مادربزرگ صد ساله عملکرد خوب مغزش را مدیون نینتندو می‌داند

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
بسیار عالی. من همیشه به دوستان و آشنایان و شاگردانم میگم این مورد رو. خودم الان تازه توی 39 سالم ولی به بازی ادامه میدم!b-)

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
بسیار عالی. من همیشه به دوستان و آشنایان و شاگردانم میگم این مورد رو. خودم الان تازه توی 39 سالم ولی به بازی ادامه میدم!b-)

چه عالی :x

حالا اگه تو ایران بود یارو کند ذهن میشد

نه بابا این خانوم بخاطر بازیا فکری و استفاده مداوم و سخت نگرفتن دنیا اینطوری شده البته بازیا فکری نینتندو بی تاثیر نبوده حالا خودتو باشی برای تقویت حافظه ات جدول حل میکنی؟ یا با بازیا ویدیویی فکری سرگرم کننده خودتو مشغول میکنی؟

S I N A

کاربر سایت
Feb 4, 2012
45
نام
SINA
نه بابا این خانوم بخاطر بازیا فکری و استفاده مداوم و سخت نگرفتن دنیا اینطوری شده البته بازیا فکری نینتندو بی تاثیر نبوده حالا خودتو باشی برای تقویت حافظه ات جدول حل میکنی؟ یا با بازیا ویدیویی فکری سرگرم کننده خودتو مشغول میکنی؟

والا ازین بازیا که میکنم بعد 10 دقیقه مخم داغ میکنه خیلی رو اعصابن ایناا :D

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
جالبه !!!
البته یه دو ساعت با کنسول امپراطور بازی کنه مطمئنا دار فانی را وداع خواهد گفت :D

Sent from my HTC One

آره واقعا جالبه و اموزنده و مفید

کنسول امپراطور یا کنسول فیک کپی miwi که برای شرکت چینیه حتی اسمشو برنداشتن فقط یه امپراطور اضافه کردن :d

حتما کنسولا دستی نینتندو تجربه کنید بخصوص ds

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
آره واقعا جالبه و اموزنده و مفید

کنسول امپراطور یا کنسول فیک کپی miwi که برای شرکت چینیه حتی اسمشو برنداشتن فقط یه امپراطور اضافه کردن :d

حتما کنسولا دستی نینتندو تجربه کنید بخصوص ds

من wii داشتم یه روز بابام اومد گفت چرا از این وطنیا نگرفتی تازه ارزونترم هست منم اینطوری :-o

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
من wii داشتم یه روز بابام اومد گفت چرا از این وطنیا نگرفتی تازه ارزونترم هست منم اینطوری :-o

بیچاره وطن ما که هرچی درپیته بهش می چسبونن. خدا اونی که این امپراطور آشغال رو آورد و تبلغ کرد جیز کنه:d

آخرین ویرایش:

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
بیچاره وطن ما که هرچی درپیته بهش می چسبونن. خدا اونی که این امپراطور آشغال رو آورد و تبلغ کرد جیز کنه:d

درسته حق باتوه

تازه حتی خدمات پس از فروش و وارانتی هم نداره امپراطور :d چه برسه ارزش داشتن خود دستگاه :))

sx2985

کاربر سایت
Jan 12, 2009
42

سلام

ما هم سن هستیم ظاهراً
اما خانومم با بازی بچه ها بشدت مخالفه توجیهش هم سخته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر