بیشتر ازینو نمیکشه!!! گرافیک ِ بازی کاملا نسل هفتمیه... این موضوع انقدر واضحه که فکر نمیکنم لازم باشه با ارائه تصویر اثباتش کنم... دلیلشم تنها همینه که بازی قراره برای نسل هفتم هم عرضه بشه...
بازی کراس جن هست! نباید بیشتر انتظار داشت! نمیتونن وقتی کراس جن هست هم گرافیک بالا ارائه بدن هم فریم هم رزولوشن!
گفتم که 1080 60 فریم بودن واسه هر بازیی بی اهمیت باشه واسه این بازی خیلی اهمیت داره! دستشون باز نیست که راحت بسازن!

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
الان از نسخه قبلی بجز کیج که دحترش جاش گرفته کیا نیستن دیگه ؟
رفیق فعلا این کرکتر ها از نخسه قبلی تایید شدن
raiden , sub zero , scorpin
بقیشون فعلا جدیدن ولی احتمالا بزودی بقیه قدیمی ها هم میان از جمله کوان چی

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
بازی کراس جن هست! نباید بیشتر انتظار داشت! نمیتونن وقتی کراس جن هست هم گرافیک بالا ارائه بدن هم فریم هم رزولوشن!
گفتم که 1080 60 فریم بودن واسه هر بازیی بی اهمیت باشه واسه این بازی خیلی اهمیت داره! دستشون باز نیست که راحت بسازن!

بابا جان خودم تو پست قبلیم گفتم که :
"دلیلشم تنها همینه که بازی قراره برای نسل هفتم هم عرضه بشه"!!!
دوباره همینو اومدی میگی ؟ منظور همون کراس جنه دیگه... اولین پستم گفتم کاش برای نسل 7 نمیومد که گرافیکش بهتر میشد... داری رو چی بحث میکنی!!!

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,180
نام
احمد
خدایی این اد بون چیکار میکنه؟
نه گرافیکش خوبه نه گیم پلیش بدرد بخور!
مبارزه رایدن با کاهال خان رو دیدم حالم داشت بد میشد بنظرم دعواهاش خیلی غیر منطقی شده و توازن نیرو توی کاراکترها اصلا رعایت نشده!
طراحی کاراکارهاشم که خیلی زشته خیلی!

S@eed VN

کاربر سایت
Jun 12, 2014
44
نام
سعید

برای این بازی متای 40 رو پیش بینی میکنم با این شخصیتهای مضخرف:|

شاید Kano کارکتر مورد علاقه شما نباشه اما از قدیمی ترین کارکترهای کمبت هستش چون شما دوست نداری کارکتر رو که دلیل بر مضخرف بودنش نیست دوست عزیز

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین

برای این بازی متای 40 رو پیش بینی میکنم با این شخصیتهای مضخرف:|

پسر شوخیت گرفته :| ؟ ویدئوشو دیدی ؟ بنظر من این کمبت بهترین کمبت میشه ! ویدئو کینو رو که دیدم مطمئن شدم اد بون قشنگ برنامه داره این سری رو بهتر از همیشه بکنه ، علاوه بر این اینکه هر کاراکتر 3 حالت داره برای بازی 2 مزیت داره ؛ یک اینکه دیگه یه حالتی مثل اسکورپیون تو MK9 پیش نمیاد که همه چی داشته باشه و رسما غیرقابل شکست باشه و دوم اینکه تنوع کمبو ها بالا میره ، منم انتظار نداشتم انقدر کینو رو خوب درآورده باشن !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر