نحوه خرید از Xbox live ( مخصوص Xbox one )

moji_pack

کاربر سایت
Oct 17, 2011
208
یک دلار ارزش نداره کارت فیک به اکانت بدی و بعد اکانت مسدود بشه . هرچند که بعیده ثبت کنه
منم تعجب کردم، چون تو این مباحث مایکرو سخت گیره
بخاطر همین سوال کردم ببینم دوستمون خودش تست کرده یا نه

دقیقا درسته
بخاطر همینم هیچوقت ریسک نکردم ویزا فیک ثبت کنم تو اکانت

• Like
Reactions: Astiaks

Astiaks

کاربر سایت
Mar 8, 2007
157
نام
مملی
ما که از چالشگر کردیت یک دلاری گرفتیم و هر کاری کردیم با گیفت کارت 10 ذلاری یه بازی 360 بگیریم نشد. کارت رو قبول می کنه ولی آخر که موقع تسویه حساب می شه یه پیغام میده که بازی قابل خریداری نیست. به Xbox Gamepass باید اکتفا کرد انگاری. :Crying1:

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
ما که از چالشگر کردیت یک دلاری گرفتیم و هر کاری کردیم با گیفت کارت 10 ذلاری یه بازی 360 بگیریم نشد. کارت رو قبول می کنه ولی آخر که موقع تسویه حساب می شه یه پیغام میده که بازی قابل خریداری نیست. به Xbox Gamepass باید اکتفا کرد انگاری. :Crying1:

یه خبر خوب . اگر دوست دارین بازی های 360رو تو وان تجربه کنید یه راه موجود شده . زود بزنید تموم نشه تایمش
همین الان میتونن حدود بیست تا بازی 360رو رایگان تو ایکس وان بازی کنید . عالیه
همانطور که گفتن با gamepass فقط میشه کلی بازی رایگان نصب کرد مثل گیرزوار3
به سوپر گروه ما بیایید . در لینک امضا

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
من چجوری میتونم بدون کامپیوتر فقط با گوشی بازی های ۳۶۰ رو بگیرم لطفا راهنمایی کنید

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
شما باید حساب بانکی (کردیت کارت) در اکانتت ثبت کنی بعد میتونی بازیهای ۳۶۰ را از سایت ایکس باکس بخری چه با گوشی چه کامپیوتر

Lesners

کاربر سایت
Mar 20, 2013
440
شما باید حساب بانکی (کردیت کارت) در اکانتت ثبت کنی بعد میتونی بازیهای ۳۶۰ را از سایت ایکس باکس بخری چه با گوشی چه کامپیوتر
کردیت کارت باید تو اکانت فعال باشه ؟ و با گیفت بخری ؟
یا باید پول تو خود کردیت کارت باشه ؟

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
کردیت کارت باید تو اکانت فعال باشه ؟ و با گیفت بخری ؟
یا باید پول تو خود کردیت کارت باشه ؟

گیفت نمیشه. کردیت کارت فقط که باید در اکانتت فعال باشه. یه روش دیگه هم هست که بدون کردیت کارت میشه خرید که فقط با xbox 360 میشه که اونم باید v-pn شیر کنی

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
گیفت نمیشه. کردیت کارت فقط که باید در اکانتت فعال باشه. یه روش دیگه هم هست که بدون کردیت کارت میشه خرید که فقط با xbox 360 میشه که اونم باید v-pn شیر کنی
یه جا گفتن با کریدیت کارت هم نمیشه خرید
بهتزین کار استفاده از گیم پس است . الان کلی بازی 360 رو رایگان میکنه

RED HOOD

کاربر سایت
Oct 21, 2017
91
سلام چرا موقع خرید بازی ها با وجود اینکه موجودی کافی داریم ولی بازم پی پال میخواد؟

راهی هست بشه بدون پی پال خریداری کرد؟

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
منم همین مشکل رو دارم تو سایتم اطلاعات کردیت کارت می خواد !

من برای گرفتن اشتراک گلد که تخفیف خورده و یک دلار شده . رفتم و کریدیت کارت یک دلاری از چالشگر گرفتم و در اکانت ام ثبت شد . ولی مانند زمان گرفتن اشتراک گیم پس . هر کاری کردم اجازه نداد و مرتب خطا داد . با فیترشکن هم مشکلی حل نشد . فکر کنم دیگه نمیشه با این کریدیت های مجازی چیزی بخری . و راه رو بستن متاسفانه . قبلا بدون مشکل این خرید رو انجام داده بودم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر