21 چیز که درباره ی Dark Souls نمی دانید !!!

Lord Phenom

کاربر سایت
Oct 16, 2012
262
نام
سعید
7 : Butchers

شاید خیلی براتون عجیب باشه

اما این قصاب ها زن هستند

اینو مطمعا هستی؟؟ راه نداره هرجور فکر میکنم :eek:

این رو خود سازندها تو یک مصاحبه بود اعلام کردن کاملا رسمی هست :d

دقیقا یه دونه از این صندوق ها هم توی Firelink Shrine هست (همونجایی که اون ماره در میاد)

حالا داستان اون صندوق رو من هم نمیدونم ولی این یکی اگه یک وقتی یکی از ایتم های مهم که توی بازی حتما بهشون احتیاج پیدا میکنی رو بندازی دفعه بعدی که وارد بازی بشی میاد تو این صندوق توی Firelink

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
شاید خیلی براتون عجیب باشه

اما این قصاب ها زن هستند

اینو مطمعا هستی؟؟ راه نداره هرجور فکر میکنم :eek:
خیلی هم برای من عجیب نبود این مورد؛ از اونجایی که Maneater Mildred که توی Blighttown به عنوان یک Red Phantom به انسان ها حمله میکنه، به وضوح یک زنه.

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad
اتفاقا من اصلا از این قضیه احتیاج به حلقه برای دیدن Gwyndolin اطلاع نداشتم !​

Gwynevere رو کشتم ( البته قصد کشت هم نداشتم ! :D یه Wooden Arrow الکی زدم ببینم اصلا قضیه چیه و دمیج میگیره اصلا یا نه ، که زرتی مرد ! :D ) بعد همه جا تاریک شد ، سری بعد که رفتم پایین دیدم یه مسیری هست که رسید به Gwyndolin ! :D قبل تاریک شدن چیزی نبود !

اون که خود Gwynevere نیست که!

shao_kahn

کاربر سایت
Jul 20, 2013
93
نام
شهاب
حالا داستان اون صندوق رو من هم نمیدونم ولی این یکی اگه یک وقتی یکی از ایتم های مهم که توی بازی حتما بهشون احتیاج پیدا میکنی رو بندازی دفعه بعدی که وارد بازی بشی میاد تو این صندوق توی Firelink

من توی Oolacile Township که یه MIMIC داره و Crest Key میده رو کشتم از شانس بد ما روی پله های بقلیش بین زمینو هوا مرد و هیچ راهی نداشت من Key رو بگیرم. بعد از اون دیگه اونجا نبود و مونطور که گفتی به اون صندوق هم سر زدم خبری نبود :-o یعنی الان بیخیال؟ :-s

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad
نه من با حلقه رفتم پیش Gwyndolin ولی کشتن gwynevere واقعا مثل تو اتفاقی بود و خیلی ناراحت شدم بابتش و کلا کف کردم وقتی دیدم anor londo تاریک شد ولی در عوضش یه fire keeper soul گرفتم :D

.

دیگه واجب شد داستانشو تعریف کنم ( البته شاید خیلیا بدونن ):

شما تو Anor Londo خود gwynevere رو ملاقات نمیکنید, اون فقط یه توهمه که برادرش Gwyndolin با magic ایجاد کرده.
اگه به حرفاش دقت کنید اون ازتون میخواد که king seeker frampt رو تو فایرلینک ببینید و به حرفش گوش بدید, یعنی بعد از اینکه Gwyn رو کشتید bonefire رو روشن کنید و جانشین اون بشید ...
و نتیجه میگیریم که این خود Gwyndolin هست که میخواد ما اینکارو بکنیم و جانشین پدرش بشیم ولی از طریق تصویر خواهرش اینو ازمون میخواد
چرایی این قضیه رو هم مثل همیشه باید حدس زد ...

Lord Phenom

کاربر سایت
Oct 16, 2012
262
نام
سعید
من توی Oolacile Township که یه MIMIC داره و Crest Key میده رو کشتم از شانس بد ما روی پله های بقلیش بین زمینو هوا مرد و هیچ راهی نداشت من Key رو بگیرم. بعد از اون دیگه اونجا نبود و مونطور که گفتی به اون صندوق هم سر زدم خبری نبود :-o یعنی الان بیخیال؟ :-s

حالا اون رو نمیدونم ولی خب ایتم هایی مثل Crest of Artorias یا Orange Charred Ring که بدونشون نمیشه بازی رو تموم کرد اگه بندازی دفعه بعدی که بازی رو ریلود کنی میاد تو اون صندوق

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
دیگه واجب شد داستانشو تعریف کنم ( البته شاید خیلیا بدونن ):

شما تو Anor Londo خود gwynevere رو ملاقات نمیکنید, اون فقط یه توهمه که برادرش Gwyndolin با magic ایجاد کرده.
اگه به حرفاش دقت کنید اون ازتون میخواد که king seeker frampt رو تو فایرلینک ببینید و به حرفش گوش بدید, یعنی بعد از اینکه Gwyn رو کشتید bonefire رو روشن کنید و جانشین اون بشید ...
و نتیجه میگیریم که این خود Gwyndolin هست که میخواد ما اینکارو بکنیم و جانشین پدرش بشیم ولی از طریق تصویر خواهرش اینو ازمون میخواد
چرایی این قضیه رو هم مثل همیشه باید حدس زد ...
من 1 روز کامل در مورد داستان dark souls تحقیق کردم :D میدونم اون اگه گوینیور بود که مثل یه روح محو نمیشد منظورم از کشتن همون محو شدنش بود دیگه . من کلا منظورم ، تاریک شدن anor londo ـی به اون زیبایی بود که خیلی ناراحت شدم :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
22ومین چیز : کسی قضیه این شبح هایی که بعد از LordVessel از سمت چپ به راست میرن رو میدونه؟ :|
شاید اونا شبح شوالیه هایی بودن که Gwyn با خودش به Klin of the First Flame نیاورد و توسط ما کشته شدن و روحشون اومده به کمک گوین . اگه دقت کنی هیچکودوم از این Black Knight ها در طول بازی دوباره زنده نمیشدن . به قول دوستمون فقط باید حدس زد :D

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad
لطف داری.
صد در صد اون قبرش نیست. چون میدونیم گوین از آنور لوندو میره تا اولین آتش رو روشن نگه داره و همونجا موندگار میشه. این قبر یه جور یادبوده. مثل قبر آرتوریاس، در حالیکه میدونیم آرتوریاس توی گذشته و یه جا دیگه مرده.
با این حال، قبر بزرگ رو نمیشه توجیه کرد، چون گوین با اینکه از آدم ها بزرگ تر بوده، اما دیگه اینقدر بزرگ نبوده. همونجور که نمیشه شمشیر غول پیکر آرتوریاس رو توجیه کرد که Sif باهاش مبارزه میکنه (در حالیکه میدونیم شمشیر آرتوریاس هم قد خودش بود:|)

دقیقا یه دونه از این صندوق ها هم توی Firelink Shrine هست (همونجایی که اون ماره در میاد)

اره دقیققققققققققققا ,اون شمشیر و بنای ارتوریاس هم بزرگیش اصلا قابل توجیه نیست.
ضمنا sif اونجا خیلی گندهست در حالیکه وفتی توی dlc نجاتش میدیم خیلی کوچیکه!!!!
در مورد جعبه خالی تو فایرلینک همونطور که دوستمون گفت فرق داره: اگه اشتباها یه ایتم مهم رو (که واسه تموم کردن بازی لازمه) رو به خورد frampt بدی بعد یکبار ریست یا نشستن تو bonefire تو اون جعبه ظاهر میشه

shao_kahn

کاربر سایت
Jul 20, 2013
93
نام
شهاب
شاید اونا شبح شوالیه هایی بودن که Gwyn با خودش به Klin of the First Flame نیاورد و توسط ما کشته شدن و روحشون اومده به کمک گوین . اگه دقت کنی هیچکودوم از این Black Knight ها در طول بازی دوباره زنده نمیشدن . به قول دوستمون فقط باید حدس زد :D

میگن دل به دل راه داره :d دقیقا منم همین فکرو کردم ولی اصلا با عقل جور در نمیاد و از اون جایی که هیچ چیز تو بازی بی دلیل نیست فک کنم یه قضیه ای پشته اینه که باید جالب باشه :d شایدم نه و من دارم زیاد تند میرم :))

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
حاجی دمت گرم...ولی ا که دارک سولز بازی نکرده بودیم نمی دونستیم این قدر خوفه!!!!جذب شدم :D

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
خیلی هم برای من عجیب نبود این مورد؛ از اونجایی که Maneater Mildred که توی Blighttown به عنوان یک Red Phantom به انسان ها حمله میکنه، به وضوح یک زنه.

اManeater Mildred وقتی شبح سیاهش رو میکشیم میتونیم برای زدن Chaos Witch Quelaag از اش استفاده کنیم
اما Maneater Mildred چه ربطی به حرف من و Butcher داره؟ (البته میدونم اونم قصاب ادمخواره)
این 2 تا با هم فرق دارن

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
اManeater Mildred وقتی شبح سیاهش رو میکشیم میتونیم برای زدن Chaos Witch Quelaag از اش استفاده کنیم
اما Maneater Mildred چه ربطی به حرف من و Butcher داره؟ (البته میدونم اونم قصاب ادمخواره)
این 2 تا با هم فرق دارن
به غیر از کم لباس بودن Maneater Mildred و سرعت نسبتا بیشترش، تمام مشخصات یک Butcher رو داشت. از ساطور گرفته تا انیمیشن های حمله و Sack روی سرش.
شاید اگر Robe قصابی رو هم داشت، دیگه مشخص نمیشد که زنه.
من یه برداشت ساده ریاضی مانند کردم. گفتم اگر یکیشون که Red phantom هست، زنه، پس بقیشون هم زن هستند.

به غیر این فرضیه، تنها راهی که ما برای فهمیدن این مطلب داشتیم، دیالوگ های Laurentius بود:
[LTR]… Oh, there you are… … You must help me… … Or else… ... She'll have me for lunch! … You're my only hope… … Oh, please…[/LTR]
[LTR]… Th-thank you. I would have been her supper without you. Being eaten alive! I shudder to think… Thank you, thank you dearly. I am Laurentius, of the Great Swamp. I will not forget my debt to you.[/LTR]
علاوه بر اون، در توضیحات Butcher's Knife که فقط توسط Mildred افتاده میشه، اومده که:
[LTR]Giant butcher knife wielded by the Undead man-eating cook lurking in the Depths. More a tool for subduing and preparing live catches than an actual weapon.
Those who have faced this deadly blade have a deeper sense of how helpless prey must feel.
[/LTR]
این Maneater بودن، کلا صفت Butcher هاست.
------------------------
در کل نفهمیدم مشکلت با اون جمله من چی بود. خودت هم میگی که (البته میدونم اونم قصاب ادمخواره)
خب تموم شد و رفت. اگر این یکی قصاب آدمخواره و زنه، بقیشون هم هستند. همونطور که از هر دشمن دیگری، دو جنس توی بازی نمیبینیم.

آخرین ویرایش:

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
به غیر از کم لباس بودن Maneater Mildred و سرعت نسبتا بیشترش، تمام مشخصات یک Butcher رو داشت. از ساطور گرفته تا انیمیشن های حمله و Sack روی سرش.
شاید اگر Robe قصابی رو هم داشت، دیگه مشخص نمیشد که زنه.
من یه برداشت ساده ریاضی مانند کردم. گفتم اگر یکیشون که Red phantom هست، زنه، پس بقیشون هم زن هستند.

به غیر این فرضیه، تنها راهی که ما برای فهمیدن این مطلب داشتیم، دیالوگ های Laurentius بود:
[LTR]… Oh, there you are… … You must help me… … Or else… ... She'll have me for lunch! … You're my only hope… … Oh, please…[/LTR]
[LTR]… Th-thank you. I would have been her supper without you. Being eaten alive! I shudder to think… Thank you, thank you dearly. I am Laurentius, of the Great Swamp. I will not forget my debt to you.[/LTR]
علاوه بر اون، در توضیحات Butcher's Knife که فقط توسط Mildred افتاده میشه، اومده که:
[LTR]Giant butcher knife wielded by the Undead man-eating cook lurking in the Depths. More a tool for subduing and preparing live catches than an actual weapon.
Those who have faced this deadly blade have a deeper sense of how helpless prey must feel.
[/LTR]
این Maneater بودن، کلا صفت Butcher هاست.
------------------------
در کل نفهمیدم مشکلت با اون جمله من چی بود. خودت هم میگی که (البته میدونم اونم قصاب ادمخواره)
خب تموم شد و رفت. اگر این یکی قصاب آدمخواره و زنه، بقیشون هم هستند. همونطور که از هر دشمن دیگری، دو جنس توی بازی نمیبینیم.

مشکل که من مشکلی با شما ندارم :dozing:
اما اگه اینا به گفته شما یکی بودن در 2 بخش جدا در سایت مرجع قرار نمیگرفتن

Maneater Mildred
Maneater Mildred - Dark Souls Wikidot Wiki
Mildred is a cannibal Butcher who invades you in Blighttown. After you kill her Black Phantom form, you'll be able to summon her as a phantom to help fight Chaos Witch Quelaag.
Butcher
Butcher - Dark Souls Wikidot Wiki
These cannibal butchers carry two weapons, a massive butcher blade and a sharpening steel that is used for a grab attack. There are only two of them per playthrough, as they don't respawn.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر