آموزش Dark_Alex's Universal Unbricker

rgx

کاربر سایت
Apr 5, 2011
2
3004

سلام دوستان
PSP من مدل Slim PbB 3004 ورژن 6.35 هست آیا کپی خور هست یانه اشتباه خریدم ؟؟
لطفا منو راهنمایی کنید؟؟؟ روز اول 5 تا بازی برام ریخت اما فردای اون روز هیچ کدوم باری های اجرا نمیشد یعنی سیو نمی کرد؟؟؟؟ رفتم پیشش (فروشنده)اونا رو پاک کرد و یه بازی جدید ریخت و گفت چند مرحله برو ببین سیو میکنه یانه و من هم رفتم وسیو کرد .حالا میخواستم ببینم آیا کپی خور هست میتونم انواع بازی ها رو بریزم ؟؟؟

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام دوستان
PSP من مدل Slim PbB 3004 ورژن 6.35 هست آیا کپی خور هست یانه اشتباه خریدم ؟؟
لطفا منو راهنمایی کنید؟؟؟ روز اول 5 تا بازی برام ریخت اما فردای اون روز هیچ کدوم باری های اجرا نمیشد یعنی سیو نمی کرد؟؟؟؟ رفتم پیشش (فروشنده)اونا رو پاک کرد و یه بازی جدید ریخت و گفت چند مرحله برو ببین سیو میکنه یانه و من هم رفتم وسیو کرد .حالا میخواستم ببینم آیا کپی خور هست میتونم انواع بازی ها رو بریزم ؟؟؟
آره بریز مشکلی نیست اگر مشکلی بود از آموزش زیر استفاده کن!
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=37312

mike_linkinparker

کاربر سایت
Apr 30, 2007
207
نام
محمد رضا
سلام من یه psp 3004 مدل slim دارم که full brick شده یعنی موقع روشن کردن صفحه اصلا روشن نمیشه و فقط چراغ پاور روشن هستش ایا با این روش "Dark_Alex's Universal Unbricker 7" میشه درستش کرد یا نه ؟مرسی.

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام من یه psp 3004 مدل slim دارم که full brick شده یعنی موقع روشن کردن صفحه اصلا روشن نمیشه و فقط چراغ پاور روشن هستش ایا با این روش "Dark_Alex's Universal Unbricker 7" میشه درستش کرد یا نه ؟مرسی.
خیر
تعویض مادربرد فقط

Sylar_JJ

کاربر سایت
Jul 26, 2011
7
ایا میشه باطری psp که بریک شده(1000) رو بزاری رو (3000) psp و پاندوراش کنید؟؟؟؟

یعنی میشه با psp ی 3000 و باطری 1000 که بریک شده پاندورا انجام داد؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
ایا میشه باطری psp که بریک شده(1000) رو بزاری رو (3000) psp و پاندوراش کنید؟؟؟؟

یعنی میشه با psp ی 3000 و باطری 1000 که بریک شده پاندورا انجام داد؟؟؟؟؟
3000 كه پاندورا نميشه فعلا.

نكني يه دفعه اين كار رو ها فقط 1000 و 2000 نسل قديمي پاندورا ميشن . و گر نه 3000 هم بريك ميكنه

ara98

کاربر سایت
Jan 3, 2012
2
سلام به همگی
بدجوری گیر کردم ، لطفا راهنمایی کنید.
psp برادرم گرفتم Memeory stick بالا نمیومد میخواستم با PC mp3 بریزم گوش کنم،مدلش 1006 و 4g ، مموری اصلی دستگاه بالا اومد و من فرمت کردم ،یعنی فکر کنم Flash بود چون فقط فایل های سیستمی بود.
حالا سیستم دیگه بالا نمیاد فقط صفحه مشکی دارم دکمه power که میزنم چند ثانیه چراغ سبز روشن میشه و صفحه مشکی بعد خاموش میشه.چیکار کنم دارم دیونه میشم ؟
میشه درستش کرد یا نه ؟
دکمه power + R زدم
کاشکی از اول وب سایت شمارو میخوندم.

آخرین ویرایش:

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
سلام به همگی
بدجوری گیر کردم ، لطفا راهنمایی کنید.
psp برادرم گرفتم Memeory stick بالا نمیومد میخواستم با PC mp3 بریزم گوش کنم،مدلش 1006 و 4g ، مموری اصلی دستگاه بالا اومد و من فرمت کردم ،یعنی فکر کنم Flash بود چون فقط فایل های سیستمی بود.
حالا سیستم دیگه بالا نمیاد فقط صفحه مشکی دارم دکمه power که میزنم چند ثانیه چراغ سبز روشن میشه و صفحه مشکی بعد خاموش میشه.چیکار کنم دارم دیونه میشم ؟
میشه درستش کرد یا نه ؟
دکمه power + R زدم
کاشکی از اول وب سایت شمارو میخوندم.

وقتي مموري در دستگاه نيست دستگاه رو روشن كن بعد بگو چي شد ؟ بالا اومد يا نه ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر