Call of Duty: Advanced Warfare | Xbox 360

REZA-khan

کاربر سایت
Nov 17, 2014
13
دوستام سلام
من بازی رو دانلود کردم
ریختم رو هارد دستگاه
اما موقع بازی پیغام میده که شما data بازی دانلود نکردی
میخوای دانلود کنم؟
منم هم yes رو امتحان کردم هم No رو
حالا چه کنم که بازی اجرا شه؟! :(

amir3852

کاربر سایت
Apr 9, 2008
96
با سلام به دوستان
راستش من هم بازي رو دانلود كردم نسخه Imax 100 درصد ولي توي برنامه ABGX360 اين ارور پايين مشاهده ميشه كلا اين برنامه مثل اينكه از رده خارج شده چون حداقل 3 سالي هستش كه آپديت نميشه و بازيهاي جديد رو ديگه پچ نميكنه
ممنون ميشم من رو هم راهنمايي كنين آخه من هم مثل خودتون عشق COD هستم

- - -ویرایش - - -

X jelodarian X

کاربر سایت
Jan 25, 2012
65
نام
jelodarianali
من مپ پکو خریدم. دانلودش کردم +همه اپدیت ها
ولی وقتی میرم تو زامبی میندازتم بیرون میگه یا پروفایل ها sign out شدن یه downloadable پکیج پاک شده چه کنم

amir3852

کاربر سایت
Apr 9, 2008
96
با سلام مجدد
من اين بازي رو چند وقته دانلودش كردم و دو تا ديسك داره هر دوتا با برنامه ABGX360 پچ شدن و همه آپشنهاشون سبز شدن
هر دوتا ديسك بصورت iMARS دانلود شدن و حجمشون 8.5 گيگ جفتشون روي ديسكهاي بسيار مرغوب ورباتيم اصلي رايت شدند و 100 وريفاي شدند
موقع نصب ديسك 2 رو دو بار نصب كردش Contet Pack 1 و Content Pack 2 و بعدش ديسك 1 رو خواست كه گذاشتم ولي همش ميگه اين ديسك 2 هستش
من هم چون فكر كردم شايد توي رايت اشتباه كرده باشم دوباره رايت زدم و ديسك 1 رو توي دستگاه گذاشتم اينبار ميگه ديسك 1 رو دوباره بزار تا حالا 3 تا رايت زدم ميگه ديسك 1 نيست جالبه برام
تا حالا كسي به همچين مشكلي برخورد كرده - همه چيز اكي نميدونم چرا گير ميده
يك چيز ديگه روي اولين اجرا و ديسك 1 توي وسط پخش تريلر اول بازي ارور نخوندن ديسك و داد و گير كرد
ممنون

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
887
نام
Ali
دوستان عزیز یه مرد پیدا بشه خواهشا جواب سوال منو بده :
بازی Cod Advanced Warfare رو برای ایکس باکس 360خریدم وقتی میخوام دیسک یک رو نصب کنم اولین پکیج رو نصب میکنه و بعدا مینویسه که برای نصب پکیج دوم محل ذخیره ای پیدا نکرده و من هرچقدر دکمه استارت رو میزنم که حافظه فلش رو انتخاب کنم هیچ اتفاقی نمی افته ! چکار کنم ؟ تو اینترنت سرچ کردم دیدم چند نفرم همچین مشکلی دارن اما به نتیجه نرسیدم !!

خیلی ممنون میشم اگه پاسخ بدید <3

amir3852

کاربر سایت
Apr 9, 2008
96
نشد ! 10 بار ریست کردم !!! بازم همین مشکلو دارم !!!

اگر ريست كردي درست نشدش ديسكات مشكل داره
من الان خودم به يك مشكل ديگه خوردم اونهم ديسكام درست رايتشون كردم ولي فايل اصلي ايميج خرابه
در به در دنبال فايل تورنت اين بازي هستم گير نميارم
يكبارم كنسولتو با آخرين فرمور آپديتش كن انشالله كه درست بشه

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
حیف اصلا ارزش خرید نداره به نظره من گرافیکش نه تنها از شماره های 3 و 2 پایین تره حتی میشه گفت به جز بعضی از افکتها از mw 1 هم پایینتره گیم پلی کمی پیشرفت کرده نصبت به نسخه های قبلی ولی همچنان در همون حده در هر حال گرافیک اونقدر داغون هست که نشه به گیم پلی فکر کرد

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
حیف اصلا ارزش خرید نداره به نظره من گرافیکش نه تنها از شماره های 3 و 2 پایین تره حتی میشه گفت به جز بعضی از افکتها از mw 1 هم پایینتره گیم پلی کمی پیشرفت کرده نصبت به نسخه های قبلی ولی همچنان در همون حده در هر حال گرافیک اونقدر داغون هست که نشه به گیم پلی فکر کرد

به نظر من که گیم پلی هم در مقابل modern warfare حرفی برای گفتن نداره ، واقعا اون بازیا یه استثنا بودن برای خودشون .
گرافیکشم که عملا در بهترین حالات از Modern Warfare 1 بهتر نیست و حتی بعضی جاها بدتره . این به نظرم عمدی بوده تا ملت به سمت خرید نسخه های نسل هشتمی برن .

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
به نظر من که گیم پلی هم در مقابل modern warfare حرفی برای گفتن نداره ، واقعا اون بازیا یه استثنا بودن برای خودشون .
گرافیکشم که عملا در بهترین حالات از Modern Warfare 1 بهتر نیست و حتی بعضی جاها بدتره . این به نظرم عمدی بوده تا ملت به سمت خرید نسخه های نسل هشتمی برن .
به نظر من چون نسخه های نسل هشتم اونچنان قوی نیستن و عملا اگه بخوان رو نسل هفت خوب کار کنن میتونن خیلی نزدیک شن به چیزی که تو نسل هشت ساختن اینا از عمد نسل هفت رو خیلی بد میسازن اصلا کیفیت تکسچر ها فریاد میزنه اینو چون قشنگ از بازی های سال 2006 هم کمتره

UNSC Spartan

کاربر سایت
Jun 30, 2014
26
نام
Ehsan
گرافیک بازی قطعا از بلک آپس 2 کمتره ولی 2 مورد رو در نظر داشته باشین، 1 اینکه Call of Duty همیشه با 60 FPS اجرا میشه. اگه گرافیکش رو بهتر میکردن 60 FPS ممکن نبود و بازی اینقد روان اجرا نمیشد، روان اجرا شدن بازی مخصوصا در مالتی پلیر از خصوصیات کلیدی Call of Duty هست. و 2 اینکه بازی برای کنسول های نسل جدید طراحی شده. دیگه کلا روی نسل قبل ازین بهتر امکان نداره.

gimiamir

کاربر سایت
Aug 31, 2013
32
بچه ها من یه مشکلی دارم
رو 360 بازیو تازه خریدم گزاشتمش الان گفت 115 مگ اپدبت داره زدم دانلود شدش میخام با بوت ها مولتی پلیر بازی کنم ولی وقتی وارد مولتی پلیر میشم میگه ckeck for new content ولی بعدش میزنه can't download content. چیکار کنم؟؟

Sent from my D6502 using Tapatalk

Ali2osac

کاربر سایت
Aug 21, 2018
1
سلام من بازیCOD advanced warfare برای xbox360 خریدم وقتی دیسک شو میزارم دستگاه دستگاه یک صدای بلند عجیب میده بعد موقعی که میخواد نصب شه تا ۸۰ درصد میره بعد ارور میده لطفا راحل بگید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر