امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
هفته پیش برای چهارمین بار تمومش کردم و هنوز تو چند قسمت از بازی موهای تنم سیخ میشد .خدایی بعضی قسمتاش ورای یه بازیه
."no matter how hard you try... You can never escape the past"
یه جمله معمولی ..ولی وقتی تو بازی گفته میشه و همه چی یه دور مرور میشه یه بغضی گلوتو میگیره
به این فکر کردم که یه ربع ابتدایی بازی چقدر به شاهکار شدن پایان بازی کمک کرد و اگه اون یه ربع نبود اینقدر همه چی تو بازی و مخصوصا اخرای بازی قشنگ نمیشد... برگای ادم میریزه از این که چقدر همه چی حساب شده تو بازی قرار داده شده:D
با اختلاف زیادی تو رده اول بهترین بازی عمرمه ولی جالبش اینه که به هر کی دیدم معرفیش کردم که یا گفته"از زامبی کشی خوشم نمیاد" یه سریشونم تا یه جاهایی رفتن خوششون نیومده ول کردن.. یه نفر نشده بگه این بازی خوبه. که این هم با اختلاف جزو پشم ریزون ترین اتفاقای زندگیم بوده:D
لازم نیست پشم ریزون باشه:D این عده افراد نادونی هستن که یا درک درستی از داستان بازی ندارن یا بهش توجه نکردن و فقط جلد بازی دیدن و گفتن چرته.... خود من اولین بار که مولتیش دیدم گفتم چرنده اما وقتی بازی کردم @-) فهمیدم که مولتی مثل این تو هیچ بازیی وجود نداره مولتی بازی به با همه سادگی و بی محتواییش به راحتی بازی های انلاین محور زیر سوال میبره و هنوزم یه پله از اونا بالاتره سینگل که بماند8->

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
لازم نیست پشم ریزون باشه:D این عده افراد نادونی هستن که یا درک درستی از داستان بازی ندارن یا بهش توجه نکردن و فقط جلد بازی دیدن و گفتن چرته.... خود من اولین بار که مولتیش دیدم گفتم چرنده اما وقتی بازی کردم @-) فهمیدم که مولتی مثل این تو هیچ بازیی وجود نداره مولتی بازی به با همه سادگی و بی محتواییش به راحتی بازی های انلاین محور زیر سوال میبره و هنوزم یه پله از اونا بالاتره سینگل که بماند8->
بنظرم لازم نبود "نادون" خطابشون کنی
بهرحال همه چی به سلیقه برمیگرده. اینطور نیست که مثلا بهترین فیلم دنیا رو همه دوس داشته باشن.همیشه پای سلیقه در وسطه:D

• Like
Reactions: J. Constantine

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
بنظرم لازم نبود "نادون" خطابشون کنی
بهرحال همه چی به سلیقه برمیگرده. اینطور نیست که مثلا بهترین فیلم دنیا رو همه دوس داشته باشن.همیشه پای سلیقه در وسطه:D
اون یه بحث دیگه بعضیا بازی میکنن اما به داستان توجه نمی کنن:Dخودم اولین بار که بازی تموم کردم داستان در نظر نگرفتم و گفتم این چه پایان مسقره ای بود:D
..............................
Metal gear solid 5(نمیدونم قبلا نمره دادم یا نه)
من از فنای سریم اگه بگید به mgs1.2.3.4.pw چه نمره ای میدی میگم 11/10 بخاطر داستانش..... اما واقعا نمیتونم به این قسمت بگم شاهکار.....
گیم پلی بازی خیلی پیشرفت کرده و حرف نداره اما مشکلاتی مثل مراحل تکراری داره که از نظر من بخاطر ow شدنش نیست..... بخاطر ناکامل بودن بازی و بی عرضه گی تیمیه که بعد رفتن کوجیما یچی توش سرهم کردن داستان هم همینطور بدون در نظر گرفتن داستان mg1.2 یه پایان الکی نشونمون دادن
درکل:8 نه بیشتر نه کمتر.....
کاملا مشخصه که بازی اماده عرضه نبوده
فقط کوجیما میدونه که چه تغییراتی قرار بود تو تنوع مراحل و داستان صورت بگیره:D:D مرحله اول بازی یچی بود بقیه بازی یچی دیگه:D
اگه داستان کامل بازی همینی باشه که الان هست من ترجیح میدادم pw یکی از شماره اصلی باشه که اتفاقن قرار بود mgs5 باشه اما پروژه به psp منتقل شد
18j3z5wzvmtwwjpg.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hitman68

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
Dragon Quest Heroes 2

9/10

یکی دو تا تروفی خسته کننده داشت بخاطر همین 9 دادم. بخش آنلاینش هم خیلی کیف داد..موزیک بازی گلچینی از موزیک های DQ های قبلی هست..کلا نسبت به نسخه قبلیش خیلی تنوع بیشتری داره و سرگرم کننده هست.

Rise Of The Tomb Rider

8/10

بخش Score attack بعضی جاها خیلی رو اعصابه ..

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
Beyond Two Souls

چیزی نمیشه گفت واقعا :| فوق العاده:x

10.1 ار 10
فقط کسانی که با همه وجود با جودی هولمز ارتباط برقرار کردند میتونن چنین نظری به بازی داشته باشن. از نظر سایرین این یه بازی معمولی و در بین بازیهای خود کیج هم در رده های پایین قرار میگیره.
بیاند من رو بشخصه دارای یک بعد وجودی دیگه کرد و بی اغراق تا ابد یک جودی هولمز در درون من زندگی خواهد کرد.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,923
نام
نـــــــویـــــــــد
بعد مدت‌ها یه بازی انجام دادم خیلی نظرمو جلب کرد گفتم بیام یکم بنویسم :D
The Evil Within 2 رو بعد از ۱۶ساعت پلی‌تایم تمومش کردم. واقعا بازی خوش ساخت و قشنگی بود. فضاسازی عالی و پرفکت بود، از ابتدا تا انتها ترس و دلهره با آدم بود اما بدون Jump Scareهای مسخره و کلیشه‌ای. شروع بازی رو خیلی دوس داشتم هرچند وقتی پلاس رو شروع میکنین فقط دوس دارین زودتر بگذره و تموم شه :D نسخه اول رو بازی نکرده بودم اما مشکل خاصی نبود چون یه جورایی میفهمونه بهت که داستان چی بوده و الان قراره چی بشه. چندجا هم فلش‌بک‌های به شدت حرفه‌ای میزنه به نسخه اول که واقعا کرک و پرم ریخت :D خیلی ریز نمیشم چون ممکنه اسپویل شه. هرکی بازی کرده باشه منظورمو کامل متوجه میشه
شخصیت پردازی‌ به شدت قوی. هم مثبت هم منفی. واقعا جوری بودن آدم کاملا باهاشون ارتباط برقرار میکرد. استفانی رو خیلی دوس داشتم، به شدت مریض بود این آدم. با اون تزش در مورد Art :D
پایان بازی قشنگ بود. مخصوصا کات خوردنای متعدد که کاملا به جا و جذاب بودن. موسیقی بازی عالی بود، خیلی هماهنگ بودن با اتفاقات و لحظاتی که داشتیم توی بازی
گیم‌پلی واقعا خوب بود. شوتینگ و سیستم آپگرید اسلحه و خود سباستین شدیدا کاربردی و خوب طراحی شده بود. حسی که شاتگان به پلیر میداد خدا بود :D هدشات کردن کامل ارضا میکرد آدم رو و صداگذاری اون Assault Rifle وحشتناک حوب بود :D
گرافیک بازی و انیمیشن‌ها خوب بودن ولی خب شاید نه به اندازه بقیه قسمت‌ها. اما اهمیتی هم نداره. به شخصه چندباری افت فریم و باگای ریز دیدم ولی خب خیلی تاثیری نداشتن توی تجربه‌ی بازی. با توجه به تریلرهایی که از نسخه قبل دیدم کاملا مشخصه چقدر پیشرفت کردن و واقعا باید بهشون تبریک گفت
به نظرم توی سبک خودش بازی واقعا خوبی بود

۸.۵/۱۰ :D

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
Inside

من تسلیمم :

10/10

این دوسال پیش اومده ، من تا الان چیکار داشتم میکردم :o هولی شت . اصن :

20/10

تنها بازی که این نسل بهش 10 دادم ارزششم داشت همین بازی بود اوج خلاقیت با هنر هست این بازی بعیده کسی بتونه با محدودیت بازی های 2 بعدی همچین چیزی خلق کنه.

• Like
Reactions: x-x

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
تنها بازی که این نسل بهش 10 دادم ارزششم داشت همین بازی بود اوج خلاقیت با هنر هست این بازی بعیده کسی بتونه با محدودیت بازی های 2 بعدی همچین چیزی خلق کنه.

پلتفرمر ها معمولا ينى تقريبا همشون گيمپلى محور هستن و داستان خاصى ندارن ، ولى اينا پلتفرمرى ساخته بودن كه داستان روايت ميكرد اونم چه داستانى اونم بدون ديالوگ ، واقعا واژه اى بجز "هنر" نميشه بكار برد براى اين بازى ، درسته بازى ها گونه هنرى حساب نميشن ولى خداييش به استثناء هايى مثل Inside ميشه گفت هنر هشتم .

• Like
Reactions: x-x

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
745
نام
امیررضا
دوستان من چندتا بازی میخوام بخرم ولی فقط آفلاین بازی می کنم ممنون میشم نظر بدین .میخواستم بازی ریسینگ بگیرم یه مدت سرگرمم کنه ولی بین gran turismo و nfs pay back موندم خواستم ببینم بعد اخرین آپدیت کدومشون بیشتر سرگرمم میتونه کنه؟ بین shodow of war و ghost recon wild land کدوم بهتره و هم چون قسمت قبلی بازی shodow of war رو بازی نکردم نمیدونم بگیرم یانه ممنون میشم راهنمایی کنید

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
توی تاپیک Detroit: Become Human هم نوشتم

ولی بعد مدت ها اومدم اینجا یه نمره به Detroit: Become Human بدم
664c1410fd90477f1b6a070b661cb89d.jpg

نمره کامل 10 حق ای بازی هستش
از نظر گرافیک 10/10