آموزش رفع مشکل NAT در پلی استیشن 4 و JOIN شدن به سرور های دیگه

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
من که چیزی نفهمیدم از بس بد توضیح دادی! مشکل اینجاست که آخرین رقم IP (مثلا 192.168.1.50) همش تغییر میکنه و DMZ توی مودم و نمیشه HP ثابت گذاشت! چون با روشن و خاموش شدن مودم سریع IP تغییر میکنه! از طرفی باید DNS و دستی تنظیم کنیم! هم روی PS4 و هم روی PC و بازم اون IIP اخر چون متغییره نمیشه کاریش کرد! خلاصه بگم، مشکل من هنوز حل نشده و به سختی تو سیزن فیفا 16 کنسول PS4 حریف پیدا میکنم!

کسی هنوز مشکل حریف پیدا کردن تو سیزن فیفا 16 رو داره؟

نبود؟!؟!؟؟!

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
نبود؟!؟!؟؟!

دیر پیدا کردن بازیکن خیلی ارتباطی به این قضیه نداره..من خودم اکثر وقت ها nat type 3 دارم ولی سریع بازیکن برام پیدا میشه در حالی که قبلا nat 2 داشتن تا 2 ساعتم میشستم کسی پیدا نمی کرد.

به نظر من شما با یه اکانت کاهش پینگ وصل شو احتمالا مشکلت حل شه..فقط دقت کن از هرجایی نخری..چون من اکثر جاهارو تست کردم..بعضی جاها هیچ تفاوتی با مال خودت نمی کنه.

rezam

کاربر سایت
Mar 7, 2010
182
نام
رضا
دوستان عزیز هنوز کسی مشکل حریف پیدا نکردن توی فیفا 16 رو داره ؟
من که هنوز مشکل دارم به طرز وحشتناکی
توی یک روز اگر یکی دو نفر رو پیدا کنه گه فاجعه س ، ظاهرا شرکت EA هم هنوز هیچ کاری نکرده برای رفع این مشکل
این سرویس های کاهش پینگ رو هم گرفتم اما نمی دونم چطور روی ویندوز 10 با ps4 باید Share کنم ، مطابق همون دستورالعمل های گذاشته شده در سایت ها می رم اما هر کردوم یک مدله و آخرش هم معلوم نیست چی به چیه

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
من که چیزی نفهمیدم از بس بد توضیح دادی! مشکل اینجاست که آخرین رقم IP (مثلا 192.168.1.50) همش تغییر میکنه و DMZ توی مودم و نمیشه HP ثابت گذاشت! چون با روشن و خاموش شدن مودم سریع IP تغییر میکنه! از طرفی باید DNS و دستی تنظیم کنیم! هم روی PS4 و هم روی PC و بازم اون IIP اخر چون متغییره نمیشه کاریش کرد! خلاصه بگم، مشکل من هنوز حل نشده و به سختی تو سیزن فیفا 16 کنسول PS4 حریف پیدا میکنم!

کسی هنوز مشکل حریف پیدا کردن تو سیزن فیفا 16 رو داره؟
خب باهوش باید یه IPبه کنسولت بدی تا تغییر نکنه :D
خاموش روشن شدن کنسول باعث تغییر IPمیشه نه مودم!
این IPرو شما با اون public IP اشتباه گرفتی با هم تفاوت دارند
یه IPبه کنسولت میدی مثلا192.168.1.8بعد همین رو تو مودمDMZکن

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
خب باهوش باید یه IPبه کنسولت بدی تا تغییر نکنه :D
خاموش روشن شدن کنسول باعث تغییر IPمیشه نه مودم!
این IPرو شما با اون public IP اشتباه گرفتی با هم تفاوت دارند
یه IPبه کنسولت میدی مثلا192.168.1.8بعد همین رو تو مودمDMZکن

خوب عقل کل همین کارو میکنم دیگه
ولی مثلا ای پی 192.168.1.8 میدم، اون 8 آخرش مدام با هر بار روشن و خاموش کردن مودم تغییر میکنه! مثلا ای پی مودم میشه 192.168.1.10 و ای پی DMZ و کنسول روی همون 192.168.1.8 میمونن!!!
یه کم در مورد این پابلیک ای پی و اون یکی ای پی که به PS4 میدیم توضیح بده ببینیم چه طوری چینش اینا

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
دوستان راه حل این مورد چیه؟ ( موقعی که میخوام پورت 80 رو فوروارد کنم این ارور میاد)
دقیقا کجا Use شده؟ /:)
24801787394478767975.jpg

Coffee Addicted

کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
سلام ببخشید من از wifi موبایلم استفاده میکنم همش NAT Type 3 میشه من چیکار کنم چون میگن باید NAT type 2 ya 1 باشه
اون بخاطر اینترنت سیمکارت هست کاری نمیشه کرد

- - -ویرایش - - -

سلام ببخشید من از wifi موبایلم استفاده میکنم همش NAT Type 3 میشه من چیکار کنم چون میگن باید NAT type 2 ya 1 باشه
اون بخاطر اینترنت سیمکارت هست کاری نمیشه کرد

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
سلام اقا مرسی من این کارو کردم ولی باز مشکلم حل نششد اصلا نمیتونم جویین پارتی بشم پینگم درسته سرعت دانلودمم درسته

Coffee Addicted

کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
سلام اقا مرسی من این کارو کردم ولی باز مشکلم حل نششد اصلا نمیتونم جویین پارتی بشم پینگم درسته سرعت دانلودمم درسته
دوست عزیز من یک راهنمایی میکنم و دوستان خودم انجام دادن درست میشه
مودمتون رو عوض کنید با مودم دوست یا آشنا تست کنید اگر درست نشد بازم باید مودتون رو عوض کنید خواستید بخردی مودم قدیمی نخرید فقط

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
دوست عزیز من یک راهنمایی میکنم و دوستان خودم انجام دادن درست میشه
مودمتون رو عوض کنید با مودم دوست یا آشنا تست کنید اگر درست نشد بازم باید مودتون رو عوض کنید خواستید بخردی مودم قدیمی نخرید فقط
سه تا مودم خونست هیچکودوم جواب نداد به نظرت فریمور میگی اپدیت کنم درست میشه؟

Coffee Addicted

کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
سه تا مودم خونست هیچکودوم جواب نداد به نظرت فریمور میگی اپدیت کنم درست میشه؟
فریمور که باید همیشه آپدیت باشه!پس اول اپدیت کن دوباره امتحان کن!
شاید مودم هایی که دارید مودم خوبی نیستند!من هم 3تا مودم دارم tp linkوmaxnetوasus فقط همین asusخوب بوده
شما از چه شرکتی اینترنت دارید؟

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
فریمور که باید همیشه آپدیت باشه!پس اول اپدیت کن دوباره امتحان کن!
شاید مودم هایی که دارید مودم خوبی نیستند!من هم 3تا مودم دارم tp linkوmaxnetوasus فقط همین asusخوب بوده
شما از چه شرکتی اینترنت دارید؟
از مخابرات نت گرفتم اپدیت کردم باز درست نشد میدونی این جدیدا شده بعده اپدیت،اینطوری شده نمیتونم جوین پارتی شم نمیدونم جریان چیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر