Mortal Kombat X | Xbox 360

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
سلام خوبی دوست قدیمی؟

اقا اینطوری ها هم نیس.....شما صرفا به اینکه بازی برا نسل جدید میاد پس کنسول جدید ارزش داره و گرنه خیلی فرق نداره نگاه نکنید

خیلی از بازیهای بین نسلی هم تفاوت گرافیکشون خیلی زیاد و وقتی رو کنسول جذید میرین انگار یه بازی جدید رو انجام میدین......
علاوه بر اینکه تا حالا کلی بازی نسل جدید عالی(مثه bloodborne و sunset و ویچر و بتمن و ....)منتشر شدن یا میشن خیلی از بین نسلی ها مثل dragon age یا shadow of mordor و fh2 و .....فرقشون خیلی زیاد با نسل قبلشون و ارزش داره براش یه کنسول جدید بخرین

خلاصه کم کم اسباب کشی کنید بیایید ارزششو داره:d

.

بله درسته ، اتفاقا من خودم قصد دارم تا ماه دیگه PS4 بگیرم . فقط امیدوارم تو E3 چند تا بازی شاخ برای هم PS4 و هم XONE معرفی بشه تا رقابت خوبی بین این کنسول ها برقرار بشه .
فعلا که یک سالو نیمه نسل هشتم اومده رو کار ولی دریغ از یه عنوان اختصاصی تاپ .

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,073
نام
M o h A M a d
والا وقت اسباب کشی که خیلی وقته شده ولی بدبختی اینجاست که تو نسل هشتم هم هیچ خبری نیست . اونجا هم به جز بتمن که یکی دو ماه دیگه میاد تا شهریور هیچ عنوان تاپی درکار نیست .
یادش بخیر اوایل نسل هفتم چه غوغایی بود . هر هفته چند تا بازی شاخ میومد .
خدایی بهترین نسل بازی همین نسل هفتم بود .

البته به نظر من هنوز میشه یه ذره دیگه هم بیشتر صبر کرد تا بازیهای بیشتری برای نسل هشتم منتشر بشه و از نظر من عجله ای نیست اصلا چون اینجوری هم از قیمت بازیها کاسته میشه هم به مرور با صبر کردن عنوان های بیشتری منتشر میشند...به شخصه خیلیا رو از اطرافیان دیدم که زودتر رفتن کنسول رو خریدن ولی بیشتر وقتا داره خاک میخوره...

- - -ویرایش - - -

سلام خوبی دوست قدیمی؟

اقا اینطوری ها هم نیس.....شما صرفا به اینکه بازی برا نسل جدید میاد پس کنسول جدید ارزش داره و گرنه خیلی فرق نداره نگاه نکنید

خیلی از بازیهای بین نسلی هم تفاوت گرافیکشون خیلی زیاد و وقتی رو کنسول جذید میرین انگار یه بازی جدید رو انجام میدین......
علاوه بر اینکه تا حالا کلی بازی نسل جدید عالی(مثه bloodborne و sunset و ویچر و بتمن و ....)منتشر شدن یا میشن خیلی از بین نسلی ها مثل dragon age یا shadow of mordor و fh2 و .....فرقشون خیلی زیاد با نسل قبلشون و ارزش داره براش یه کنسول جدید بخرین

.

مطمئنا هیچکسی حاضر نیست برای عنوانهای ریمستر شده هزینه ای دوباره بپردازه و بره کنسول جدید بخره حالا میخواد گرافیک در حد خدا باشه....

و نسل هشتم هم اولین نسلی هست که همین اوایل کار شاهد انتشار عنوانهای زیادی از ریمسترها هستیم در صورتی که نسل هفتم شما شاهد سیل عظیمی از عنوانهای جدید بودید.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
مطمئنا هیچکسی حاضر نیست برای عنوانهای ریمستر شده هزینه ای دوباره بپردازه و بره کنسول جدید بخره حالا میخواد گرافیک در حد خدا باشه....

و نسل هشتم هم اولین نسلی هست که همین اوایل کار شاهد انتشار عنوانهای زیادی از ریمسترها هستیم در صورتی که نسل هفتم شما شاهد سیل عظیمی از عنوانهای جدید بودید.
من حرفی از ریمستر تو پستم نزدم بنده منظورم بازی بین نسلی بود

برای مثال Dragon age inquisitionهمزمان برای نسل هفتم و هشتم منتشر شد....حالا من ترجیح میدم اینو رو نسل جدید بازی کنم که چندین برابر گرافیک بهتری داره
این تفاوت گرافیک واقعا ارزش خرید کنسول جدیدو داره

بازیهای ریمستر مثل last of us جریانشون فرق داره وقتی رو ps3 عرضه شدن ps4 ای در کار نبود .....ولی تو بازیهای بین نسلی وقتی همزمان برا هر دو کنسول عرضه میشن میرم سروقت کنسول قویتر دیگه

+

در مورد نسل جدیدم درسته مثه نسل 7 نشد ولی بازی مثه bloodborne اومده که بالاترین متا دستشه و اتفاق دلیل خرید ps4 من هم بوده....
در کل به نظرم کسی بخواد کوچ کنه نسل بعد دلایل کافی وجود داره وگرنه اگه وایسیم که چندین بازی تراز اول برا نسل جدید بیاد عمر من و شمام میگذره:d

.

آخرین ویرایش:

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
سلام خوبی دوست قدیمی؟

.
داش خدایی بازیاش خیلی دردسر داره شما خودت چجوری تهیه میکنی

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
داش خدایی بازیاش خیلی دردسر داره شما خودت چجوری تهیه میکنی
از همین فروم دردسر خاصی هم من ندیدم......البته من خیلی بازی نمی کنم تو یه سال 6 تا بازی گرفتم ولی در کل دردسر خاصی نبوده(البته اگر عجله نداشته باشین روز اول بازی رو بگیرین)

.

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
اقا بازی اومده؟ تاریخ زده بودن سایتا 23 اردیبهشت فک کنم اومده باشه
کسی بازی کرده ببینه چجوریه؟
اقا من نسل 8 میخوام چرا هک نمیشه این پی اس 4 لعنتی اه

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
ccenhritgvppg71lml88.png

پنج روز دیگه عرضه میشه!

MNVB

کاربر سایت
Jul 22, 2014
54
نام
MAN
من که خدا رو شکر رو pc بازیش کردم ولی چند وقت دیگه ps4 گرفتم عمرا این بازیو اورجینال بگیرم.
چون این کارشون توهین به شعور و فهم فن این های بازی بود دلیل کنسل شدنشم چیزی جز تنبلی و بی ارزگی بازی سازاش نبود چون به نداره کافی سودشو رو نسل هشتم وpc بردن که دیگه نیازی به نسل هفتم نبود.واقعا واسه Edboon و دار دستش متاسفم که یه عده رو ناامید کرد

yaran

کاربر سایت
Apr 15, 2015
1,705
نام
MOHSEN
اصلا بازیهای بت من یه قرونم نمیارزه من یه دفه یکی از قسمتاشو رفتم دیدم بازی بدتر از این نمیشه سریع بردم عوض کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر