Killzone 2

sh_lair

کاربر سایت
Aug 25, 2007
362
نام
shayan
:laughing:بنا به آخرین شماره مجله Gamepro سازندگان آلمانی(Guerrilla) بازی Kill Zone 2 اعلام کردند این بازی در ماه سپتامبر عرضه خواهد شد تا جلوی فروش هرچه بیشتر Halo3 را اندکی بگیرد. البته اگر بازی ماه سپتامبر عرضه شود کار سختی در پیشرو دارد زیرا گفته می شود( البته چقدر صحت دارد با خداست) ۵ میلیون نسخه Halo3 پیش فروش شده است.:)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,994
نام
آریا
:laughing:بنا به آخرین شماره مجله Gamepro سازندگان آلمانی(Guerrilla) بازی Kill Zone 2 اعلام کردند این بازی در ماه سپتامبر عرضه خواهد شد تا جلوی فروش هرچه بیشتر Halo3 را اندکی بگیرد. البته اگر بازی ماه سپتامبر عرضه شود کار سختی در پیشرو دارد زیرا گفته می شود( البته چقدر صحت دارد با خداست) ۵ میلیون نسخه Halo3 پیش فروش شده است.:)
سپتامبر تموم شد رفت.

sh_lair

کاربر سایت
Aug 25, 2007
362
نام
shayan
اولين اطلاعات از گيم پلي بازي KillZone2 فاش شد
N'Gai Croal يكي از مسوولينGuerilla Games (سازنده بازي Killzone2) در بلاگ شخصي اش اقدام به انتشار اولين اطلاعات از گيم پلي اين بازي كرده است كه به اين شرح مي باشد:
- تمام صحنه هاي نمايش داده شد در نمايشگاه E3 به صورت‌Real Time بوده و براي اطمينان بيشتر وي اعلام كرده اين صحنه ها مربوط به يكي از مراحل(مرحله سوم بازي) بخش Single Player بازي مي باشد ، جايي كه نيروهاي Vektan و Sev با هم يكي شده تا با يورش به Helghan نيروهاي شيطاني را نابود كنند.
- بازي علي رغم اول شخص بودن به همانند GoW از سيستم Cover(سنگر گيري) براي پيشبرد بازي استفاده خواهد كرد.
- همچنين سازندگان در مورد تيمي بودن بازي گفته اند: اول شخص بودن دليلي براي پيچيده بودن بازي گروهي نيست.

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
Killzone 2 یکی از بازیهای خفن PS3 خواهد شد. البته امیدوارم.
من که واقعا با اسمشم حال میکنم. یه ابهت خاصی داره. کاشکش زودتر عرضه میشد.
fantasy_9216.jpg

• Like
Reactions: milad.ps4

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
نمی دونم هدفشما ازمنهرف کردن تپيک هايه پي اس تری چيه:confused:
با منی دیگه؟!
تاپیک منحرف شد؟! مگه تو تاپیک بحث خاصی هست که منحرف شد؟!
بعد شما خیلی دلت میخواد تاپیک نبش قبر کنی و به من گیر بدی:)
در ضمن گفتن واقعیت منحرف کردن نیست!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود ب همه
اُه اُه چه گرتُ خاکی گرفته این تاپیک :biggrin1:

تریلر جدید مربوط به GD08 که اگر نبینید کلاه سرتون رفته!

GD08: Attract Mode

GD08: Gameplay part 2
حجم اولی 12 مگ و حجم دومی 77 مگ هست.

پ.ن. زمانی که میخواید تاپیک بزنید دقت کنید عنوانش رو. این یعنی چی => killzone2 !!
باید اینطوری نوشته بشه => Kill Zone 2. یعنی فاصله و کوچیک بزرگ بدون حروف رعایت بشه. هرچی سرچ کردم چیزی گیر نیامد نزدیک بود تاپیک بزنم.

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
درود ب همه
اُه اُه چه گرتُ خاکی گرفته این تاپیک :biggrin1:

تریلر جدید مربوط به GD08 که اگر نبینید کلاه سرتون رفته!

GD08: Attract Mode

GD08: Gameplay part 2
حجم اولی 12 مگ و حجم دومی 77 مگ هست.

پ.ن. زمانی که میخواید تاپیک بزنید دقت کنید عنوانش رو. این یعنی چی => killzone2 !!
باید اینطوری نوشته بشه => Kill Zone 2. یعنی فاصله و کوچیک بزرگ بدون حروف رعایت بشه. هرچی سرچ کردم چیزی گیر نیامد نزدیک بود تاپیک بزنم.

اینو اونور دانلود کردم . یکیش 2 دقیقه 20 ثانیه است اون یکی اون تانکه چی بود فریدون :eek:( که از سفینه میپرن پایین .
بازی تاپی است . اما فریدون خودمونیما چه تاپیکی را آوردی بالا واقعا داشت خاک میخورد :biggrin1:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اینو اونور دانلود کردم . یکیش 2 دقیقه 20 ثانیه است اون یکی اون تانکه چی بود فریدون :eek:( که از سفینه میپرن پایین .
بازی تاپی است . اما فریدون خودمونیما چه تاپیکی را آوردی بالا واقعا داشت خاک میخورد :biggrin1:
من که اب روغن قاطی کردم وقتی دیدم :biggrin1:. طراحی اون وسیله عجیب تمیز و واقعی در امده، تخیلی نمیزد. نمیدونم چی کم و کسر داره که اینقدر تاخیر میافته!!.

پ.ن. دارم باستان شناس میشم :biggrin1:.

ویرایش: شکلک بالای پست رو جدی نگیرید. اشتباهی شد:D.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر