همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
Block شده از طرف اپراتور ،همراه اول که نمی اومد قبلا حالا مياد، ایرانسل نمیاد ، فرستادیم حالا تا کی بررسی کنن :-w
یعنی خاک بر سر این شرکتا یبار اون میاد یبار این نمیاد گند بزنن x-(

• Like
Reactions: live is life

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
آقا این Back up کد ها که تاریخ انقضا ندارن که ؟ من همون موقع که دو مرحله ایی کردم اونا رو یادداشت کردم و عکسم گرفتم از صفحه تلوزیون برای بعدا ... حالا یک روزی به مشکل بخورم اونا کار میکنن که ؟ چون یک نفر دیدم صفحه قبل نوشته بود بک آپ کد هم براش کار نمیکنه .
در ضمن راهی هست تاریخ تولدی رو که برای ساخت اکانت استفاده کردیم ببینیم ؟ برای روز مبادا چون من دقیق یادم نمیاد چی وارد کردم :D

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
آقا این Back up کد ها که تاریخ انقضا ندارن که ؟ من همون موقع که دو مرحله ایی کردم اونا رو یادداشت کردم و عکسم گرفتم از صفحه تلوزیون برای بعدا ... حالا یک روزی به مشکل بخورم اونا کار میکنن که ؟ چون یک نفر دیدم صفحه قبل نوشته بود بک آپ کد هم براش کار نمیکنه .
در ضمن راهی هست تاریخ تولدی رو که برای ساخت اکانت استفاده کردیم ببینیم ؟ برای روز مبادا چون من دقیق یادم نمیاد چی وارد کردم :D
برا من که زد نامعتبر بکاب کد هارو
انگار تاریخ دارن
مگه تاریخ الکی وارد کردین؟ چرا خو :D

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
برا من که زد نامعتبر بکاب کد هارو
انگار تاریخ دارن
مگه تاریخ الکی وارد کردین؟ چرا خو :D
نه تاریخ الکی وارد نکردم. مال ده سال پیشه چون باید تاریخ تولد رو تبدیل میکردم مطمئن نیستم درست وارد کرده باشم .
درضمن کد ها تاریخ اعتبار دارن یعنی هر چند وقت یک بار باید بریم تو ستینگ دوباره نگاه کنیم نکنه عوض شده باشن و دوباره یادداشت کنیم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر