امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
uncharted drake's fortune
5922168-l.jpg

بازی خوبی بود.گرافیکش در حد قابل قبولی بود داستان قشنگی داشت
مشکلاتی هم داشت مثل باگ های خیلی کم که البته تاثیری در بازی نداشت،بعضی جاها گیم پلیش و کنترل کاراکتر اذیت میکرد
ولی از همه مهمتر تعداد دشمنا خیلی کم بود و همه شون کپی پست بودن:D
مثلا تمام دشمن هایی که اسلحه بمب انداز داشتن دقیقا کپی هم بودن :D
در نهایت بی شک بازی قشنگیه و باید همه بازیش کنن
امتیاز 8

بریم سراغ نسخه دوم:D
خب بازی مال 2007 انتظار داشتی چجوری باشه:D 2 رو حتما بازی کن شک ندارم که بهش 10 یا 9 بدی:D

• Like
Reactions: hitman68

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
rdr2-officialart-3840x2160.jpg

این یکی رو دیگه کامل تمومش کردم تا مثل gow بهش 10 ندم:-"
چی میتونم بگم........ بهترین بازی تاریخ (البته بعد uncharted 2 هیچی جای اون واسه من نمیتومه بگیره)
اینم در کنار gta4 شاهکاری تکرار نشدنیه(هدف بعدی ubisoft اسکی از رو اینه=)))
100000000000000

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
خب بازی مال 2007 انتظار داشتی چجوری باشه:D 2 رو حتما بازی کن شک ندارم که بهش 10 یا 9 بدی:D
اره درسته قدیمی بود ولی باز برام جالب بود آخه بازی های به این زیبایی نباید کپی پست میشد ولی درحال بازی زیبایی بود:D

9015306190898.jpg

اینم نسخه دوم. بازی طولانی تر بود و همینطور بنظرم شوتینگ و گیم پلی خیلی بهتر شده بود
راحت هدشات میزدم نصفشون هد زدم:)):D
از این دختره کلوی خیلی خوشم اومد باهاش حال کردم تیکه های خوبی میگفت
اونجا ک پرید بغل دریک گفت اون که توی جیبته کلیده:D اونم گفت شاید از دیدنت خوشحال شدم=)) اهل دلا فهمیدن:))
خلاصه باهاش حال کردم دوس دارم توی نسخه های سوم و چهارمم ببینمش:D
بازی از هر جهت عالی بود گرافیک گیم پلی داستان و...
امتیاز 9.5

بریم سراغ نسخه بعدی:D

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
530
نام
مسعود
اره درسته قدیمی بود ولی باز برام جالب بود آخه بازی های به این زیبایی نباید کپی پست میشد ولی درحال بازی زیبایی بود:D

9015306190898.jpg

اینم نسخه دوم. بازی طولانی تر بود و همینطور بنظرم شوتینگ و گیم پلی خیلی بهتر شده بود
اونجا ک پرید بغل دریک گفت اون که توی جیبته کلیده:D اونم گفت شاید از دیدنت خوشحال شدم=)) اهل دلا فهمیدن:))
امتیاز 9.5

البته اون تیکه اخر که ناتان می خواد با النا بره و از کلویی جدا میشه رو هم فکر کنم اهل دلا یادشون هست هنوز .
کلویی میگه:
you will miss this a*s
و ما همچنان دلتنگشیم.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
البته اون تیکه اخر که ناتان می خواد با النا بره و از کلویی جدا میشه رو هم فکر کنم اهل دلا یادشون هست هنوز .
کلویی میگه:
you will miss this a*s
و ما همچنان دلتنگشیم.
آره یادم رفت بگم :)):D
کلویی خیلی خوب بود از اول به دلم نشست:D
یکی دو روزه قسمت سومم تموم می کنم ببینیم چطوریه

• Like
Reactions: masoud101

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین

9015306190898.jpg

امتیاز 9.5

حالا چرا 9.5 اگه ایرادی نداشت:p
همه بازیا دشمناش کپی پیستن فقط یجور نشون میدن که متوجه نمیشی:D

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
تمام شد!
3max.jpg

عجب بازی ای بود ! ولی داستانیش زیاد به دل نچسبید! مثل سری های قبلی(خداییش هیچی مثل mkd نمیشه!)

81MLebNNZVL._SX342_.jpg

اینم مثل mk xl بود! ولی پیشرفت زیادی توش دیده میشد.بخصوص مراحل آنلاین و سیاره ها و داستان زیبا ! ولی گیم پلی تغییر نکرده بود.

8196NObU9IL._SX342_.jpg

خاطرات زنده شد! برای بار سوم تموم شد! همه چیز پیشرفت کرده بود! کاملا عالی بود.
Need-for-Speed-Payback-391432-Detail.jpg

بازی جالبی نبود. باگ های زیادی داشت.داستان خوبی نداشت.ماشین هاش هم که کم بود ولی گرافیک و رانندگی در این بازی خوب بود.

D_Q_NP_850886-MLU25626836612_052017-Q.jpg

مثل همیشه عالی بود با حفظ همون ویژگی هایش.

5055060931851-1-zoom.jpg

این بازی هم پیشرفت زیادی کرده بود ولی در بخش داستانی به غیر از کلمات طنز و داستان،فایتیگ جالبی در داستانی نداشت.

812E6hdG%2BVL._SX425_.jpg

این بازی هم از هر لحاظ عالی بود . تنها بدیش فقط باگ های خنده دار توی کشتن آدم ها بود.

TWO-FACE2

کاربر سایت
Jun 21, 2013
165
Bloodborne
9/10
با اینکه بازی ترسناک نیست اما با صداگذاری و محیط تاریک و دلهره اوری که داره نمیشه نترسید

GOW
8.5/10
همه چیش عالیه در شرایطی که فقط داستان اصلیو بری اما ماموریتای فرعیو بخوای بری بازی کسالت اور میشه:-s

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Detroit: Become Human

همیشه پیش خودم فکر میکردم هیچ چیز نمیتونه تجربه ناب Heavy Rain رو دوباره برام تکرار کنه. اون اتمسفر و داستان و شخصیت ها واقعا یونیک بودن. بعد از Beyond هم بیشتر و بیشتر بهم القا شد که واقعا قرار نیست اینطور بشه. با این تفکر رفتم سراغ Detroit و لعنتی از همون شروع بازی میشد فهمید کاملا اشتباه میکردم.
شروع بازی عالی و طوفانی بود. شخصیت Connor از همون اول جذبم کردم و تبدیل به یکی از بهترین شخصیت هایی شد که توی بازی ها دیدم. استایل حرف زدنش، راه رفتنش و به طور کلی شخصیتش منو یاد T 1000 توی Terminator مینداخت:D
2 شخصیت دیگه هم کاملا متفاوت و در عین حال خیلی جذاب بودن. به قدری خوب پرداخته شده بودن که بازیکن سریعا باهاشون ارتباط برقرار میکنه و با شخصیتشون جفت و جور میشه. داستان بازی هم واقعا عالی بود. درسته که این ایده یه سری باگ (:D) داره و نمیشه کامل ازش استفاده کرد ولی داوود خیلی خوب از عهده-ش بر اومده بود و یه جورایی شخصیت خود بازیکن رو توی اون شرایطی که باهاشون روبرو میشد، محک میزد. من واقعا به شخصیت پلید خودم پی بردم:D
اتمسفر بازی هم میره بغل دست اتمسفر HR. محیط های برفی، خیابون های خلوت، محیط های تاریک و حس تنهایی که بود رو به شدت دوست داشتم. این موضوع اینقدر خوب کار شده بود که دوست داشتم وایسم و فقط از اون محیط لذت ببرم. موسیقی ای که این وسط پخش میشد کاملا با اتمسفر مَچ بود و از این بهتر نمیشد. گرافیک بازی هم حرفی برای گفتن نمیزاره و از همون منوی اصلی آدم فکش از سه جا خُرد میشه:D
گیم پلی بازی هم خیلی پیشرفت داشت نسبت به عناوین قبلی. بعضی جاها و به خصوص توی چپترهای مربوط به مارکوس، آدم فکر میکردم یه بازی سوم شخص اکشن ادونچر داره بازی میکنه:D طراحی محیط ها بی نظیر و واقعا فضای دیترویت برای من به شخصه عالی بود. من با فضاهایی که مربوط به آینده هستن زیاد حال نمیکنم ولی این یکی حس خوبی بهم میداد چون تمدن هنوز به اون حد از پیشرفته بودن که ساختمون ها و محیط های شهر رو تغییر بده، روبرو نبودیم.
یکی از بهترین جنبه های بازی برای من انتخاب های وحشتناک زیاد و بی شمارش بود. تقریبا برای هر تصمیمی، یه پیامدی گذاشته بودن. تصمیمات هم مثل بقیه بازی ها صرفا ظاهری و الکی نبود و واقعا دگرگون میکرد چپترهای بعدی رو. تصمیمات واقعا سخت بودن و نمونه خوبیه که خودتون رو بسنجید:D
تنها مشکل بازی کنترل بود شخصیت ها و دوربینش بود و یه سری گاف هایی که خنده دار به نظر میرسیدن ولی میشه درک کرد چرا همچین چیزی رو گذاشتن (مثل گریه کردن یه ربات و اشک ریختنش)

بهش 9 میدم. خیلی حال کردم باهاش:D خاک تو سر اونایی که بهش نمره کم دادن. من واقعا نمیدونم توی این سبک چه انتظاری دارن؟ وقتی پشت صحنه بازی رو دیدم، دلم براشون سوخت. چقدر زحمت کشیده بودن. یعنی از حوصله خارجه بخواییم در موردش بنویسیم.

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
توضیح خاصی ندارم بدم فقط آمتیاز میدم :D

Wolfenstein 2 The New Colossus 6/10
نمیدونم فاز اینایی که به بازی امتیاز 9 یا 10 دادن چی بوده به شدت بازی اورریت شده هست یه سری مشکلان وحشتناکی تو گیم پلی داره.داستان خیلی معمولی ,مخفی کار افتضاخ.باس فایت های بد,
گاهی اوقات بازی به شدت اسونه گاهی وحشتناک سخت و اعصاب خورد کن.تمام کات سینای بازی in-game هستن ولی realtime نیستن وقتی بازی میخواد سوییچ کنه رو کاتسین قشنگ 3 ثانیه فریز میکنه.Bethesda هنوز تو سال 2010 گیر کرده

Wolfenstein The Old Blood 7/10
Hellblade: Senua's Sacrifice 8/10
8/10 The Vanishing of Ethan Carter

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
سلام به همه .

crash n sane trilogy (کراش باندیکوت سه گانه احمقانه)
unnamed.jpg
نمره من : 10/9.99999 :D
توضیحات : به نظر من یه شاهکار از طرف شرکت اکتیویژن هست ! دمش گرم اومد اون کراش های قدیمی رو ریمستر کرد تا خاطرات کراش برای کراش بازا زنده شه (به خصوص جناب بنده :x)
اون 0.00001 نمره هم برای این ندادم چون بازیش به نظرم گران هست ؛ مگر نه 11 میدادم :D

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سلام به همه .

crash n sane trilogy (کراش باندیکوت سه گانه احمقانه)
View attachment 97093
نمره من : 10/9.99999 :D
توضیحات : به نظر من یه شاهکار از طرف شرکت اکتیویژن هست ! دمش گرم اومد اون کراش های قدیمی رو ریمستر کرد تا خاطرات کراش برای کراش بازا زنده شه (به خصوص جناب بنده :x)
اون 0.00001 نمره هم برای این ندادم چون بازیش به نظرم گران هست ؛ مگر نه 11 میدادم :D

40 دلار برای 3 تا بازی به نظرم معقوله روی pc که 60 فریمه نمرت قبوله اما روی کنسول ضعیف 30 فریم نه اصلا

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
Uncharted 3
1918333182.jpg

بازی خوبی بود ولی نه در حد و اندازه های قسمت دوم.من حتی نسخه اول بیشتر ترجیح میدم گرچه این از نظر گیم پلی
و گرافیک بهتر بود ولی نمی دونم چرا دوسش نداشتم.مخصوصا مراحل آخر که توی صحرا بود و شن پدر چشمامو دراورد
فقط فوری رفتم که تموم بشه.این نسخه چندتا باگ عجیب غریبم داشت
توی یکی از مراحل فک کنم 20 باری پشت سرهم موقع بالا رفتن یهو بین زمین و آسمون گیر میکرد:D
درکل بازی خوبیه ولی نه در حد و اندازه های قسمت 2
فک کنم این بازی با بتل 3 اومد و توی بخش گرافیک هم جایزه گرفت، با اینکه
گرافیک زیبایی داره ولی بنظرم گرافیک بتل 3 بهتر بود. همین الانشم خداس:D

Uncharted 4
61BNY0adJ6L._SS500.jpg

اینم تموم کردم.چیزی که همون اول خیلی خودشو نشون میده
گرافیک فوق العاده زیبیای بازی هست.واقعا توی بخش گرافیک حرف نداره=D>:D
گیم پلی هم نیازی ب تعریف نداره ی گیم پلی روان با شوتیک عالی که مثل گرافیک نمره 10 میگیره
داستانشم خوب بود .مراحل بازی تنوع خوبی داشتن
ولی مشکل اصلی بازی: نبود پازل های خاص و متنوع
اکشن بازی بنظرم خیلی کمتر شده بود و یهو میدیدی 10 دقیقه اس
فقط از اینور میپری اونور یا همینطور فقط راه میری. درکل اکشن کمتر شده بود
البته اکشن بازی حرف نداشت مثلا اون تعقیب و گریز با ماشین و موترها خیلی عالی بود دم کارگردانش گرم:D
ی مشکل دیگه که البته به نظر من مشکل بود اینکه رسما می تونستی اکثر مراحل با مخفی کاری بری
گرچه به خودی خود ی مزیت حساب میشه ولی این بازی نباید اینطور باشه بنظرم.
درکل بازی زیبایی بود و هنوزم درگیر گرافیکشم:|:D
امتیاز 8.5

بریم سراغ DLC با لیدی کلویی>:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر