IR Shell 3.7

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
IR Shell 3.7

14756_iR-Shell-3_7-screenshot-01.jpg

كسايي كه PSP دارن حتما با اين برنامه آشنايي دارن، يه برنامه بدرد بخور و همه كاره براي PSP.

چندتا از قابليت هاشو ميگم براي كساني كه تا حالا كار نكردن با اين برنامه:

• قابليت ديدن عكس، پخش آهنگ، اجراي برنامه و ...
  • كنترل تلويزيون، ضبط، Xbox و...
  • قابليت استفاده از USBHost و اجراي بازي از روي هارد PC
  • انتقال فايل بين دو PSP از طريق Wifi
  • مديريت فايل ها
  • استفاده از Devhook
  • تنظيم ساعت براي زنگ زدن
  • گوش كردن آهنگ هنگام بازي كردن و يا در محيط Xmb
    ...

نكته: اين ورژن بعد از فريمور 3.71M33 اومد و هماهنگ با اين فريمور هست.

تغييرات نسبت به ورژن قبلي:

* Added support for M33 3.71 CFW for PSP Phat.
* Screen redirection via Tyranid's remotejoy. UMD Game compatibility has also been enhanced and save/load dialog boxes will no longer crash. Thanks to Tyranid for making this possible.
* 2 Player PSOne games via usbhostfs/nethostfs keypad direction using 2 PC joysticks/keyboard. Screen redirection via remotejoy is also supported for PSone games.
* Support for M33 popsloader when iR Shell running under M33 3.52 CFW. Only the latest verion popsloader is supported (that is, the one for pops from 3.00 to 3.52). All other previous versions of popsloader won't work with iR Shell. If you're running iR Shell under M33 3.71, the "POP Version" setting in iR Configurator is ignored. This is due to popsloader currently doesn't work with M33 3.71 due to changing NIDs by Sony.
* Support for M33 UMD Video ISO feature under iR Shell File Browser. This will also work with USBHostFS & NETHostFS. Again, for legally owned backups only.
* The number of iR Shell EBOOTs for various firmwares have been consolidated into just 2. One for firmware 1.5, and the other for firmware 2.x/3.x. This should make it earier for users.
* A new autoboot seplugin is introduced to replace the old "irsfw30x.prx". This plugin will work under all firmware versions, including 3.71.​

لينك دانلود
Mirror1

نحوه نصب:

فايلي كه دانلود كرديد رو از حالت فشرده خارج كنيد و سه فولدر IRSHELL و PSP و seplugins رو در ريشه مموري كپي كنيد.

براي اينكه وقتي PSP روشن ميشه مستقيم به IR Shell بره به منوي ريكاوري بريد و پلاگين irsautoboot.prx رو فعال كنيد. (اگه مايل نيستيد ميتونيد اين كارو نكنيد)

نكته: اگر پلاگين رو نصب كرديد براي اينكه وقتي دستگاه بالا مياد مستقيم به XMB بره و ديگه به IRShell نره دكمه مثلث رو نگهداريد.

براي Patch كردن برنامه، برنامه رو اجرا كنيد اگه از فريمور 3.71m33 استفاده ميكنيد به قسمت Directory View بريد و به ادرس ms0:/IRSHELL/PATCH/3.71 بريد و فايل btcnfpatch.prx رو اجرا كنيد.

اگر از فريمور هاي 3.5xM33 استفاده ميكنيد به قسمت Directory View بريد و به ادرس ms0:/IRSHELL/PATCH/3.5x/btcnfpatch بريد و فايل EBOOT.PBP رو اجرا كنيد.

اگر ميخواين از قابليت Infrared (مثلا كنترل تلويزيون و...) استفاده كنيد بايد فايل sircs.prx رو از فريمور 3.52 Decrypt كنيد و در آدرس ms0:/IRSHELL/SYSTEM كپي كنيد چون سوني اين قابليت رو از فريمور 3.71 حذف كرده.

تغيير Skin:
براي عوض كردن اسكين برنامه فايل زير رو دانلود كنيد كه چندين اسكين براي اين ورژن داره.
iR Shell Skin Pack

Remote Control :
براي دانلود كنترل هاي مختلف ميتونيد از سايت هايي كه براي اين كار هست مثل http://www.remotecentral.com/cgi-bin/codes استفاده كنيد. فايلي كه من ميذارم يه سري كنترل داره كه ميتونيد از لينك زير دانلود كنيد و در آدرس ms0:/IRSHELL/IRCODES كپي كنيد.
Remote Pack

:USBHostFS 1.7b
اين برنامه رو هم ميتونيد دانلود كنيد و داخل ويندوز اجرا كنيد سپس توي IR Shell هم USBHost رو بزنيد، اونوقت ميتونيد از روي هارد PC فايل هاي مختلف مثل بازي و ... اجرا كنيد.
دانلود

سوال و مشكلي هم بود بپرسيد.

با تشكر
M3hD1

آخرین ویرایش:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
میشه این یه قسمت رو بیشتر توضیح بدین.

بايد فريمور 3.52 رو دانلود كنيد و Decrypt ـش كنيد و فايل sircs.prx رو از توش در بياريد و كپي كنيد در اون آدرس.

بيا من خودم Decrypt ـش كردم، از لينك زير دانلود كن و كپي اونجا كه گفتم.

Attachments

• sircs.prx.rar
    6.1 KB · مشاهده: 68

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
فریمور من 3.71 m33 هست
ولی اجرا نمی شه و صفحه سیاه میشه
اساتید لطفا راهنمایی کنید
Slim داري يا معمولي؟

اگه معمولي هست كه روش دقيق بالا گفته شده. ببين كجاشو اشتباه ميكني.
ببينم كرنل 1.5 رو نصب كردي قبلا؟

sata

کاربر سایت
Sep 17, 2007
293
نام
سینا
وقتی این برنامه رو میریزم یه icon اضافه میاد یعنی وقتی میرم رو game memory stick تو xbm یه فایل به جز فایل ir shell هست که یه ضبدر روی یه ورق کشیده این فایل psp نمی تونه اجرا کنه می خواستم بدونم این طبیعی یا مال من مشکل داره

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
وقتی این برنامه رو میریزم یه icon اضافه میاد یعنی وقتی میرم رو game memory stick تو xbm یه فایل به جز فایل ir shell هست که یه ضبدر روی یه ورق کشیده این فایل psp نمی تونه اجرا کنه می خواستم بدونم این طبیعی یا مال من مشکل داره
سینا جان اون یک فایل اضافیه و به قول معروف corrupt هست و با نصب irshell و تعدادی دیگر از برنامه ها به وجود میاد که شما برای ناپدید کردن اینگونه فایل ها باید به منوی ریکاوری بری و از قسمت configuration
hide corrupt icons رو Enabled کنی.;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر