تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,725
نام
Javad
بسیار بسیار ممنونم
داداش من همی الانم آیفون دارم و با آیتونز موزیک ها رو انتقال میدم . همون کپی پیست هست فقط اینجا باید اد کنی بعد سینک بزنی

ضمنا داداش من اصلا نمیدونستم تبدیل vga یا hdmi داره . الان ک کفتی بسیار منو خشنود ساختی

من نگرانیم بیشتر از باب مدیریت فایل پی دی اف و اینا هست ک فک کنم با همون آیکلود بین پی سی و آیپد بشه ب اشتراک گذاشت . کاری ک همین الان میکنم

و اینکه نگرانی دومم اینه که نرم افزار Google Translate رو میشه کنار تمامی نرم افزارایی ک میگم باز کرد؟ دقیق نمیدونم این قابلیت Multi window بهش میگن یا Split Screen ...

iBook
PDF Expert
News
Telegram
مشکلی بابت مدیریت فایل نداره ، من خودم iPad 4 دارم هنوز عوضش نکردم چون فعلا جوابگو همه کارام هست فقط تنها بدیش اینه که امسال اپدیت iOS 11 رو نمیگیره :|
تو iOS 11 اگه اشتباه نکنم خیلی راحت میتونی دو تا app رو کنار هم باز کنی !

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
مشکلی بابت مدیریت فایل نداره ، من خودم iPad 4 دارم هنوز عوضش نکردم چون فعلا جوابگو همه کارام هست فقط تنها بدیش اینه که امسال اپدیت iOS 11 رو نمیگیره :|
تو iOS 11 اگه اشتباه نکنم خیلی راحت میتونی دو تا app رو کنار هم باز کنی !
پس همون آیپد تصویب شد ... بسیار ممنونم بابت راهنمایی. امیدوارم تو دانلود انواع فایل از نت هم ب مشکل برنخورم .
حیف شد واقعا آیپد شما آپ نمیشه دیگه... انشالله یه آیپد جدید مشتی بگیری ...

بعد سلیولار رو پیشنهاد میکنید یا نسخه وای فای؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان سلام
من ب تازگی گوشیم رو مستمر ریست کردم ... ازون ب بعد هرررر کاری می‌کنم وارد آن استوار نمیشه .... سه ساعته درگیرشم هر کاری تو نت گفته بودن کردم و فایده نداره .... چیکار کنم واقعا؟ هیچی نمیتونم نصب کنم

• Like
Reactions: Sega_genesis

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
دوستان سلام
من ب تازگی گوشیم رو مستمر ریست کردم ... ازون ب بعد هرررر کاری می‌کنم وارد آن استوار نمیشه .... سه ساعته درگیرشم هر کاری تو نت گفته بودن کردم و فایده نداره .... چیکار کنم واقعا؟ هیچی نمیتونم نصب کنم
یه چیز پی ان پروتکل L2TP بزن، تنضیماتش از قسمت ستینگ هست و نیاز به نصب برنامه نداره، بعدش برو تو استور یه چیزشکن درست دانلود کن.

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
یه چیز پی ان پروتکل L2TP بزن، تنضیماتش از قسمت ستینگ هست و نیاز به نصب برنامه نداره، بعدش برو تو استور یه چیزشکن درست دانلود کن.
ممنون دوست عزیز
مجبور شدم تنظیمات شبکه رو باز ریست کنم ...مشکل از فعال بودن گزینه ی Share my location بود
بعد ریست تنظیمات این گزینه غیر فعال شد و همون بار اول استور باز شد ... فقط خواست ۵ ساعت وقت منو بگیره

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
سلام دوستان من چند وقت هست با گوگل ويس step two verification اپل ايديم رو روشن كردم آيا بنظرتون بعدا ممكنه به مشكل بر بخورم كه سيم كارت فيزيكيش رو ندارم؟؟

• Like

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,400
سلام دوستان من چند وقت هست با گوگل ويس step two verification اپل ايديم رو روشن كردم آيا بنظرتون بعدا ممكنه به مشكل بر بخورم كه سيم كارت فيزيكيش رو ندارم؟؟
منم سوال داشتم ولی مثکه اینجا کسی جواب نمیده

Anakin

Gold User
Feb 17, 2013
2,459
دوستان این اپ هایی مثل سیبچه و اینا نصبشون ضرر نداره برای دستگاه؟ چون میگن باید ثبت بشه و فلان تا بشه دانلود کرد. از لحاظ نرم افزاری مشکل نداره؟

• Like

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,400
دوستان این اپ هایی مثل سیبچه و اینا نصبشون ضرر نداره برای دستگاه؟ چون میگن باید ثبت بشه و فلان تا بشه دانلود کرد. از لحاظ نرم افزاری مشکل نداره؟

سلام نه برای دستگاه مشکلی نداره احتمال غیر فعال شدن اپ ها ام خیلی کمه، فقط من سیب اپ اشتراک گرفتم مشکلش اینه که پشتیبانیش کلا ول معطله هر چی بهشون میگم( درخواست اپ و...) جواب نمیدن.
شما اگه شرکت دیگه ای گرفتی اینجا بگو چطور بوده تجربت.

Anakin

Gold User
Feb 17, 2013
2,459
سلام نه برای دستگاه مشکلی نداره احتمال غیر فعال شدن اپ ها ام خیلی کمه، فقط من سیب اپ اشتراک گرفتم مشکلش اینه که پشتیبانیش کلا ول معطله هر چی بهشون میگم( درخواست اپ و...) جواب نمیدن.
شما اگه شرکت دیگه ای گرفتی اینجا بگو چطور بوده تجربت.
من فکرنکنم بگیرم چون شنیدم احتمال بن دستگاه هست! حالا نمیدونم چند درصد ممکنه.

• Like

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,400
من فکرنکنم بگیرم چون شنیدم احتمال بن دستگاه هست! حالا نمیدونم چند درصد ممکنه.
والا من بعد از اینکه گرفتم سر یه قضیه ای داشتم با ساپورت اپل حرف میزدم اونم کل اطلاعات ایپدم رو دریافت کرد برا معاینه کردن، و هیچی ام راجع به این قضیه نگفت.
بالاخره خود ios همچین قابلیتی گذاشته برای unknown enterprise چرا بن کنند.
ولی اگه لینک معتبری در این باره دیدی بفرست.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,400
میخواستم بپرسم اول اینکه منی که تا الان اپل نداشتم میتونم راحت اپل آیدی بسازم ؟

اپل آیدی که کاری نداره تو اینترنت به فارسی بزن طریقه ساخت اپل آیدی
راجع به TV و اپل آرکید هیچ اطلاعی ندارم، فقط میدونم سه ماه اولش مجانیه وقتی یه دستگاه میخری که خب کردیت کارت و اینا میخواد
در کل فارسی سرچ کنی همه اینا میاد

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر