شاد باش نوروز 1393

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
تبریک من یه خورده مربوط به گیم میشه ،
سال 92 یه سال پرفراز و نشیب واسه من بود...
از بالا و پایین های زندگی که فاکتور بگیرم یه سال خوب واسه شخصیت گیمری من بود...
وقتی اولین تیزر The Last of Us منتشر شد ، یه حس عجیبی داشتم و ازونجا که PS3 نداشتم حس خوبی بش نداشتم و مثل خیلی های دیگه که آرزوی تجربه ی اون هنوز به دلشونه ، منم همینطور بودم تا اینکه جدا از درآمدم یه پول درست و درمونی اومد دستم و یه سر وسامونی به خودم دادم :biggrin1:
گذشت و گذشت تا روز شمار تقویمم تاریخ 26 خرداد رو کم کم نشون میداد و این عکس هیچوقت یادم نمیره:
66664493776626590035.jpg
ولی این بازی هم مثل خیلی از بازی های دیگه تو ایران زودتر میشد بازی رو گیر آورد نسبت به خیلی از مناطق دیگه ی دنیا :biggrin1:
این بازی هم 23 خرداد وارد ایران شد و با یه روز تاخیر به دستم رسید(وحید کرد تو پاچم :biggrin1:)
تو سال 92 با این بازی زندگی کردم ، با تک تک لحظه هاش خاطره دارم و هنوز هم بعضی وقتا بعد از شنیدن بعضی از ساندترک هاش همه ی اون خاطره ها واسم زنده میشه...

امیدوارم سال 93 هم سال پرباری از نظر اینطور عناوین تاثیرگذار باشه...
سال نو هم مبارک:x
از دوستان و آشنایان هر کی اینو خوند فکر کنه اختصاصی بش تبریک گفتم چون حال ندارم یکی یکی واستون پیغام بفرستم :biggrin1:

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
به به سال جدید آغاز شد. امسال دیگه ما از خونمون دور شدیم:( برای همه ی بچه های بازیسنتر زندگی بهتری رو آرزو میکنم. همیشه پیروز باشید. :)

Survivalhorror

کاربر سایت
Nov 17, 2013
116
نوروز رو به همه ی دوستان تبریک می گم ان شالله سالِ خوبی برای همه باشه من جمله برای هکرها که این کنسولا رو بتونن هر چه زودتر هک کنن و ما رو راحت کنن.

jafar-think

کاربر سایت
Aug 20, 2009
148
من هم سال نو رو به همه بخصوص اهای بازی سنتر تبریک می گویم و امیدوارم سال خوبی داشته باشید و امیدوارم بازیسازان داخلی کشورمان در این سال ،سال پربرکتی را داشته باشند تا مایه افتخار نا ایرانی ها در عرضه بین الملل بشوند.ان شاءالله

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
سال نو تمامی ایرانیان الخصوص برو بچه های بازی سنتر از مدیریت تا کاربری که تازه عضو شده خجسته، ایشالا کنار خانواده محترم شاد باشید و برقرار :) و همچنین با آرزوی اینکه نه ظلمی باشه نه مریضی در هیچ نقطه از جهان الخصوص به کودکان و زنان و در آخر به امید آزادی مرزبانان کشور :)

سال نو خجسته ..

10ve h3r !

کاربر سایت
Feb 14, 2014
251
نام
ارسلان
سال نو مبارک امیدوارم ما گیمرا سال خوبی رو در پیش داشته باشیم ایشالله که هممون جیبمون پر باشه تا از پس مخارج این بازی ها بربیایم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر