همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
سلام من هم امتحان کردم برام کد اومد !
اما جالبیش اینه کد از این شماره برام اس ام س شد : 98920xxxxxxx+ !!! یعنی انگار از یه شماره موبایل رایتل !
دوبار هم امتحان کردم هر دوبار اس ام اسی که اومد از پیش شماره رایتل اومد !!! کسی دلیلش رو میدونه ؟

• Like
Reactions: saeed_sg

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
با سلام- من تازه PS4 خریدم و اطلاعاتم در حد صفره
آقا من چطور میتونم بفهمم چه بازی هایی روی اکانت خریداری شده
من یه اکانت دارم که نمیدونم چیا روشه
لطفا کمک کنید

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
با سلام- من تازه PS4 خریدم و اطلاعاتم در حد صفره
آقا من چطور میتونم بفهمم چه بازی هایی روی اکانت خریداری شده
من یه اکانت دارم که نمیدونم چیا روشه
لطفا کمک کنید

سلام
توی منو برو سمت راست ، گزینه Library
اونجا هم برو قسمت purchased بازی های که توی اکانت هست رو نشون میده

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
آقا اول اینکه چطور میشه فهمید یه اکانت قانونیه یا هکی
من الان یه اکانت خریدم که گفت قانونیه و ریجن اکانت آلمانیه
منم ایمیل و پسورد و عوض کردم شماره موبایل خودمم گذاشتم، اکانت 3- 4 تا فرند داره کا انگار خارجین
بن نشیم یه وقت

سوال دوم اینه که الان اکانتو دی اکتیو کردم چون طرف کنسول رو فروختهه و اکانتش رو کنسول مونده تا وقتی که بفروشتش بعد رو کنسول خودم پریمیری کردم
اکانت خودمم پریمیری هستش
الان بازی های روی اون اکانت رو چطوری باید بیارم
تو لایبراری اکانت خودم نمیاد ولی وقتی با اون میرم تو لایبراری بازی ها هستن

آخرین ویرایش:

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
آقا اول اینکه چطور میشه فهمید یه اکانت قانونیه یا هکی
من الان یه اکانت خریدم که گفت قانونیه و ریجن اکانت آلمانیه
منم ایمیل و پسورد و عوض کردم شماره موبایل خودمم گذاشتم، اکانت 3- 4 تا فرند داره کا انگار خارجین
بن نشیم یه وقت

سوال دوم اینه که الان اکانتو دی اکتیو کردم چون طرف کنسول رو فروختهه و اکانتش رو کنسول مونده تا وقتی که بفروشتش بعد رو کنسول خودم پریمیری کردم
اکانت خودمم پریمیری هستش
الان بازی های روی اون اکانت رو چطوری باید بیارم
تو لایبراری اکانت خودم نمیاد ولی وقتی با اون میرم تو لایبراری بازی ها هستن

حب اکانت من تابحال نخریدم اینو باید دوستان دیگه جواب بدن
اما به نظرم اگر میخوای بازی دیجیتالی بگیری یه اکانت خودت بساز گیفت کارت بگیر و خودت تهیه کن تا خطر هم نداشته باشه

ولی در مورد سوال دومت
ببین مثلا تو یه اکانت به اسم خودت داری ( علی ) ... یه اکانت دیگه هم رو کنسولت هست به اسم من مثلا ( احمد )
اکانت من روش بازی داره میخوای اونا رو روی اکانت خودت اجرا کنی
اول باید اکانت ( احمد ) رو روی دستگاهت Primary کنی
بعد بازی ای که میخوای دانلود کنی رو با همون اکانت احمد بذاری شروع به دانلود کنه
حالا وقتی برگردی روی اکانت خودت میبینی بازی به MENU اضافه شده و میتونی هر وقت دانلودش تموم شد با اکانت خودت بازی کنی

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
شما هم مشکل دارید تو psn ؟ از دیشب یا گیر میده به لایسنس بازی یا نمیزاره بریم داخل گیم یا وصل نمیشه و هی قطع و وصل میشه
بقیه رو میبینم راحت داخلشن شک کردم شاید نت ایران باز داستان شده

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
خب به سلامتی مثل اینکه به سرورای PSN دیگه نمیشه وصل شد :| تا الان که دو دست فیفا بازی کردم از صبح به غلط کردن افتادم انقد لگ بود
الانم که دیگه کلا ارور میده و به بخش آنلاین بازی ها وصل نمیشه

دوستان با این وضعی که داریم جلو میریم من پیشنهادم اینه چند نفر جمع شیم دور هم یه قل دو قل بازی کنیم :|

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
مملکت مسخره ای داریم‌ خداییش،دهنمون از دیروز تا حالا سرویس شد ولی نمیشه یه دست درست و حسابی آنلاین بازی کرد

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,678
نام
علی
سلام
دوستان من اکانت یه بازی ای رو ریختم رو دستگاهم و اکتیوش کردم و رو اکانت خودم دارم آفلاین بازی میکنم
حالا اون اکانت رو اگه بدم به به کسه دیگه چطوری میتونه رو دستگاه خودش اکتیو کنه و اونم بصورت آفلاین بازی کنه؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام
دوستان من اکانت یه بازی ای رو ریختم رو دستگاهم و اکتیوش کردم و رو اکانت خودم دارم آفلاین بازی میکنم
حالا اون اکانت رو اگه بدم به به کسه دیگه چطوری میتونه رو دستگاه خودش اکتیو کنه و اونم بصورت آفلاین بازی کنه؟
هر اکانت رو فکر کنم هر 6 ماه، یه بار میشه دی اکتیو کرد . با این حساب اگه برا اینکه خودت استفاده کنی یه بار دی اکتیو شده تا شما اکتیو کنی یه بارش مصرف شده ، پس به مشکل میخوری ، حالا باز ببین بقیه چه جوابی میدن تا مطمئن شی.

آخرین ویرایش:

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
دوستان چند روز هست که playstation network sign in وصل نمیشه و failed میشه و چندبار باید تست connection بزنم تا درست بشه . چه کار باید کرد؟

3Saeid

کاربر سایت
Dec 7, 2018
2
چند روز که اتصال به اینترنت از کنسول قطع شده کنسول و مودم اینترنت هردو رو ریست کردم دوباره تنظیم کردم اما باز وصل نشدم dns mtu تنظیم کردم ،تو تست اینترنت فقط سه گزینه میاد ssid , obtain ip address, internet connection که هردو successful هستن، نمیزاره psn بسازم an error has occurredمیاد ارور nw_31456_9

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر