Gran Turismo 6 | Photo Mode

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,995
نام
آریا
هر چقدر صبر کردم که Vision GT های جدید از راه برسن که ازشون عکس بگیرم و بذارم اینجا، خبری نشد! :| گویا PD کلاً یادش رفت قضیه رو ... البته اگه همه چیز طبق زمان بندی پیش میرفت جای تعجب داشت ! :|
به هر حال اینم یه سری عکس بعد از مدت ها:

این هم یک عدد کپسول آتش نشانی در Renault R8 Gordini! :D

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
هر چقدر صبر کردم که Vision GT های جدید از راه برسن که ازشون عکس بگیرم و بذارم اینجا، خبری نشد! :| گویا PD کلاً یادش رفت قضیه رو ... البته اگه همه چیز طبق زمان بندی پیش میرفت جای تعجب داشت ! :|
به هر حال اینم یه سری عکس بعد از مدت ها:
این هم یک عدد کپسول آتش نشانی در Renault R8 Gordini! :D

آریا داداش فدایی داری :d عکس از زانتیا یادت نره

AksTubeCom_e8f16d7efb0262a457f3778c9ded23efffd84154.JPG

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,995
نام
آریا
این مدت سرم خیلی شلوغ بود و نتونستم زیاد با BMW Vision GT ور برم! :D
طراحی به شدت زیبایی داره و یکی از قشنگ ترین BMWهای اخیر هست. فقط به نظرم باید یه کمی تخیلی تر بود. کلاً من دوست دارم ماشین های مفهومی عجیب غریب و متفاوت باشن، مثل Mercedes Benz AMG VGT، ولی این BMW یه طوری هست که همین فردا میشه به صورت تولید انبوه فرستاد توی بازار! :D

این هم یه سری عکس از زانتیا برای علی عشق زانتیا! :D

به زودی دو تا Vision GT جدید هم میاد. یکی برای VW هست که چند روز پیش یه تریلر ازش اومد که البته خود ماشین رو درست حسابی نشون نمیداد و بقیه VWهای GT6 رو نشون میداد. مثل اینکه 28ـم این ماه میاد.
احتمالاً یه همچین شکلی هم داشته باشه، البته شاید هم با این متفاوت باشه و اینا برای مراحل اولیه طراحیش باشن:

اون یکی ماشین هنوز به صورت رسمی چیزی ازش مشخص نشده، ولی یه نفر که اطلاعات بازی رو بعد از آخرین آپدیت چک کرده، به اسم Mitsubishi XR-PHEV EVOLUTION Vision Gran Turismo برخورده. یعنی به احتمال زیاد یه ماشین مفهومی بر اساس این باشه:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر