آموزش تعویض هارد دیسک پلی استیشن 4

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
دوستان من خیلی وقت پیش هارد PS4 رو عوض کردم.
الان می خوام از هارد PS4 روی کامپیوترم استفاده کنم اما هاردو به عنوان دیوایس میشناسه و نمیتونم فرمت کنم و استفاده کنمش... چه جوری باید هارد PS4 رو فرمت کرد؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,860
نام
malek
دوستان من خیلی وقت پیش هارد PS4 رو عوض کردم.
الان می خوام از هارد PS4 روی کامپیوترم استفاده کنم اما هاردو به عنوان دیوایس میشناسه و نمیتونم فرمت کنم و استفاده کنمش... چه جوری باید هارد PS4 رو فرمت کرد؟
رو my computer راست کلیک کن بعد
manage-Disk managment بعد تو صفحه باز شده میتونی هارد رو پیدا کنی و دیلتش کن و دوباره بسازش

• Like
Reactions: Version 7

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
رو my computer راست کلیک کن بعد
manage-Disk managment بعد تو صفحه باز شده میتونی هارد رو پیدا کنی و دیلتش کن و دوباره بسازش
ممنونم
اما تو همین بخش مثل درایو سی میشناسدش و نمیذاره فرمتش کنی.
15 تا پارتیشنه. میشه هر کدومو Delete Volume کرد و بعد از New Simple Volume آزادشون کرد ولی نمیخوام 15 تا پارتیشن باشن و میخوام کلا فرمت شه و یک پارتیشن بشه... راهش چیه؟

ویرایش-------------------------------------------------------------------------------------------------------
حل شد! (برای کسانی که ممکنه براشون سئوال بشه میگم) با یه نرم‌افزار مخصوص پارتیشن‌بندی، پارتیشن‌هاشو پاک کردم و فرمتش کردم.

آخرین ویرایش:

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
سلام به همه
یه هارد 7200 دور HGStدارم ،میخوام بدونم سرعت بالای این هارد در لود بازیها تاثیری داره؟
آره داره چون طبق گفته های سونی برای بالا بردن سرعت ps5از هارد های سرعت بالا استفاده میکنند

reza9622003

کاربر سایت
May 7, 2011
54
سلام.اگر هارد ۲ ترا بخرم و بعدش هارد رو پارتیشن بندی کنم و مثلا ۱ گیگ به پارتیشن جهت ps4 اختصاص بدم و ۱ گیگ دیگه رو جهت ریختن سایر اطلاعات مثل فیلم و عکس قرار بدم، آیا بعد از فرمت هارد توسط ps4 اطلاعات فیلم و عکسهای موجود در پارتیشن فیلم پاک میشه یا فقط پارتیشن مربوط به ps4 فرمت میشه و هارد داخل لپتاپ قابل خواندن هست؟

Vampire200858

کاربر سایت
Jan 16, 2020
8
سلام
من یک هارد اکسترنال ۱ ترا مارک وسترن دیجیتال خریدم و وصل کردم به ps4 حالا یه سوال داشتم، اگه یه روزی بخوام از هارد برای فیلم و فایل های شخصی استفاده کنم به لب تابم وصل میشه میتونم تو لب تابم استفاده کنم؟
چون چند جا خوندم بعد از اتصال هارد به ps4 و فرمت کردنش توسط ps4 بعد از اون به کامپیوتر وصل کنی هارد شناسایی نمیشه
ممنون میشم راهنمایی کنید

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
سلام
من یک هارد اکسترنال ۱ ترا مارک وسترن دیجیتال خریدم و وصل کردم به ps4 حالا یه سوال داشتم، اگه یه روزی بخوام از هارد برای فیلم و فایل های شخصی استفاده کنم به لب تابم وصل میشه میتونم تو لب تابم استفاده کنم؟
چون چند جا خوندم بعد از اتصال هارد به ps4 و فرمت کردنش توسط ps4 بعد از اون به کامپیوتر وصل کنی هارد شناسایی نمیشه
ممنون میشم راهنمایی کنید
خیر دیگه شناسایی نمیشه روی PC، اگر یک روزی خواستید استفاده کنید برای PC، باید از نوع فرمت بشه.

• Like
Reactions: Vampire200858

Vampire200858

کاربر سایت
Jan 16, 2020
8
خیر دیگه شناسایی نمیشه روی PC، اگر یک روزی خواستید استفاده کنید برای PC، باید از نوع فرمت بشه.
میشه آموزش فرمت کردنش رو راهنمایی کنید ممنون میشم

ممنونم
اما تو همین بخش مثل درایو سی میشناسدش و نمیذاره فرمتش کنی.
15 تا پارتیشنه. میشه هر کدومو Delete Volume کرد و بعد از New Simple Volume آزادشون کرد ولی نمیخوام 15 تا پارتیشن باشن و میخوام کلا فرمت شه و یک پارتیشن بشه... راهش چیه؟

ویرایش-------------------------------------------------------------------------------------------------------
حل شد! (برای کسانی که ممکنه براشون سئوال بشه میگم) با یه نرم‌افزار مخصوص پارتیشن‌بندی، پارتیشن‌هاشو پاک کردم و فرمتش کردم.
سلام داداش اسم برنامه پارتیشن بندی چیه؟
میشه یکم بیشتر توضیح بدی چجوری درستش کردی ؟
ممنون میشم

amirali83

کاربر سایت
Dec 16, 2020
4
سلام
کنسول من jailbreak هست و اکانت آنلاین ندارم
خیلی کند بود خواستم Initialise کنم ولی وسط کار ارور میده و نمیشه
با همون وضع ریستش گردم و دوباره آپدیتش کردم بالا اومد و سرعتش خوب شد دوباره چندتا بازی روش نصب کردم بصورت آفلاین بازی می کنم. دو سه تا بازی میریزم سرعتش خوبه ولی بیشتر میشه احساس می کنم کند میشه وهرچی بازی دیگه میریزم وسط کار ارور میده . هاردش ۱ تراست
یکی دوبار هم وسط کار هنگ کرد وخاموش شد
احتمال داره از هاردش باشه
چطوری میشه فهمید؟
ممنون اگه راهنمایی کنید

H&M

کاربر سایت
Jul 20, 2021
263
كنسول من روي لود تكسچرها و كليك روي ايكونها فريز ميكرد
حدس ميزدم هارد مشكل داره
هارد رو عوض كردم و خيلي بهتر شد.

اما اون هارد قبلي رو روي پي سي فرمت كردم و بنچمارك گرفتم سرعت خوندن و نوشتن بسيار خوب بود و هيچ مشكلي نداشت!

عجيبه برام كه مشكل از چي بوده دقيقا؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر