همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
سلام دوستان. بخش ps now میشه آفلاین الان بازیاش رو انجام داد ؟؟ و اینکه اگه انلاین بخوایم انجام بدیم حجم اینترنت میبره ؟ کم یا زیاد؟ تشکر

irandvd

کاربر سایت
Nov 7, 2007
122
دوستان سلام
من یه گیم نت دارم با 4 تا کنسول PS4
الان سوالی که دارم اینه که اگر مثلاً یه اکانت هکی خریداری کنم میتونم بازی هاشو روی هر 4 کنسول فعال کنم؟ یا اینکه باید برای هر کنسول به طور جداگانه اکانت تهیه بشه؟
میخوام فقط یک بار با اکانت لاگین کنم و کنسول رو آفلاین کنم
یا مثلاً میشه برای هر 4 کنسول از یک یوزر PSN مشابه استفاده کرد؟
کم هزینه ترین روش برای داشتن بازی ها به این شکل چیه؟
خیلی ممنون

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
سلام
چند نفر گزارش دادن که با دریافت یک پیام، کنسول بلافاصله بعد از روشن شدن کرش می‌کنه و چاره‌ای جز Factory Reset کردن نخواهید داشت. توصیه میشه بخش پیام‌ها رو فقط به دوستان محدود کنید:
[Settings] > [Account Management] > [Privacy Settings] > [Personal Info | Messaging] > [Messages] > Friends Only

سلام
چند نفر گزارش دادن که با دریافت یک پیام، کنسول بلافاصله بعد از روشن شدن کرش می‌کنه و چاره‌ای جز Factory Reset کردن نخواهید داشت. توصیه میشه بخش پیام‌ها رو فقط به دوستان محدود کنید:
[Settings] > [Account Management] > [Privacy Settings] > [Personal Info | Messaging] > [Messages] > Friends Only
اگر پیام رو دریافت کردید قبل از Factory Reset این روش رو امتحان کنید:
1) از طریق PS Messages App یا https://my.playstation.com پیام رو پاک کنید.
2) وارد Safe Mode کنسول بشید. (وقتی کنسول خاموشه دکمه‌ی روشن کردن رو نگه دارید تا بوق دوم رو بشنوید.)
3) از منو Rebuild Database رو انتخاب کنید.

Last edited by a moderator:

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
999
نام
امیر حسین
ذوستان من اکانت اصلیم امریکا هست. گیفت کارت کانادا دارم و میخوام ازش استفاده کنم. الان اگه اکانت کانادا بسازم و گیفت کارت رو روی اکانت کانادام بزنم و با همون اکانت کانادا بازی بخرم ایا میتونم با اکانت امریکام بازی کنم؟ چون میخوام با اکانت اصلی خودم (امریکا) بازی کنم و تروفی هایی که میگیرم برای اکانت اصلیم باشه. راهی هست براش؟ اگه اکتیو پرایمری کنم اوکی میشه؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
ذوستان من اکانت اصلیم امریکا هست. گیفت کارت کانادا دارم و میخوام ازش استفاده کنم. الان اگه اکانت کانادا بسازم و گیفت کارت رو روی اکانت کانادام بزنم و با همون اکانت کانادا بازی بخرم ایا میتونم با اکانت امریکام بازی کنم؟ چون میخوام با اکانت اصلی خودم (امریکا) بازی کنم و تروفی هایی که میگیرم برای اکانت اصلیم باشه. راهی هست براش؟ اگه اکتیو پرایمری کنم اوکی میشه؟

آره میشه اکتیو کن روی اکانت خودتت بازی کن

• Like
Reactions: The Pale King

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
درود
من یه مشکل دارم اونم اینه که چند وقته دیگه بتل 1 نمیتونم بازی کنم از بس لگ دارم
تا دو هفته پیش میتونستم بدون کوچک ترین لگی بازی کنم ولی الان نه از هر دقیقه 40 ثانیش لگ دارم
انواع DNS و MTU هم تست کردم فایده نداشت جالبیش اینجاست پینگم مثل همیشه هست یعنی 100 ولی با این حال خیلی لگ دارم
توی خود بازی در مورد لتنسی مینویسه کسی راهکاری در این باره داره؟

در ضمن اینترنتم رایتل هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر