WWE 2K15 | Xbox 360

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
شما احتمالا لایو نداری یا اینکه گلد نخریدی وکرنه گزینه لایوش کاملا در منو مشخصه

چرا داداش هم گلد دارم هم لایو. گزینه اینوایت فرندز اش باز نیست . با بقیه میشه بازی کرد ولی با فرند ها نه

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
چرا داداش هم گلد دارم هم لایو. گزینه اینوایت فرندز اش باز نیست . با بقیه میشه بازی کرد ولی با فرند ها نه

کلا اینوایت فرند اصلا کار نمیکنه چه روی 14 چه روی 15 همینطوری بوده باید یک بازی بسازی بعد مشخصات بازی که ساختی را بدی دوستت که به همون صورت سرچ کنه بعد کسی به جز دوست امد اونو کیک کنی تا اون برسه یکم سخته خصوصا تو رانکین مچ

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
دوستان همونطور که میدونید سایت من ( اسکای دبلیو دبلیو ای ) به دلیل یه سری مشکلات تعطیل شد ...

الانم سایت خوب زیاد نیست واسه دانلود ، تصمیم گرفتم که خودم رویال رامبل رو بارتون بذارم ...

بریم سر اصل مطلب ، دوستان عزیز پی پی وی رویال رامبل هم چند ساعت پیش برگزار شد ;;)

خودم فرصت نکردم ببینم ولی یه فرمت اختصاصی با حجم و کیفیت خوب زدم تا همه بتونید رویال رامبل رو ببنید و حال کنید ;;)

دبلیو دبلیو ای فقط رویال رامبلش خوبه ، واسه همینه که من سالی یه بار کشتی کج میبینم :d

راستی از 2 تا آپلودسنتر آپلود کردم تا اگه با یکی از آپلودسنتر ها مشکلی واسه دانلود داشتید از اون یکی استفاده کنید
;;)

لینک دانلود از آپلود باز
|
لینک دانلود از آپلود بوی

شاید بعضیا نتونن دانلود کنند ، یکی از دوستان بنده فروشگاه کشتی کج داره ، میتونید پی پر ویو رو ازش بخرید ...

لینک فروشگاه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر