با کدوم شماره از سری Call of Duty بیشتر حال کردین و چرا؟؟

شماره های محبوب خود را انتخاب کنید

• مجموع رای دهنده‌ها
    365

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
بهترین نسخه ها به نظرم سری MW بود به خصوص نسخه اول و دومش که فوق العاده بودن :x

بدترینم به نظرم BO 2 بود ...
اتفاقا BO II بهترین بود! خصوصا تو زمینه داستان که کلِ MW رو له میکنه! خصوصا نسخه سوم که ضعیف ترینش بود توی سری MW

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
با تمام اختلاف سلیقه هایی که وجود داره بی شک MW یکی از بهترین نسخه ها بوده و امیدوارم نسخه بعدی CoD هم بتونه همچین شاهکاری رو تکرار کنه

XboXMaH

کاربر سایت
May 3, 2014
11
نام
محمود
Call Of Duty 4 واقعا عالی بود.داستان فوق العاده و جذب کننده - نورپردازی عالی - گرافیکخیلی خوب - صدا گذاری کم نظیز-پایان فوق العاده و.......................در مورد CoD4 هرچی بگی کم گفتی.حتی multy player خیلی عالی و باحالی داشت.
___________________________________________________________________________________
COD4_Logo-403454.png

آخرین ویرایش:

mohammad-ys

کاربر سایت
Sep 15, 2010
316
نام
محمد
Mw2
همه چی سر جاش بود
تیر اندازیش یا استفاده از هوا پیمای بدون سرنشین و همچنین نوع جنگ و حمله های توی بازی در نقشه ها و مراحل مختلف
بخش دو نفره فوق العاده جذاب و متنوع و درگیر کننده
بخش چهار نفره افلاین عالی به همراه تمام امکانات انلاین( هنوز هم با اقوام 4 نفره می زنیم)
بخش مولتی خوب
موسیقیش مال هانس زیمر بود

فرستاده شده از LG-P768ِ من با Tapatalk

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
MW 1 و MW2 همچنین Black ops 1 که بهترین بازی این سری بود گرافیکش هم حرف نداشت ...

شاتگان هاش خیلی خوف بود شلیک میکردی اعضای بدن دشمن قطع میشد ما چه حالی میکردیم:bighug::d

hossein_online

کاربر سایت
Mar 31, 2011
113
نام
مهدی خالی
ورلد ات وار عالی بود مخصوصا کرحله آخرش خیییلی تاثیر گذار بود بلک آپس ۱ خیلی باحال یود و مادرن وارفر ۳ خیلی حال میداد مرحله پاریسش :d مولتیه مادرن ۳ رو میزدم خیلی حال میداد مخصوصا مپه mission

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
به نظر من بهترین نسخه شماره ی دوم بازی هست بعد از اون MW1 و بعد از اون Blackops1 :)
البته از نسخه ی اول بازی نگذریم که خودش واسم کلی خاطره است گفتم شماره ی دوم چون تو زمان خودش انقلابی محسوب میشد .....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر