Killzone 2

internet

کاربر سایت
Jul 28, 2007
38
نام
پیمان
چند تا پست بالاتر واسه اون یکی دوستمون توضیح دادم که تو این قسمت باید چیکار کنی . سعی کن وقتی رفتی طبقه بالا سریع اسلحه نارنچک اناز رو برداری چون می تونی باهاش چند تا هلگان رو همزمان بکشی.

خوب همین کار رو می کنم بعدش که همه رو میکشم یه تعداد موشک انداز یا آر پی جی زن می یان و دیگه مثل مور و ملخ و آر پی جی اصلا نمی دونم اینجا رو باید چیکار کنم ؟ صد بار رفتم نشده
آر پی جی ها از دور سه تا چهار تا می یان اون ته بالکن گیر می افتم و می کشنم

• Like
Reactions: Sega_genesis

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
يا از سمت راست بالكن برو جلو و از نزديك بكش شون ( همون جايي كه بعد از سقوط سفينه راه باز ميشه رو به جلوتر ) يا اين كه يه ستون هايي هست در دو طرف كه فاصله شون يه مقدار جلوتر از ديواره و وقتي راكتها به ديوار پشت سرت ميخورن شعاع انفجاريشون به حدي نيست كه اسيب برسونه بهت برو كاور بگير پشت اونها
ميشه ستون هاي جلوتر از ستون هاي نزديك به ديوار

• Like

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
خوب همین کار رو می کنم بعدش که همه رو میکشم یه تعداد موشک انداز یا آر پی جی زن می یان و دیگه مثل مور و ملخ و آر پی جی اصلا نمی دونم اینجا رو باید چیکار کنم ؟ صد بار رفتم نشده
رفیق شما سر boss(رئیس)آخر هستی.با اسنایپر مغزشو نشونه بگیر .تویه اون قسمت باید فرز باشی زمانی که هلگانها حمله میکنن باید اونا رو پاک سازی کنی.بعد از اینکه یه گروه رو کشتی رئیس از گوست در میاد و میتونی چند بار با تیر بزنیش.دوباره گروه بعدی میاد اگه اشتباه نکنم تویه اون قسمت 7 تا گروه میاد.بار اولو که بزنی در راه پله باز میشه که میری بالا که پر از گانهای سرحاله و 6 تا گروه دیگه رو باید تویه همون وضعیت بزنی(به همراه رئیس)

• Like

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
یادش بخیر سختی اون مراحله آخر یادم نمیره هیچوقت:D با یه استراتژی خوب باید بکشی و سنگر و حفظ کنی
این بازی فوق العاده بود گرافیکش هنوزم زیباست با اون جو سرد و تاریکش

• Like

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
یادش بخیر سختی اون مراحله آخر یادم نمیره هیچوقت:D با یه استراتژی خوب باید بکشی و سنگر و حفظ کنی
این بازی فوق العاده بود گرافیکش هنوزم زیباست با اون جو سرد و تاریکش

جیگرم سیاه شد تا رویه هارد اون قسمتو رد کردم#:-s

internet

کاربر سایت
Jul 28, 2007
38
نام
پیمان
مشکل اینه که وقتی طبقه دوم میرم یکی دو دسته سرباز میریزن می کشم و دوستم کمکم هست
بعدش یه دفعه یه عده می ریزن بالا اون ها رو هم باز بالا می کشم ولی دوستم مثلا زخمی میشه می رم کمکش کنم از پشت منم می زنند
در کل اونایی که می یان بالا می کشنم یکی دو تا هم نیست از سمت چپ و راست پله ها می ریزن بالا فرصت نیست

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
اگر تا اون قسمتی پیش می ری که از پنجره سالن یه دونه از اون ماشین های پرنده می افته داخل ، اونجا بهت چک پوینت می ده و تقریبا 70 درصد راه رو رفتی . بعد از اون اسلحه نارنجک انداز رو بیخیال شو ! عوضش کن و همون بالا یه اسنایپ هست اونو بردار . اولین کاری که می کنی اون ار پی جی زن ها رو که دقیقا روبروت انتهای سالن هستن بکش . یه سری لوستر هم بالای سرشون هست به اونا هم شلیک کنی می افته روی سرشون ! بعد از اون دوباره برو سراغ نارنجک انداز و پیاده نظام هایی که از چپ و راست می ریزن رو بزن . می تونی از اسلحه اتش زا برای مسدود کردن راه یه قسمت هم استفاده کنی . مثلا سمت راست رو اتیش بزنی کل زمین و پرچم های اطرافش رو تا از دو طرف محاصره نشی ! البته اون اتیشم بعد چند دقیقه از بین می ره . در نهایت اینکه هیچ چیز به جز سرعت عمل توی این قسمت کمکت نمی کنه . من نمی دونم رو چه درجه سختی داری می ری ولی رو الیت من خیلی اذیت شدم تا تونستم این قسمت رو رد کنم . تقریبا یه دوئل شوک فدای اتمام این بازی روی این درجه کردم !

• Like

internet

کاربر سایت
Jul 28, 2007
38
نام
پیمان
اگر تا اون قسمتی پیش می ری که از پنجره سالن یه دونه از اون ماشین های پرنده می افته داخل ، اونجا بهت چک پوینت می ده و تقریبا 70 درصد راه رو رفتی . بعد از اون اسلحه نارنجک انداز رو بیخیال شو ! عوضش کن و همون بالا یه اسنایپ هست اونو بردار . اولین کاری که می کنی اون ار پی جی زن ها رو که دقیقا روبروت انتهای سالن هستن بکش . یه سری لوستر هم بالای سرشون هست به اونا هم شلیک کنی می افته روی سرشون ! بعد از اون دوباره برو سراغ نارنجک انداز و پیاده نظام هایی که از چپ و راست می ریزن رو بزن . می تونی از اسلحه اتش زا برای مسدود کردن راه یه قسمت هم استفاده کنی . مثلا سمت راست رو اتیش بزنی کل زمین و پرچم های اطرافش رو تا از دو طرف محاصره نشی ! البته اون اتیشم بعد چند دقیقه از بین می ره . در نهایت اینکه هیچ چیز به جز سرعت عمل توی این قسمت کمکت نمی کنه . من نمی دونم رو چه درجه سختی داری می ری ولی رو الیت من خیلی اذیت شدم تا تونستم این قسمت رو رد کنم . تقریبا یه دوئل شوک فدای اتمام این بازی روی این درجه کردم !

ممنون
اون قسمت اول که ماشین پرنده می یاد تو رو رد کردم ولی نمی دونم چرا دوستم از اون بالا میپره پایین یا از پله ها می ره پایین نمی دونم من هم باید برم یا نرم در کل در این قسمت از دو طرف محاصره و RPG هم که مرتب میاد سمتم باید توی بالکن وایسم یا برم پایین ؟ اصلا دیگه نیازی هست برم طبقه همکف یا همون بالا وایسم؟

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
ممنون
اون قسمت اول که ماشین پرنده می یاد تو رو رد کردم ولی نمی دونم چرا دوستم از اون بالا میپره پایین یا از پله ها می ره پایین نمی دونم من هم باید برم یا نرم در کل در این قسمت از دو طرف محاصره و RPG هم که مرتب میاد سمتم باید توی بالکن وایسم یا برم پایین ؟ اصلا دیگه نیازی هست برم طبقه همکف یا همون بالا وایسم؟

نه نیازی نیست بیای پاین همون بالا ویسا بزنشون .ببین دوست عزیز شما تویه این قسمت باید فرز باشی.نیاز نیست همه رو با اصلحه بزنی .معمولا 3 نفره حمله میکنن یه نارنجک بنداز زیر پاشون.زیاد سخت نیست میتونی ردش کنی.این قسمتو رد کنی دمویه آخر بازی رو میبینی و تروفی میگیری بعد خستگیه انگشتات در میره:d

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
در حال پلاتش هستم !
یه بار Elite رو تا آخرین مرحله و قسمت رفتم (اونجایی که همش آرپی جی میزنن !) نتونستم رد کنم بیخیال شدم :|
اما الان بازی دارم از اول میرم که تمومش کنم !

• Like

internet

کاربر سایت
Jul 28, 2007
38
نام
پیمان
وایسا ببینم پس اینجا رو میخوای چه کنی:dموفق باشی خدا قوت:d;)

ممنون
عین جن ظاهر میشه بعد میرم پایین دوستم رو زخمی می کنه باید مرتب بهش جون بدهم تا بیام به دوستم جون بدم دوباره ظاهر میشه خلاصه تو جون دادن و کشتن باز می کشتم خیلی سخت شده
پایین هم سه چهار تا اسلحه جایی که اون سفینه سقوط می کنه هست ولی انگار زیاد اسلحه بهش کار ساز نیست

|| 47 ||

کاربر سایت
Jul 29, 2013
404
نام
محسن
ممنون
عین جن ظاهر میشه بعد میرم پایین دوستم رو زخمی می کنه باید مرتب بهش جون بدهم تا بیام به دوستم جون بدم دوباره ظاهر میشه خلاصه تو جون دادن و کشتن باز می کشتم خیلی سخت شده
پایین هم سه چهار تا اسلحه جایی که اون سفینه سقوط می کنه هست ولی انگار زیاد اسلحه بهش کار ساز نیست

عزیز، شما تو مرحله آخر ، قسمت آخرش گیر افتادید؟ رو چه درجه سختی بازی میکنید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر