Kingdom Hearts: Birth by Sleep

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
تا اونجایی که یادمه، مینی گیمی رو که باید بستنی ها رو با دستگاه پرت کنیم همراه با حرکت موزون(:d) رو باید بازی کنی....باید یه حد نصابی امتیاز بدست بیاری تا great بده تا بتونی این بازی رو رد کنی وگرنه باید دوباره بازی کنی
oh ! ممنون . یادتون نمیاد چند پوینت باید بگیریم ؟ ماله من 1080 تا بود فکر کنم !

kingdom hearts

کاربر سایت
Jul 31, 2007
52
نام
مرتضی
oh ! ممنون . یادتون نمیاد چند پوینت باید بگیریم ؟ ماله من 1080 تا بود فکر کنم !
یادم نمیاد با چه امتیازی رد کردم....ولی جایی خوندم که بستگی داره به درجه سختی بازی که روی پایین ترین درجه سختی (beginner )، حداقل 1200 امتیاز لازمه....دو روز طول کشید این مینی گیم رو رد کنم:d

آخرین ویرایش:

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
سلام من بازی رو دانلود کردم ولی دستگام بازی رو اجرا نمیکنه؛ بعد از چند ثانیه خاموش میشه دستگاه...ورژن دستگاهم 5.03 gen-c هست psp 3004...میشه کمک کنین ممنون

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
تمام کردن بازی چقدر می کشد من واسه دانلود گذاتم والکلریا رو دانلود کردم خفن مثل این که باد غرق شیم توش تا 11 ابان مشکلی نیست بدن از اون این ها باید برن کمی استراحت کنند تا کریتوس عزیز رو بازی کنم بعد از اون این ها

djesi

کاربر سایت
Sep 29, 2006
414
نام
احسان
اقايون بازي تموم كرده

من تو فايت با زيونارت يه مشكل دارم
اونجا كه جوون ميشه رو نميتونم رد كنم
كسي رد نكرده بدونه چيكار بايد كرد؟

msz

کاربر سایت
Jul 3, 2009
17
سلام من بازی رو دانلود کردم ولی دستگام بازی رو اجرا نمیکنه؛ بعد از چند ثانیه خاموش میشه دستگاه...ورژن دستگاهم 5.03 gen-c هست psp 3004...میشه کمک کنین ممنون

من هم بازی رو از zobdeh.ir دانلود کردم و 3000 gen-c 5.03
اما زمان اجرا psp خاموش می شه.
پچ خاصی باید نصب کنم؟ لطفا راهنمایی کنید

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
من انقد لذت میبرم این جوونها رو میبینم همه kh بازی میکنن :x

میگم هر شخصیت یه داستان مختلف داره:-/
آره هر سه داستان مجزایی دارن و هر کدوم روایت خودشون رو دنبال میکنن! قهرمان اصلی بازی هم واقعا هر سه تاشون هستن! اگه بخوای از بعد لایت به داستان نگاه کنی آکوا قهرمانه اگه از بعد دارکنس نگاه کنی ترا حرف اول رو میزنه اما اگه میخوای بدونی اصل ماجرای نوبادی و رورسدها چیه باید داستان ونتوس و ونیتاس رو پیگیری کنی!

وای من واقعا ذوق زده شدم از گرافیک بازی! به نظرم در سطح ps2 بود :D

درمورد zack بگم که زک رو تو سرزمین هرکول میبینی! زک اونجا یه سولجره معمولیه و نقاب رو صورتشه اما نهایتا وقتی کلاه خودش رو بر میداره تم crisis core پخش میشه (آهنگ تم) و زک به عنوان یکی از دوستامون جزو لیست D L ink ها قرار میگیره!

اوممم... صدای آکوا چرا انقد رو اعصاب منه؟ مثل مته میمونه صداش... واقعا صداش به چهره ش نمیومد! آکوا نماد روشناییه! و در عین حال دلاوری اما یه ذره باید صداش لطیفتر بود یه کم البته!

موسیقی بازی مثل همیشه سربلندمون کرد!

و مثل همیشه جناب نومورا یه اندینگ میندازن تنگ بازی به اسم final mix میدنش به خورد ملت :D

مری من تو رو هم میکشم برداشتی سکرت اندینگ هاش رو داری حراج میکنی! منه بدبخت دارم با proud mode میرم که اندینگهاشو ببینم تو زرتی گذاشتی :D

تا اونجایی که یادمه، مینی گیمی رو که باید بستنی ها رو با دستگاه پرت کنیم همراه با حرکت موزون(:d) رو باید بازی کنی....باید یه حد نصابی امتیاز بدست بیاری تا great بده تا بتونی این بازی رو رد کنی وگرنه باید دوباره بازی کنی
آره روم سیاه من سر اون دنس دنسش مثل خر تو گل گیر کرده بودم! حالا جالبیش این بود که تا قبل اون هی میگفتم گندش بزنن لااقل under the sea هم نیستیم یه فیضی ببریم که یهو رسیدم به دیزنی آیلند و پرتاب بستنی و دماغ سوخته ی من که جونم درومد :D باید گریت هم میگرفتی شهاب! به عبارتی دو یا سه تا good!!! اگه بیشتر از یه دونه گند زده باشی کلا قید این دفعه رو بزن برو یه دور دیگه بستنی :D (البته فکر کنم رد کرده باشی دیگه اینجاها رو :D)

به هرحال bbs حرفهای زیادی برای گفتن داره! من بازی رو با ونتوس تمام کردم و به زودی با ترا هم بازی رو به اتمام میرسونم.
ایشالا به محض تموم کردن بازی با آکوا و دیدن سکرت اندینگها داستان bbs رو مینویسم و ارتباط داستانیش با عناوین دیگه ی kh رو توی تاپیک داستان kingdom hearts مفصلا توضیح میدم!

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
اقايون بازي تموم كرده

من تو فايت با زيونارت يه مشكل دارم
اونجا كه جوون ميشه رو نميتونم رد كنم
كسي رد نكرده بدونه چيكار بايد كرد؟
تو کل بازی از نظر من این سخت ترین مبارزست :d
راه خاصی نداره، اول از همه به لولته. بعدشم دفاع کردن خیلی مهمه. وقتی از اون سایه ها (اگه اشتباه نکنم) به سمتت پرت میکنه دفاع کنی همه ی اونا برمیگرده به خودش. وقتی هم که شروع میکنه با کی-بلید بزنه هی جا خالی بده. حرکاتش بعد یه مدت تکراری میشه اینجوری میتونی پیشبینی کنی.

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
نه ببین من خودم lv 40 بودم! hpم کامل بود تازه من proud مود دارم میرم که سکرت اندینگشم بگیرم منتها برای باسها یه ایده دارم!
تو مبارزه با زهانورت سرعت خیلی مهمه! از تاریکی ها با مربع گارد بگیر! فقط دقت کن که حرکت نکنی چون اگه همراه با حرکت مربع بزنی دیگه گارد نیست!جهش میزنی!
بعد اینکه قبل از جنگ بیا تو command list سه خونه رو برای مگا پوشن یا الیکسیر در نظر بگیر! چون heal دادن نیازت میشه! کار از محکم کاری عب نمیکنه وسط کار یهو خونت تموم شه دیگه اعصابت خورد میشه!
curega هم استفاده نکن چون پر شدن mpت مصیبته! از نظر زمانی بخوای هی ether بزنی هی curega نمیصرفه پس با همون mega potion برو جلو!

بعد اینکه سعی کن از ابزاری استفاده کنی تو command listکه فرمهای مختلف رو بهت بده! مثلا diamond فرمش فوق العاده عالیه و همینطور fire storm! البته در مبارزه با زهانورت فرم تاریکی درمیاد ترا هر چند دقیقه یکبار!

و در نهایت اینکه بهترین سرزمین برا lv up شدن سرزمین پیتر پن یا همون neverlandه!

لذت ببرید از بازی! :x

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
هر کی PSP داره این بازی رو از دست نده بشدت توصیه میشه لینک مستقیمش هم تو همین سایتهای ایرانی خودمون هم موجوده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر