WWE 2K15 | Xbox 360

mahdi69

کاربر سایت
Oct 31, 2014
49
نام
مهدی
دوستان DLC بعد کی میاد؟
و مگه قرار نبود پیج تو اولین DLC به بازی اضافه بشه؟

- - -ویرایش - - -

اونقدر نسبت به نسل قبل بی تفاوت شدن که حتی بخش ساخت فینیشر هم براش لحاظ نکردن. بازی افتضاحه...

مطمئنی داداش ولی من این بخش Move Set رو دیدم

این ویدئو پیش نمایش بازی بری وایت و دین آمبروز تو سوروایووز سریز هست نکته جالبش اتایر جدید آمبروز تو ویدئو است.جالبه که تو لیست DLC ها نبود

WWE 2K15 Dean Ambrose vs Bray Wyatt Survivor Series 2014 Simulation - YouTube

Last edited by a moderator:

Black_Hawk

کاربر سایت
Jun 17, 2011
111
نام
میلاد
دوستان DLC بعد کی میاد؟
و مگه قرار نبود پیج تو اولین DLC به بازی اضافه بشه؟

- - -ویرایش - - -

مطمئنی داداش ولی من این بخش Move Set رو دیدم
اره عزیز. نسخه های قبلو ببین. دارن بخشو. ولی تو این شماره خبری نیست ازش. اون موو ست مال حرکات معمولیه

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
sting sting امد wwe با تریپل اچ در گیر شد پس شاهد مسابقه استینگ با تریپل خواهیم بود الان wwe بهتر شد

واو اینترنس استینگ و هوگن هم هالیوودش هم هولک و منیاشو دیدم روس ps4 فوق الاده بود واقعا کسی که نسل جدید را داره به نظر من می ارزه بره سیسون پس بخره

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
بچه ها نسخه نسل بعدم افتضاح شده با متاي 61 پس ديگه ببينيد چه افتضاحي شده دوستاني كه به اميد نسل بعد بوديد بايد بگم نااميد شديد

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
برای رویال رامبل سایت ندارم چیزی دانلود کنم یه سایت برسونید بی زحمت :D

بعد از تعطیل شدن سایت من یعنی اسکای دبلیو دبلیو ای دیگه سایت درست حسابی واسه دانلود نیست ، ولی خودم یکشنبه هفته بعد لینک دانلود رو همینجا میذارم واسه دانلود ...

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
دوستان یک سوال . کسی آنلاین این بازی رو امتحان کرده ؟ چجوری میشه با دوستان آنلاین بازی کرد ؟؟ من هرچی سعی کردم از تو منو دوستامو اینوایت کنم گزینه اش باز نبود (رفیقمم همین طور بودن )

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
دوستان یک سوال . کسی آنلاین این بازی رو امتحان کرده ؟ چجوری میشه با دوستان آنلاین بازی کرد ؟؟ من هرچی سعی کردم از تو منو دوستامو اینوایت کنم گزینه اش باز نبود (رفیقمم همین طور بودن )

شما احتمالا لایو نداری یا اینکه گلد نخریدی وکرنه گزینه لایوش کاملا در منو مشخصه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر