PSV 2000 و مقایسه آن با PSVفعلی

K1ngMaster

کاربر سایت
Nov 26, 2013
71
سلام
سونی بعد از مدتی PSV 2000 رو که مدل بهبود بافته PSV اصلی هستش ریلیز کرد (فقط در ژاپن ولی میشه از سایت هایی مثل PlayAsiaخرید کرد برای هر نقطه از دنیا)
ریجن هم که دو هستش .
در ادامه چنتا عکس از این کنسول و تغییراتش :
در جلوی دستگاه دگمه ها و همینطور صفحه نمایش که الان از نوع LCDهستش و تو یوتوب خیلی ها اذعان داشتند که فرقی بین نسخه قبلی و فعلی نیست و هر دوشون تصاویر رو زیبا نشون میدن.

ولی همونطور که میبینید صفحه ویتا جدید بزرگتر هستش و واید تر .

تغییرات دکمه ها هم تو این عکس مشاهده میکنید.

دکمه پلی استیشن که حالا کرومی شده و حس بهتری داره .

ورودی بازی ... و همچنین چند تغییر دیگه که در عکس ها بعدی میبینیم .

و اینم دو تا LEDکه یکی برنگ سبز و دیگری به رنگ آبی هستند (سبز برای پاور و ابی هنگام وارد کردن بازی روشن میشوند)

و

قسمت بالا

از کنار

قسمت پایین کنسول که حالا پورت شارژر تغییر پیدا کرده به پورت های معمول .و همینطور نازکتر شدن دستگاه هم احساس میشه .. با وجود یک ساعت عمر بیشتر باتری.

پد های پشتی دستگاه که اکنون بزرگتر شده اند.لوگو پلی استیشن هم اون وسط جا خوش کرده.

در مقایسه با ویتا اصلی.

یک گیگ فضای داخلی برای بازی های ایندی و همینطور سیو بازی ها.

یه نمای کلی.

بازی کیلزون

صدای دستگاه نسبت به کنسول قبلی بلند تر هستش و دستگاه بسیار یبکتر شده و راحت میشه برای طولانی مدت بدون خستگی مچ دست ازش استفاده کرد.

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
اینکه گنده تر شده خیلی بده !
دکمه های ولی به نظر بهتر میرسه
کسایی که مدل فعلی رو دارن به نظرم همین رو نگاه دارن
کسایی هم که می خوان تازه بخرن نسخه جدید یعنی 2000

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
خیلی عجیبه تو تمام عکس ها و فیلم هایی که قبلا دیدم خبری از بزرگتر شدن صفحه نبود یعنی بزرگتر از 5 اینچ شده؟؟
در هر حال توی اختلاف کیفیت صفحه نمایش ها شکی نیست ولی بزرگتر شدن صفحه یه امتیازه
خیلی عجیبه من به هر جا رجوع کردم اندازه 5 اینچ ذکر شده در تصاویر قبلی هم همینطور به نظر میومد این عکس ها از کجا اومده؟اخیرا تغییرات ایجاد شده توش ؟

آخرین ویرایش:

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
به نظرم نسخه جدید هم از لحاظ طراحی از قبلی بهتره هم سایز LCDش مناسب تره ، مصرف باتریش هم که به گفته خودشون ۱ ساعت بیشتر شده
در کل همه چیز این کنسول خوبه و اگر بازیهای بهتری داشت واقعن کنسول بی رقیبی میشد

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
ویتای فعلی از نظر صفحه نمایش 100 درصد برتری داره
به نظر من از نظر کیفیت ساخت دستگاه هم برتری با ویتای فعلی هست
شکل ظاهری ویتای فعلی هم بهتره

ویتای 200 هم مزایای خودش رو داره
مثل 1 گیگ حافظه ی داخلی و باتری قوی تر و تنوع در رنگ بندی

ویتای 2000 حکم ایفون ارزان قیمت (5c) رو برای سونی داره قیمت ارزون شده یه مقداری هم تغیرات داشته ولی تفاوت فاحشی در کیفیت ساخت دارن انگار یه جنس بی کیفیت رو دارن تحویل بازار میدن:|

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
انگار سایز ال سی دی ها تفاوتی نمی کنه و تفاوت توی عکسها به خاطر پرسپکتیوه

icon_xl.jpg

K1ngMaster

کاربر سایت
Nov 26, 2013
71
خیلی عجیبه تو تمام عکس ها و فیلم هایی که قبلا دیدم خبری از بزرگتر شدن صفحه نبود یعنی بزرگتر از 5 اینچ شده؟؟
در هر حال توی اختلاف کیفیت صفحه نمایش ها شکی نیست ولی بزرگتر شدن صفحه یه امتیازه
خیلی عجیبه من به هر جا رجوع کردم اندازه 5 اینچ ذکر شده در تصاویر قبلی هم همینطور به نظر میومد این عکس ها از کجا اومده؟اخیرا تغییرات ایجاد شده توش ؟

واید تر شده ...

55Street

کاربر سایت
Dec 3, 2013
19
با تشکر از کینگ مستر عزیز،

همونطور که خود سونی در مصاحبه های خودش تصریح کرد دلیل این تغییر از OLED به LCD علاوه بر کاهش هزینه ها سختی و پیچیدگی چینش و مهندسی OLED داخل سخت افزار ویتا بود و حرفی از آپگرید شدن ویتا یا صفحه نمایشش نزدند در تمامی نقدهایی هم که تا امروز از مدل جدید ویتا مم جمله سایت معروف engadget شده همگی برتری OLED قدیم به LCD جدید ویتارو تایید کردند بنابراین نمیشه ام گفت که یه موضوع سلیقه ایه چون همه یه نظر مساوی دادند.

بهترین مقایسه ای که در شرایط کاملا مساوی بنظرم تابحال منتشر شده ویدئوی مربوط به سایت Geek.com که چون UTUBE پیلتره عکساشو میزارم:

همونطور که پرواضحه تصاویر صفحه نمایش 2000 کم عمقند و خیلی کِدِر بنظر میرسند اما رنگ های 1000 زنده تر هستند و شفافیت مطلوب این مدل نسبت به مدل جدید بخوبی محسوسه همینطور متاسفانه خطوط لامپ های ریز LCD در نمایشگر 2000 بوضوح مشخصند در صورتی که صفحه نمایش 1000 خیلی صاف و یکدست تره و از نظر سایز صفحه نمایش هردو کاملا یه اندازند پس شاید اینکه تو بعضی عکسا نمایشگر 2000 بزرگتر بنظر میرسه یه خطای چشمی باشه.

لینک ویدئو

آخرین ویرایش:

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
انگار سایز ال سی دی ها تفاوتی نمی کنه و تفاوت توی عکسها به خاطر پرسپکتیوه

همونطور که ایشون گفته اندازه صفحه تفاوتی نکرده. به نظرم سبک شدن و عمر باتری بیشتر، ویژگیهای خوبی هستن.

البته دوستان توجه کنند که کیفیت تصویر OLED خیلی بالاست و گرنه LCD هم کیفیت بسیار خوبی داره.

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
من ظاهر ویتا قبل رو بیشتر میپسندم شیک تر هست و به طراحی پلی4 نزدیک تره !!!
ولی این جدیده هم برای هدیه دادن بخاطر تنوع رنگ خیلی بهتره ......

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
به شخصه سری اول ویتا رو بیشتر میپسندم
کیفیت صفحه سری اول هم خیلی خیلی بیشتر به دلم نسشت تا این سری دوم که LCD شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر