همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
یه جا خوندم الان که ایالت فلوریدا ( ایران :D) روی محصولاتی که به صورت دیجیتالی عرضه میشن Tax شارژ نمیکنه .
بچه ها یکی کمک کنه این رفیقمون که بن شده بتونه با ساپورت صحبت کنه ببینیم دلیلش چی بوده.اگر موردی هست ما هم زودتر بفهمیم و کاری بکنیم.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
با فیلترم رفتم زده افلاین
از ساعت ۵:۳۰ به بعد باید آنلاین باشن و بهتره مطمئن بشید به فیلترشکن آمریکا وصل هستبد من آخرین بار تقریبا دو ماه پیش صحبت کردم مشکلی هم نبود
این مشکل کنات دانلود واسه کسی برنگشته؟
با چی دانلود میکنید؟
من با های وب و مخابرات مشکلی ندارم ولی با همراه اول که میخوام دانلود کنم هر چند دقیقه ارور میده دلیلشم اینه که اون دامنه‌ای که قبلا به کل فیلتر شده بود روی همراه اول هنوز مشکل داره و هیچی نمیشه ازش دانلود کرد موقع دانلود با کنسول مجبورم هر چند دقیقه انقدر pause/resume کنم که به اون یکی وصل بشه برای همین بیشتر پی سی دانلود می‌کنم انتقال میدم
تو پی سی بین زمانی که دانلود تموم میشه و فایلای اون ۴ گیگ رو تکمیل میکنه تا شروع دانلود فایل بعدی فاصله هست برای همین هیچ وقت به اون دامنه‌ای که مشکل داره وصل نمیشه

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
از ساعت ۵:۳۰ به بعد باید آنلاین باشن و بهتره مطمئن بشید به فیلترشکن آمریکا وصل هستبد من آخرین بار تقریبا دو ماه پیش صحبت کردم مشکلی هم نبود

با چی دانلود میکنید؟
من با های وب و مخابرات مشکلی ندارم ولی با همراه اول که میخوام دانلود کنم هر چند دقیقه ارور میده دلیلشم اینه که اون دامنه‌ای که قبلا به کل فیلتر شده بود روی همراه اول هنوز مشکل داره و هیچی نمیشه ازش دانلود کرد موقع دانلود با کنسول مجبورم هر چند دقیقه انقدر pause/resume کنم که به اون یکی وصل بشه برای همین بیشتر پی سی دانلود می‌کنم انتقال میدم
تو پی سی بین زمانی که دانلود تموم میشه و فایلای اون ۴ گیگ رو تکمیل میکنه تا شروع دانلود فایل بعدی فاصله هست برای همین هیچ وقت به اون دامنه‌ای که مشکل داره وصل نمیشه

درست شد حداقل فعلا!
امروز کلا نتم تو دیوار بود و ظاهرا مشکل همگانی نبوده و بعد چند ساعت رفع شد

• Like
Reactions: ps34

V4I-I!D

کاربر سایت
Jun 1, 2013
252
سلام دوستان عزیز ..
اقا من وان ایکس دارم بخاطر شرایط اخیر پیش اومده و وصل نشدن ب لایو ( که دیگه امیدی نیست برای درست شدنش ) و بازیهایی مث کالاف و بتل ک تو راهن دارند میان و من بازی نکنم دارم روانی میشم !!! بختطر همین تصمیم دارم ps4 pro بخرم با کلی بدبختی اونم البته

چون من وان ایکس رو تازه خریدمم تازه روی وان ایکس هم کالاف رو پیش خرید کردم ببین دیگه تا چه حد بدبختی دارییم !!!

فقط خواهشا یکی دقیق جواب بده واس من ایا ps4 هم مشکل داره ؟ psn الان در چه وضعیه ؟ وصل میشه نمیشه ؟ شرایطش چیه ؟

یکی قشنگ و دقق بیاد بگه تا ببینم بخرم یا نه
ممنون میشم

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
سلام دوستان عزیز ..
اقا من وان ایکس دارم بخاطر شرایط اخیر پیش اومده و وصل نشدن ب لایو ( که دیگه امیدی نیست برای درست شدنش ) و بازیهایی مث کالاف و بتل ک تو راهن دارند میان و من بازی نکنم دارم روانی میشم !!! بختطر همین تصمیم دارم ps4 pro بخرم با کلی بدبختی اونم البته

چون من وان ایکس رو تازه خریدمم تازه روی وان ایکس هم کالاف رو پیش خرید کردم ببین دیگه تا چه حد بدبختی دارییم !!!

فقط خواهشا یکی دقیق جواب بده واس من ایا ps4 هم مشکل داره ؟ psn الان در چه وضعیه ؟ وصل میشه نمیشه ؟ شرایطش چیه ؟

ممنون میشم
psn که مشکلی نداره.هم وصل میشه هم مولتی پلیر ok هست هم دانلود.پرو بخر حالش رو ببر.
اما شما خدایی تومن هزینه وان ایکس کردی بعد خدایی تومن بلک او‌س ۴ پیش خرید کردی حالا میخوای همه این ها رو بریزی دور بیای ps4 ? به نظرم کمی بیشتر تأمل کن شاید خودش درست شد چون الان پرو شده 5 میلیونو ۳۰۰ تومن و خدایی ارزش اینهمه هزینه رو نداره اخه ما به آخر نسل ۸ روز به روز داریم نزدیک تر میشیم !
ببین مودمت از این فیلترشکن سرخودها نداره روش vpn تنظیم کنی بعد وصلش کنی ایکس باکس ببینی به لایو وصل میشه یا نه؟؟؟

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
سلام دوستان عزیز ..

ممنون میشم
عزیز درست میشه یه کم صبر کن . تو این چند سال بار ها دیدم مشکلات این چنینی برای سرویس های مختلف پیش اومده ولی خودش بعدش درست شده . یه کم دیگه صبر کن .

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
والا من رشت که هستم از چند نفر پرسیدم اونام گفتن همینه زنگم زدن طرف نمی دونست چی به چیه #-o میخواستم ببینم کلیه یا فقط اینجاس

برا من همین مشکل چند هفته پیش بود ک درست شد طریق ip فهمیدم جریان چیه و سریع با پشتیبانی مطرح کردم و خیلی محکم حرف زدم خودشون اوضاع را درست کردن و گفتن اونایی ک گیمر هستن زنگ بزنن ک براشون درست کنیم

Edrik

کاربر سایت
Sep 16, 2018
15
دوستان من یه پلاس هکی رو دستگاه داشتم اکانت مورد نظرو پاک کردم اما پلاس همچنان مونده رو اکانتم ، چجوری می تونم برش دارم خودم پلاس بخرم

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
دوستان من یه پلاس هکی رو دستگاه داشتم اکانت مورد نظرو پاک کردم اما پلاس همچنان مونده رو اکانتم ، چجوری می تونم برش دارم خودم پلاس بخرم

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
باید Deactive بشه، پاک کردن تاثیر نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر