Call of Duty: Advanced Warfare | Xbox 360

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
خوب مشکل همیجاست .

من کلا 3 نوع نارنجک بیشتر ندارم .

و توی اونا اصلا اسمارت وجود نداره . هرچی هم x میزنم اسمارت نداره که نداره .

اه چه بدشانسم من .
شما اون قسمت که Gaidien مسگه نارنجک وردار از روی یکی از میزا بود ور میدارید ..... شایدم روی همون میله هه که باید پشتش وایسیه...... بعد اگه بازم نشد همه ی نارنجکاتونو استفاده کنید بعد خودش نشون میده از کجا نارنجک بردارید

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Mr.x1

کاربر سایت
Dec 13, 2013
13
نام
ابوالفضل
شما اون قسمت که Gaidien مسگه نارنجک وردار از روی یکی از میزا بود ور میدارید ..... شایدم روی همون میله هه که باید پشتش وایسیه...... بعد اگه بازم نشد همه ی نارنجکاتونو استفاده کنید بعد خودش نشون میده از کجا نارنجک بردارید

عزیز من از تمام مکان هایی که مخصوص نارنجکه برداشتم اما نداره لعنتی .

خیلی ضایعه ست که . چیکار کنم ؟

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
عزیز من از تمام مکان هایی که مخصوص نارنجکه برداشتم اما نداره لعنتی .

خیلی ضایعه ست که . چیکار کنم ؟

دوست عزیز تنها راهش اینکه بری از تو کنسول کل سیو های بازی رو حذف کنی دوباره بری نشد هم که دیگه باید قیدشو بزنی .... ولی واقعا مشکل شما خیلی عجیبه

Mr.x1

کاربر سایت
Dec 13, 2013
13
نام
ابوالفضل
دوست عزیز تنها راهش اینکه بری از تو کنسول کل سیو های بازی رو حذف کنی دوباره بری نشد هم که دیگه باید قیدشو بزنی .... ولی واقعا مشکل شما خیلی عجیبه

ممنون از نظرت داداش .

من یجا تو یوتیوب دیدم کلا اون مرحله با مال من فرق داشت .

خواستم بدونم شما هم توی این مرحله جایی که میگه اسمارت پرتاب کن یدونه تخته رو واسه شلیک بهت میده ؟

که اون بالا هی چپ و راست میره . درسته ؟

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
ممنون از نظرت داداش .

خواستم بدونم شما هم توی این مرحله جایی که میگه اسمارت پرتاب کن یدونه تخته رو واسه شلیک بهت میده ؟

والا یه تخته اول بالای اون خونه است میگه rb بزن تا همون نارنجک هایی که شما میگید رو بزنه بعدش Gaidien مه تمرین کن بعد اگه داخل تمرین گند هم بزنی چیزی نمیشه و بعد میره و شما هم باید دنبالش بری ... باز هم میگم مشکل شما عجیبه

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
خوب مشکل همیجاست .

من کلا 3 نوع نارنجک بیشتر ندارم .

و توی اونا اصلا اسمارت وجود نداره . هرچی هم x میزنم اسمارت نداره که نداره .

اه چه بدشانسم من .

3 نوع نارنجکی که شما میگید variable tactical ـه که با rb میاد فک کنم واس اون یکی نارنجک که variable lethal ـه باید lb رو بگیری

negrasombra

کاربر سایت
Sep 1, 2010
424
نام
یوسف
دوستان اگه ممکنه کسی که تست کرده و بازی کرده بگه که دیسک 1 و 2 محتویاتشون چیا هستن؟ و اینکه مراحل نصب و بازی رو اگه میشه قدم به قدم بگید،چون یکی از آشناهام اساسی به مشکل برخورده میگه دیسک اول رو کلا هیچی نمیاره و دیسک دوم بازی میکنم خیلی تو مولتی پلیرش کیفیت بدی داره.
ممنون میشم کامل بگید برای نصب اون چهار گیگ به ترتیب باید چیکارا بکنیم

parsa sa

کاربر سایت
Jun 9, 2011
154
نام
parsA
دوستان اگه ممکنه کسی که تست کرده و بازی کرده بگه که دیسک 1 و 2 محتویاتشون چیا هستن؟ و اینکه مراحل نصب و بازی رو اگه میشه قدم به قدم بگید،چون یکی از آشناهام اساسی به مشکل برخورده میگه دیسک اول رو کلا هیچی نمیاره و دیسک دوم بازی میکنم خیلی تو مولتی پلیرش کیفیت بدی داره.
ممنون میشم کامل بگید برای نصب اون چهار گیگ به ترتیب باید چیکارا بکنیم

اگه اشتباه نکنم دیسک یک دو تا پکه که اینستال میشه و campaign بازی رو بدون اینستالش نمیشه بازی کرد ولی اگه اشتباه نکنم مولتیپلیر رو میشه بدون نصب این پک ها نصب کرد.احتمال داره مشکل از دیسک باشه چون من نصب کردم بدون مشکل.ولی برای من کلا کمپین بازی از مرحله 3 به بعد کار نمیکنه

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
ممنون از نظرت داداش .

منم دقیقا همین مشکلو داشتم تا فهمیدم من به جای گرفتن RB همش LB میگرفتم

شما هم یادت باشه LB سه تا نارنجک داره flash و emp و threat ولی smart به اضافه دو تا نارنجک دیکه با گرفتن RB میان

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
خيلي خوب
من بازي رو گرفتم
كمي از داستانش رفتم جلو و بدك نبود
بهترين بخش بازي مولتيپلير عاليشه
خيلي خوب در اومده
همين الانم كه اينو ميگم دارم search and destroy ميزنم
عاليه

Sent from my iPhone using Tapatalk

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
اقا کسی تونسته بخش زامبی رو فعال کنه؟مثل اینکه بخش کو اپ رو کامل برید بخش زامبی باز میشه

بخدا زامبی نداره فقط یه راند توی آخرین مپ کوآپ بازی هست که زامبی میاد همون!
ولی زامبی توی دی ال سی در آینده (دور یا نزدیک:D) اضافه میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر