آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

Erfan.mallek

کاربر سایت
Dec 15, 2017
2
سلام
دوستان من دیروز کنسولمو دادم بیرون که بازی اشتراکی بریزن
از 10 بازی انتخابی که گفته بودم برام 4 تا بازی ریخته بود و گفت که فقط افلاین بازی کنم تا بعد یه هفته از طرف سونی به ایمیل برام بیاد که بهش بگم و کاراشو خودش انجام بده و بعد این یه هفته به اینترنت وصل بشم تا 6 تا بازیه بقیه هم برام بیاد
و گفت که یه پلاس یک ساله رایگان هم برام نصب میکنه
کسی میدونه قضیه چیه ؟
مگه سونی ایمیل میده؟
اصلا همچین چیزی ممکنه که بقیه بازیا بیاد رو دستگاه؟
کسی میدونه کمک کنه

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
سلام
دوستان من دیروز کنسولمو دادم بیرون که بازی اشتراکی بریزن
از 10 بازی انتخابی که گفته بودم برام 4 تا بازی ریخته بود و گفت که فقط افلاین بازی کنم تا بعد یه هفته از طرف سونی به ایمیل برام بیاد که بهش بگم و کاراشو خودش انجام بده و بعد این یه هفته به اینترنت وصل بشم تا 6 تا بازیه بقیه هم برام بیاد
و گفت که یه پلاس یک ساله رایگان هم برام نصب میکنه
کسی میدونه قضیه چیه ؟
مگه سونی ایمیل میده؟
اصلا همچین چیزی ممکنه که بقیه بازیا بیاد رو دستگاه؟
کسی میدونه کمک کنه

عجب آدمایی پیدا میشنا....

بهش بگو اگه بازیا مشکل پیدا کردن و قفل شدن و اگه کنسولم بن شد شما چه کار میکنین ؟؟

این میخواد اکانت هکی برات بندازه که شانسیه ...

پلاس یکساله رایگان ؟؟؟!!!.... این یه اکانتی که اون بازیا رو میخوای رو برات میزنه روی کنسول....اون اکانته هم به احتمال خیلی زیاد پلاس داره...که پلاسش هم روی کنسول تو شیر میشه...

یا یه اکانتی که پلاس داره رو میزنه که خود به ود روی اکان تو هم شیر میشه و میتونی استفاده کنی...

باقی بازی چجوری بیاد رو دستگاهت ؟؟مگه اینکه اکانته رو داشته باشه و بعد چندروز دوباره بره توی اکانت از طریق اینترنت و بزنه تا بازیا برای تو هم دانلودشون بیاد رو کنسولت...

کلا این اکانتا توصیه نمیشه....

یه سرچی توی نت بزن یا همین تاپیکو بخون تا بدونی جریانش چی به چیه...

• Like
Reactions: Democracy

Erfan.mallek

کاربر سایت
Dec 15, 2017
2
عجب آدمایی پیدا میشنا....

بهش بگو اگه بازیا مشکل پیدا کردن و قفل شدن و اگه کنسولم بن شد شما چه کار میکنین ؟؟

این میخواد اکانت هکی برات بندازه که شانسیه ...

پلاس یکساله رایگان ؟؟؟!!!.... این یه اکانتی که اون بازیا رو میخوای رو برات میزنه روی کنسول....اون اکانته هم به احتمال خیلی زیاد پلاس داره...که پلاسش هم روی کنسول تو شیر میشه...

یا یه اکانتی که پلاس داره رو میزنه که خود به ود روی اکان تو هم شیر میشه و میتونی استفاده کنی...

باقی بازی چجوری بیاد رو دستگاهت ؟؟مگه اینکه اکانته رو داشته باشه و بعد چندروز دوباره بره توی اکانت از طریق اینترنت و بزنه تا بازیا برای تو هم دانلودشون بیاد رو کنسولت...

کلا این اکانتا توصیه نمیشه....

یه سرچی توی نت بزن یا همین تاپیکو بخون تا بدونی جریانش چی به چیه...
ممنون بابت توضیحاتت
فقط اگه از پلاسش اصلا استفاده نکنم بازم و انلاین نشم مشکلی ممکنه پیش بیاد؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
ممنون بابت توضیحاتت
فقط اگه از پلاسش اصلا استفاده نکنم بازم و انلاین نشم مشکلی ممکنه پیش بیاد؟
در هرصورت احتمال قفل شدن بازيا درصورت انلاين بودن زياده
احتمال بن شدن دستگاهم هست كه اونم ربطي به انلاين شدن يا نشدن شما نداره ميتونن بنتون كنن اگه بخوان

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
سلام من اکانت دوستمو روی دستگاهم وارد کردم Active هم کردم ولی بازیاش برام نیومد چیکار کنم؟؟؟
برو اخر منو library
بعد قسمت purchased میری تو پیج بازیایی ک میخوای و دانلودشونو میزنی

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
دوستم بازی gta داره دیسکه میرم تو این بخش gta نیست؟ پلاسش رو چطوری وارد کنم؟
اون قسمت فقط بازیایی رو نشون میده که از استور اونو خریده باشید پلاس هم با اکتیو کردن فعال میشه یک ریستور لایسنس هم بزنید در تنظیمات اکانت منیجمنت

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

AMS_LEGEND

کاربر سایت
Jan 14, 2016
30
نام
محمد میرطبا
سلام دوستان من برا اكانتم چند تا بازي خريدم با گفيت كارت حالا ميخوام ظرفيت سه رو بفروشم اصلا اين كار توصيه ميشه ؟ مشكلي ممكنه پيش بياد ؟ بعد به شخص خريدار بايد چه اطلاعاتي رو بدم ؟ اكانت مال خودم هست و تاييد سازي دو مرحله اي رو فعال كردم شخص خريدار نيازي به كدي كه رو گوشيم مياد داره براي ورود ؟

ashkan.ace

کاربر سایت
Mar 25, 2015
3
نام
اشکان
سلام دوستان. دوست من اشتراک پلاس داره روی دستگاهش اگه منم بخوام استفاده کنم فقط کافیه اکانتش رو وارد دستگاه خودم کنم بعد دستگاه من هم دارای پلاس میشه؟
بعد با اکانت خودم بازی کنم آنلاین دستگاهم بن نمیشه؟ یا شرایط خاصی داره تفاوتش با اکانت هکی چیه که اونم یوسر پس میدن ولی دستگاه ممکنه بن بشه؟
ممنون میشم توضیح بدید مراحل بعد از وارد کردن اکانت دوستم باز باید اونو ساینگ اوت کنم با نه
مرسی

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سلام دوستان. دوست من اشتراک پلاس داره روی دستگاهش اگه منم بخوام استفاده کنم فقط کافیه اکانتش رو وارد دستگاه خودم کنم بعد دستگاه من هم دارای پلاس میشه؟
بعد با اکانت خودم بازی کنم آنلاین دستگاهم بن نمیشه؟ یا شرایط خاصی داره تفاوتش با اکانت هکی چیه که اونم یوسر پس میدن ولی دستگاه ممکنه بن بشه؟
ممنون میشم توضیح بدید مراحل بعد از وارد کردن اکانت دوستم باز باید اونو ساینگ اوت کنم با نه
مرسی
اکانتشو رو دستگاه خودتون اکتیو میکنید رو کنسول خودش دی اکتیو میشه یعنی خودش باید همیشه آنلاین باشه تا بتونه از اکانتش استفاده کنه
برای شما هم شیر میشه ولی امکانات کامل پلاسو رو اکانت خودتون ندارید فقط میتونید انلاین بازی کنید
فرقشم با هکی اینه که با اجازه صاحب اکانت استفاده میشه تو هکی وقتی طرف متوجه بشه به پشتیبانی پیام میده گزارش میکنه

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
شاید این روش رو خیلیها بدونند.
در این اموزش بازیها و پلاسیی که روی پروفایلتون هست رو میوانید با دوستتان شریک شوید و یا بلعکس
.

برای مثال : شما بازی FIFA14 رو بصورت دیجیتالی خریده اید بعد پروفایل خودتان رو به دوست یا هر کسی که خواستید میدید تا رو PS4 خودش دانلود و اکتیو کند بعد می تواند FIFA14 رو دانلود و با پروفایل خودش بازی کنه .اینطوری پول یک بازی رو میدهید و دو نفری بازی میکنند.با این روش میشه پلاس رو هم باهم شریکی خرید.

یک چیز جالبی که این روش داره این هست که طرف دوم اگر پروفایل شما رو دی اکتیو کند شما میتوانید به یکی دیگه هم بدید
;) ولی بصورت همزمان برای دو نفر قابل استفاده هست.
این روش در PS4 نامحدود هست و هر چند بار که خواستید میتوانید این کار رو انجام دهید.

اموزش(خیلی ساده هست)

1.پروفایل دوستتان را روی PS4 خود دانلود کنید

2.برید داخل setting

3.برید داخل psn

4. برید داخل Activate as primary ps4

5.بعد Activate رو انتخاب کنید وتمام

حالا پلاس وبازیهایی که روی اون پروفایل هست برای شما قابل استفاده هست:d

4theplayer
عاقا پس چرا فروشنده های آکانت هکی قبل از اینکه یوزر و پس اکانت هک شده رو به ما بدن تا عملیاتش رو انجام بدیم ، از طریق سایت سونی دی اکتیو آل میکنن؟
این دی اکتیو آل کردن واسه چیه؟؟

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
دوستان یه سوال داشتم در مورد ظرفیت های اکانت های قانونی. اکانت ظرفیت سه رو نمیشه روی اکانت اصلی خودمون استفاده کنیم؟ با سوییچ یوزر داخل بازی ظاهرن میشد ولی خب روی همه بازیا جواب نمیده راه دیگه ای نیست؟

Sent from my G3112 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر