تصاویر بازی Mortal Kombat X

mr-nieaty

کاربر سایت
May 2, 2014
12
نام
یاشار
حدودا ورود این بازی به میهن عزیزمون تاریخش کیه؟ واقعا رو موتورای گرافیکیش کار شده Mortal Kombat به کجا رسیده ایولا دارن سازنده هاش:ok:

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
حدودا ورود این بازی به میهن عزیزمون تاریخش کیه؟ واقعا رو موتورای گرافیکیش کار شده Mortal Kombat به کجا رسیده ایولا دارن سازنده هاش:ok:
داداش پست رو بالا اوردی خیلی هایپ شدم ولی اومد دیدم ...8-| داداش اینجا تاپیک تصاویر هست در بخش مربوطه بری همه ی اطلاعات رو زده تاریخ بازی هم 2015 هستش

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
443

خدایی این سه تا شخصیت به دنیای MK نمیخورن, باحالن ولی نه برای MK
جدا از این کاش بازیو کاملا رو نسل جدید میساختن, خیلی شبیه بازی های نسل قبله (البته برای دارندگان کنسول های نسل 7ی خیلی خوبه ولی برای نسل 8ی ها اصلا جالب نیست)

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
شخصیت های جدید عین Tekken میمونن! نینا ویلیامز و ان غول سبزه که الان اسمش یادم نمیاد. کلا هم خیلی بدرد نخورن (از نظر من)

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
شخصیت های جدید عین Tekken میمونن! نینا ویلیامز و ان غول سبزه که الان اسمش یادم نمیاد. کلا هم خیلی بدرد نخورن (از نظر من)

یک لحظه عکس و بزرگ کردم وجدانا فکر کردم OGRE هستش و بازی هم MK AND TEKKEN هستش :D
سوال هوش :
huxqmpittpgexvgrkiw4_thumb.jpg

تفاوت عکس بالا و پایینی چیست ؟
OgreTTT2.jpg

یعنی واقعا ERMAC من نیست :|

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
خدایی این سه تا شخصیت به دنیای MK نمیخورن, باحالن ولی نه برای MK
جدا از این کاش بازیو کاملا رو نسل جدید میساختن, خیلی شبیه بازی های نسل قبله (البته برای دارندگان کنسول های نسل 7ی خیلی خوبه ولی برای نسل 8ی ها اصلا جالب نیست)
بابا بازی باید بصورت کاملا 1080 و 60 فریم اجرا بشه! اگه یکی دو فریم هم بیاد زیر 60 گند میخوره تو بازی و اسول موشن میشه! چون فایتینگا معیارشون اینطوریه!
فایتینگم هیچ وقت گرافیک شاخ بنظرم لازم نداره چون اینقدر تو جو حرکات سریع و خفن بازی میری که دیگه گرافیک به چشمت نمیاد گرچه همین گرافیکم بنظرم خیلی هم خوبه و واقعا بیشتر لازم نداره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر