Titanfall | XBL

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
نوشته شده توسط idden]-[;3232997:
شاید شمایی ک هارد نداری اینطوریه برات من تا بازیو گذاشتم بعد از اپدیت شروع کرد ب نصب اون ۱G.
به هرحال اصلا نمیتونم بازی کنم حتی تو منوی بازی بازیم تیک میزنه و لگ میگیره تو مچ میکینگ هم ک هیچی ب هیچی چطوریه داستان؟

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
نه نیمدونم مال شما چجوریه 1 گیگ نصب داره من کی گفتم هارد ندارم!!! من هارد 250 دارم از خدام هست که نصب کنم بازی رو روی هارد ولی اصلا نصب نداره
نمیدونم والا من به همچین مشکلی تا حالا بر نخوردم توی این چند وقت.

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
نه نیمدونم مال شما چجوریه 1 گیگ نصب داره من کی گفتم هارد ندارم!!! من هارد 250 دارم از خدام هست که نصب کنم بازی رو روی هارد ولی اصلا نصب نداره
نمیدونم والا من به همچین مشکلی تا حالا بر نخوردم توی این چند وقت.

مشکل اصلیم اینه ک تو مچ میکینگ میمونه O تو بازی نمیره پینگو هم خودش اون گوشه هی سرور مدام عوض میکنه و پینگ میگیره ک همش زیر ۱۵۰هستش ولی تو بازی نمیره

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
نوشته شده توسط idden]-[;3234898:
مشکل اصلیم اینه ک تو مچ میکینگ میمونه O تو بازی نمیره پینگو هم خودش اون گوشه هی سرور مدام عوض میکنه و پینگ میگیره ک همش زیر ۱۵۰هستش ولی تو بازی نمیره

والا فقط یه بخش play داره بازی که اون هم به دو قسمت campaign . play multiplayer هست و هیچ کدوم مشکلی نداره راحت شما میتونی join بشی بعد از آپدیت و hd که حجم پایینی داره شاید مشکل از isp شماست که با پینگ خوب هم نمیشه بازی کرد!!!

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
745
نام
امیررضا
من آخرش متوجه نشدم بازی رو دستگاه من اجرا میشه یا نه ببینید من یک ایکس باکس آرکید بی هارد دارم ولی یک فلش 16 روشه میتونم اینو بازی کنم؟

amirhossein61

کاربر سایت
Sep 18, 2010
190
نام
Amir Hossein
بازی online pass لازم داره؟
سرورهاش چطوره؟ درکل میشه راحت بازی کرد؟:d

نه نداره.
اگه یه اینتر نت خوب داشته باشی که هم پینگ و هم سرعتش خوب باشه میتونی وصل بشی!
ولی عموما صبح ها راحت تر وصل میشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر