eyetoy دوربین حرکتی برای ps2

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
358
نام
محسن
ممنون بابت مقاله يادش بخير نميدونستم اين همه بازي داره اونموقع يا 30 يا 60 تومن خريده بوديمش فقط هم بازي كه با خودش بود رو بازي ميكردم البته بازيهاش خيلي ساده بودن ولي چيزي شبيه همون كينكت الانه

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
ممنون بابت مقاله يادش بخير نميدونستم اين همه بازي داره اونموقع يا 30 يا 60 تومن خريده بوديمش فقط هم بازي كه با خودش بود رو بازي ميكردم البته بازيهاش خيلي ساده بودن ولي چيزي شبيه همون كينكت الانه

مرسی عزیز

خیلی خیلی بازی داره بنظر من حتی از مو و پک استارترشم بهتره این eyetoy

آره اون موقع از 50 هزار به بالا بود

الانم دوتا آکبندشو یکی تو سایت پرشین فروم خولز گذاشته برای فروش با بازی هاشم میفروشه لینکشو تو صفحه اول گذاشتم قیمتم گذاشته 48 هزار تومن که تخفیفم بگیرید ارزونتر میتونید بخرید واقعا ارزش داره الان رادیو میدن 45 هزار تومن وبکما ساده کامپیوترو میدن 50 هزار تومن

خوبیش اینه تا 4 نفرو هم زمان شناسایی میکنه گروهی میتونید بازق کنید

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
دوست عزیز بابت مقالتون ممنون
تمامی این تجهیزات میشه گفت یک تکنولوژی برای حرکتی انجام دادن بازیهاست حالا چه eye toy - کینکت - موو یا هر چی
اینکه انگ کپی برداری از یه تکنولوژی یا یک ایده رو به یه شرکت بزنیم کاملا بی انصافیه چون تمامی این شرکتها در طول زمان تلاش کردن که این تکنولوژی و ایده رو واسه کنسول ها با ارتقاع فنی , پیشرفته تر و گسترده تر کنن
حتی قبل از دوربین eye toy هم لوازم جانبی مشابهی برای کنسول های نسل قدیمی تر نیز وجود داشتن که میشه به sega menacer یا super scope اشاره کرد که در واقع با اینکه از ساختار و تکنولوژی متفاوتی استفاده میکردن ولی به منظور انجام فیزیکی و حرکتی بازی ها ساخته شده بودن

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
ممنون بابت مقاله زيباتون لذت بردم اصلا فكر نميكردم انقدر جالب بوده باشه اشتباه كردم اون موقع نگرفتمش

مرسی عزیز خیلی لطف داری

چون این دوربین به usb متصل میشه و پلی 3 هم usb داره هم بازیا پلی 2 اجرا میکنه شاید روی پلی 3 هم کار کنه

باید تو اینترنت جستجو کرد دید میشه یا نه

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001
باورت میشه من خودم چندین سال از همون روزهای اول عرضه ps2 داشتم اما تا مدت ها نمیدونستم همچین چیزی وجود داره:d یه جاهایی مثل مغازه یا روی بعضی بازی ها و تبلیغات هم دیده بودمش اما بهش خوب دقت نکرده بودم:d یادش بخیر چه بازی هایی روی ps2 اجرا کردم، اما آخرش ps2 من چون از اون سری ای اولی بود لنزش خراب شد و...:(8-|

نوع ارتباط : USB 1.1 :d
رزولوشن: 640*480 پیکسل
173 گرم
50 mA

سری های اولیش 320×240 pixels بوده؟

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
ممنون ..بردیمون به روزهای گذشته :x

فدات :x نوستالژیک بود :d

داداش عالی بود.واقعا خسته نباشی چون معلوم خیلی زحمت کشیدی براش

قربونت

سلامت باشی :x لطف داری

باورت میشه من خودم چندین سال از همون روزهای اول عرضه ps2 داشتم اما تا مدت ها نمیدونستم همچین چیزی وجود داره:d یه جاهایی مثل مغازه یا روی بعضی بازی ها و تبلیغات هم دیده بودمش اما بهش خوب دقت نکرده بودم:d یادش بخیر چه بازی هایی روی ps2 اجرا کردم، اما آخرش ps2 من چون از اون سری ای اولی بود لنزش خراب شد و...:(8-|

نوع ارتباط : USB 1.1 :d
رزولوشن: 640*480 پیکسل
173 گرم
50 mA

سری های اولیش 320×240 pixels بوده؟

چه جالب :d

اینجا ببین

http://forum.bazicenter.com/thread83515/page2/

نه از اول همین رزولشنو داشته

البته کیفیت داریم تا کیفیت مثلا تبلت آرکاس داشتم دوربینش vga بود فیلمبرداریش از گوشی نوکیام که دوربینش 5 بود بهتر فیلمبرداری میکرد حالت طبعی چشم فیلمبرداری میکرد حتی بقطرات بارون هم میگرفت اما دوربین 5 مگاپیکسلی گوشیم نه . کلا جنس آشغال تو ایران زیاد میاد :d

خیلی ممنون!
به شدت جالب بود و عجیب! عجیب اینکه اصلا تا حالا با چنینی چیزی آشنایی نداشتم و نمی دونستم که اصلا وجود داره!:d

خواهش میکنم

جالب که جالبه و باحاله :x نشناختن که فن ها سرسخت ps هم نمیشناسنش اما منی که فن نینتندو ام میدونم eyetoy چی هست :d

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
ممنون بابت مقاله خوب و کاملت... واسم خیلی جالب بود قبل نسل 7 همچین چیزی وجود داشته اونم توسط سونی!!! عکسشو فکر کنم رو جعبه PS2 دیده بودم اما نمیدونستم کاراییش این باشه!!!

ممنون عزیز

آره این وسیله چیزیه که خیلی از ایرانی ها ندیدن یا بهش توجه نکردن ولی واقعا ارزش منده بخاطر وجود همچین امکانانی بود که ps2 تونست 2 نسل تولیدش ادامه پیدا کنه

تو اینجا یکی از بچه ها بازی سنتر که الان بن شده آگهی فروش eyetoy اکبندشو تو پرشین فروم تولز گذاشته

فروش 2 عدد eyetoy آکبند | انجمنهای پرشین تولز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر