Forza Horizon 2 | Xbox 360

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
سلام. من بازی رو گرفتم ولی مشکل برام پیش اومده. وقتی بازی رو اجرا می کنم موقعی که نوشته اول بازی میاد دیگه ایکس باکسم قفل میکنه و اجرا نمیشه و فقط باید با کلید پاور دستگاه رو خاموش کنم.

باید چکار کنم. مشکل از کجاست آیا از میتونه به ورژن داشبورد ربطی داشته باشه؟؟

99% بازیت مشکل داره . عوض کنی احتمالا حل بشه

بنده هم دیروز بازی رو گرفتم و نیم ساعتی بازی کردم .
من به شدت منتظر این بازی بودم ولی عملا بعد از تجربه نیم ساعته کاملا توی ذوقم خورد .
گرافیک بازی نسبت به نسخه اول کاملا افت پیدا کرده . اونم در شرایطی که نسخه قبلی دو سال قبل عرضه شده بود ، به طور طبیعی باید تو این نسخه با بهبود گرافیک روبرو میشدیم نه با افت گرافیک ( یه نگاه به مناظر اطراف جاده تو این نسخه و نسخه قبلی بندازید ، زحمت به خودشون ندادن چهار تا دارو درخت بقل جاده کار کنن . بعضی جاها تا چشم کار میکنه خشکی هست و هر ده متر یه دونه درخت . )

گیم پلی و فیزیک بازی هم اصلا مثل نسخه قبلی نیست ، تا اینجا من با لامبورگینی هوراکان و بی ام و زد 4 که بازی کردم خیلی تفاوتی توی این این دو تا ماشین ندیدم ، در صورتی که توی نسخه قبلی عملا یه سوپر اسپرت مثل لامبورگینی رو وقتی داشتیم میروندیم کاملا سنگینی محسوسی داشت ولی اینجا زد 4 و هوراکان هر دو انگار رو هوا دارن رونده میشن .

فرمون دادن به اطراف هم اصلا تیز نیست و نمیشه لایی مویی کشید .

از نظر فراوانی ماشین هم متاسفانه فقط تعدادش نسبت به نسخه قبلی بیشتر شده و اکثر ماشین ها قبلا توی فورزا 4 دیده شده بود . تا اونجایی که من چک کردم فقط یه کوروت 2014 و یه هوراکان و یه مک لارن P1 اضافه شده و بقیه ماشین ها همه 2013 به پایین هستند .

اون چه که قطعی است کم کاری کاملا مشهوده و مایکروسافت به عمد این نسخه رو ضعیف کار کرده تا گیمر ها بیشتر به سمت نسخه نسل هشتمی برن و فقط میشه گفت این نسخه رو روی 360 داده تا بگه داریم از این کنسول هم حمایت میکنیم .

خلاصه خیلی حیف شد .

Last edited by a moderator:

shahabg

کاربر سایت
Dec 1, 2011
51
سلام. میدونم بازی من مشکل داره. از دوستان کسی که دانلود کرده و بدون مشکل براش اجرا میشه. لطفا لینکشو برام بفرسته پیام خصوصی کنه.

ممنون

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من 2 ساعت بازی کردم... خوب با توجه به نسخه قبلی و مخصوصل این عالمه تریلر از نسخه x1 بشخصه با گرافیک بازی حال نکردم ولی بازی سیستم درایوینگش همون نسخه قبله! بازی قشنگه... مپش خیلی بزرگتره... بهر حال قطعا ارزش تجربه رو داره مخصوصا برا ریسینگ بازه

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
منی‌ که شماره اولش جزو تاپ فایو نسل قبلم بود و هنوز‌م رو دستگام هست و بش سر میزنم بدجوری تو ذوقم خورد. گرافیک علانا افت داشته، تکسچر ساختمون ها، آسفالت و به خصوص چمن واقعا فاجعست، و IQ ابدا به شفافی و یکدستی شماره قبل نیست. اینا به جا حذف کردن بارون و ماشین باید دقیقا مثل قبلی‌ بازی رو OR میساختن نه OW همین تو چمن وول خوردن کار رو خراب کرده و کلی‌ بار پرداز‌ش بیخود اضافه کرده که مجبور شدن به اون افتضاحی offroad رو طراحی کنن. تکسچر بیکیفیت کاملا تخت چمن و ۴ تا درخت با فاصله یکسان از هم.
حالا نگین گیر دادی به چمنش، وقتی‌ مپ بازی رو ببینین که بالای ۵۰% درصدش همین چمنه و اون درختای معروف دست‌تون میاد چرا ناله می‌کنم

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
هورایزن1بهترین گرافیک محیط نسل قبل رو داشت انتظار دارین با همون گرافیک محیط بزرگ تر بشه؟؟؟حتی خودpgهم نمیتونست
گرافیک بازی خوب نیست و میتونستن بهتر بسازن ولی دیگه انتظار گرافیگ نسخه1رو نداشته باشین

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
هورایزن1بهترین گرافیک محیط نسل قبل رو داشت انتظار دارین با همون گرافیک محیط بزرگ تر بشه؟؟؟حتی خودpgهم نمیتونست
گرافیک بازی خوب نیست و میتونستن بهتر بسازن ولی دیگه انتظار گرافیگ نسخه1رو نداشته باشین
ده‌ همین دیگه. میگم این‌همه از سر و ته بازی زدن. از این بخش offroad بیخود هم میزدن، اصلا گند زده به خود ریس ها، جاده رو ول میکنی‌ از اینا میری! هر چند نسل قبله دیگه ارزش جوش زدن نداره

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
:))اینا چی پیش خودشون فکر کردن واقعا متاسفم براشون بازی گرافیک PS2 رو داره:))بخدا شوخی نمیکنم اصلا قابل مقایسه با H1 نیست من که خجالت کشیدم از این بازی

آخرین ویرایش:

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
گرافیک که واقعا برای سخت افزار 9 سال پیش خوبه نسبت به اولی هم به نظرم پیشرفت کرده، چند تا عکس گرفتم به لایو وصل بشم آپلود می کنم! :D
تنها مشکل بازی به نظر من فقط بودن سه تا رادیو و فیزیک غیر واقعی برخورد ماشین هاست، یعنی انگار کلا بهم نمی خورن :|

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
دوستان از گرافیک که عبور کنیم بازی بعد 7 ساعت تموم شد تمام مسابقات کاملا یک نواقت و کسل کننده فقط سه تا باس داشت که با هوا پیما و جت و اینا باید مسابقه داد اخرش مثل اولش یه فیلم 10 ثانیه ای نشون داد و تموم کلا دو سه تا ماشین بهمون میده و اخر بازی اگه همه CR هاتو جمع کنی میشه یک ملیون که میشه فقط یکی دوتا سوپر کار خرید برعکس نسخه 1 که هفت هشت ملیون پول میداد و نمیدونم کلا چی فکر کردن اپگرید ماشینا هم که محدودتر شده از نسخه پیش و همون سیستمو داره تیونینگ هم که نداره بخش رالی بازی هم که تعطیله کلا باگم که فراوون داره وسط جاده داری با 200 تا میری ییهو میخوری به یه جسم نامرئی فقط تنها چیزی که منو تو این بازی نگه میداره یه مشت سوپر کار جدید مثله la ferari و ml p1...و فیزیک رانندگیشه که اونم مثله هورایزون یکه و پیشرفت نداشته ساپورت مایکروسافتم از 360 کشکی شده و یواش یواش باس بریم تو وان :d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
گرافیک که واقعا برای سخت افزار 9 سال پیش خوبه نسبت به اولی هم به نظرم پیشرفت کرده، چند تا عکس گرفتم به لایو وصل بشم آپلود می کنم! :D
تنها مشکل بازی به نظر من فقط بودن سه تا رادیو و فیزیک غیر واقعی برخورد ماشین هاست، یعنی انگار کلا بهم نمی خورن :|

اگر مثل نسخه Xbox one باشه، اول بازي سه ايستگاه راديويي داره و با پيشرفت در بازي ايستگاه هاي راديويي جديد، باز ميشن

mz

کاربر سایت
May 26, 2009
10
نام
محمد علی زمردیان
دوستان من هم بازی رو گرفتم هنوز بازی نکردم ولی دیسک بازی من هم مشکل داشت که با حقه ی اجرای موزیک از روی فلش بازی بدون مشکل بالا اومد
البته من بازی رو روی هارد نصب کردم
اینم بگم اگه میخوایین موزیک های خود بازی قطع نشه اول یه موزیک از روی فلش اجرا کنید بعد puse اش کنید بعدا وارد بازی بشید

msd70741

کاربر سایت
Nov 19, 2008
285
نام
مهرداد
چطوری بگم مشکل رو
بازی فورزا هوریزون 2 رو دانلود کردم رایت کردم و بدون مشکل اجرا شد
وقتی از بازی خارج شدم دیگه دیسک رو نخوند و یا ارور کلین دیسک میداد
03-80-00
بعد یه دیسک دیگه رایت کردم با یه رایتر دیگه
بازی اجرا شد ولی باز وقتی از بازی خارج شدم همین مشکل بود
دادم دوستم رایت کرد
دوباره گذلاشتم داخل دستگاه حتی 3-4 ساعت هم بازی کردم بدون هیچ مشکلی
ولی وقتی دستگاه رو خاموش کردم بعد الان میخوام بازی کنم باز همون مشکل هست و دیگه دیسک رو نمیخونه
البته بگم که از 3 تا رایتر مختلف و 2 دیسک مختلف هم تست کردیم
بازی های دیگه مشکلی نداره (Forza 4 - Dirt 3 - Call of duty - Taken)
فقط الان مشکل از اینه
برنر مکس که نباید باشه این بازی ؟؟؟؟؟
لطفا سریع راهنمایی کنید

اها ااااا زاستی یادم رفت بگم
دیسک ها مشکی نداره چون تو یه ایکس باکس دیگه (اسلیم) بدون مشکل اجرا میشه
دستگاه خودم هم ارکید هست LT3

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
اگر مثل نسخه Xbox one باشه، اول بازي سه ايستگاه راديويي داره و با پيشرفت در بازي ايستگاه هاي راديويي جديد، باز ميشن
تو چند درصد واسه شما رادیوی چهارم باز میشه؟ من الان 18 درصد بازی کردم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر