Kingdom Hearts: Birth by Sleep

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
خیلی وقته تو دیواره ، قدیم من همه بازیهامو از اینجا دانلود میکردم ، خیلی سایت باحالی بود........
همه بازیهارو داشت...........:(

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
کاملا با حرفاتون موافقم....بازی فوق العادست ولی دوربین بازی یکمی اعصاب خورد کنه حداقل برای من چون عادت ندارم با L و R دوربین رو بچرخونم
بیشتر سایت ها loading های طولانی بازی رو جزو نکان منفی بازی گفتند ولی من همچین چیزی رو احساس نکردم تا اینجایی که بازی کردم....چون ما بازی رو از روی memory stick اجرا می کنیم loading ها کاهش پیدا کرده؟

سلام ...
دوربین بیشتر بازی ها همیشه روی psp مشکل دارن ولی باز این بازی خیلی بهتر کار شده چون هم چرخش بالا و پایین نداره و هم میشه در مبارزات روی حریف دوربین را قفل کرد.

دقیقا من هم لودینگ های طولانی از بازی ندیدم شاید بیشتر بخاطر نصب روی مموری باشه اما تعداد لود ها زیاد هست ولی اذیت نمیکنه.

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
سلام به دوستان ایا این بازی نسخه انگلیسیش عرضه شده؟ والا تاریخ ریلیزش تو امریکا 16 شهریور ما میشه حالا شده یا نشده؟ مردیم از انتظار:-s

Ayuna

♫ Tu ♪ Tu ♪ Ru
کاربر سایت
Jun 18, 2008
647
نام
امیر
سلام به دوستان ایا این بازی نسخه انگلیسیش عرضه شده؟ والا تاریخ ریلیزش تو امریکا 16 شهریور ما میشه حالا شده یا نشده؟ مردیم از انتظار:-s

بله نسخه UC تقریبا یک هفته هست که ریلیز و پایریت شده
لینک های دانلود:
پارت ۱
پارت ۲
پارت ۳

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من فعلا با terra بازی را تموم کردم البته با 2 نفر دیگه مونده .راستش فکر نمیکردم نسخه انگلیسی بازی اینقدر راحت پچ بشه سر نسخه ژاپنی پدر در اوردند .بدون شک بازی یکی از 5 بازی برتر کنسول psp تا الان بوده شک نکنید واقعا ناراحت کننده است که بازی ای به این بزرگی زیاد اینجا طرفدار نداره
بعد از crisis core این بیشترین بازی بوده که روی psp خیلی بهم حال داده از دستش ندید

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
من فعلا با terra بازی را تموم کردم البته با 2 نفر دیگه مونده .راستش فکر نمیکردم نسخه انگلیسی بازی اینقدر راحت پچ بشه سر نسخه ژاپنی پدر در اوردند .بدون شک بازی یکی از 5 بازی برتر کنسول psp تا الان بوده شک نکنید واقعا ناراحت کننده است که بازی ای به این بزرگی زیاد اینجا طرفدار نداره
بعد از crisis core این بیشترین بازی بوده که روی psp خیلی بهم حال داده از دستش ندید

میگم هر شخصیت یه داستان مختلف داره:-/

aabc

کاربر سایت
Aug 24, 2007
144
نبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــود ؟؟؟
:(=((:((
تو قسمت دانلود بازي ها وجود داره

اينم يه عكس از UMD بازي :

najx7o82i3itafeacrl7.jpeg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر