خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

arkantas

کاربر سایت
Oct 16, 2018
18
این اسم ها ییشتر جنبه تبلیغاتی داره.همون 4k هستش با یک اسم دیگه.
در کل فکر نکنم پردازنده روی کیفیت تصویر تاثیر داشته باشه.سرعت پردازنده بیشتر به سرعت سیستم عامل تلویزیون و حرکت سریع تو منوها کاربرد داره
سری sj الجی براس سال 2017 هستش و کیفیت تصویر متوسطی داره.
LG SJ8500 Review (55SJ8500, 65SJ8500) - RTINGS.com
ممنون شما بین مارکا چیو پیشنهاد میکنید صرف نظر از قیمت؟لطفا اگه میشه چندتا معرف کنید

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
ممنون شما بین مارکا چیو پیشنهاد میکنید صرف نظر از قیمت؟لطفا اگه میشه چندتا معرف کنید
به ترتیب کیفیت
Lg b7/c7
Sony x900f/x900e
Samsung q7fn
Sony x8500e
Samsung mu7980
سه تای اول کیفیت عالی دارن.دو تای اخری در حد خوب هستن

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
گزینه های مهم رو میگم
مد تصویر یا سینما یا isf dark room یاtecnicolor
Oled light:60
کنتراست :100
روشنایی 50
رنگ:55
گاما:2.2
دمای رنگ:warm 2
شارپنس:20.حتما باید edge enhancer on باشه تا شارپنس فعال بشه
Black level:low به این گزینه حواست باشه ممکنهتصویر رو خیلی خیلی تاریک کنه.تو تنظیمات ps4 یک گزینه داره دقیقا یادم نیست.اونو تغییر بده.سه حالت داره:
یا تصویر خیلیسفید میکنه یک حالت طبیعی داره که کنتراست متعادل بهت میده یک حالتم مشکی رو کراش میکنه.
بقیه گزینه هت همگی خاموش یا off

warm2 دیگه خیلی گرم نیست؟

arkantas

کاربر سایت
Oct 16, 2018
18
خیر.دقیقترین رنگها روی warm 2 بدست میاد.خیالت راحت.
داداش شرمنده x8500E سونی خودمم در نظر داشتم که شماهم گفتین بررسی کردم اکثرن میگفتن افت کیفیت تو زاویه داره به نظر شما این موضوع اهیمت داره یا نه؟

خیر.دقیقترین رنگها روی warm 2 بدست میاد.خیالت راحت.
وخیلی ممنون بابت راهنمایی اتون

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: mohsen2012

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
داداش شرمنده x8500E سونی خودمم در نظر داشتم که شماهم گفتین بررسی کردم اکثرن میگفتن افت کیفیت تو زاویه داره به نظر شما این موضوع اهیمت داره یا نه؟
اگر برای پذیرایی استفاده میکنید بله تاثیر داره ولی اگر برای اتاق استفاده میکنید مشکلی پیش نمیاد

arkantas

کاربر سایت
Oct 16, 2018
18
اگر برای پذیرایی استفاده میکنید بله تاثیر داره ولی اگر برای اتاق استفاده میکنید مشکلی پیش نمیاد
داداش نظرت در مورد x8500Dچطوره؟ اون مدل e اش کیفیتش زیاده ولی من چون برای حال می خوام حالمون بزرگو و پر نوره نمیشده فقط اونایی که وایسادن روبروش خوب ببینن این مدل d کیفیتش پایین تره ولی زاویه اش خیلی بهتره. فقط نمیدونم چرا هیچ تلوزیونی کامل نیست یکی کیفیت خوب زاویه خراب اون یکی زاویه خوب یکنواختی مشکی خراب اولدم که این مشکلا رو نداره یه سری مشکلات دیگه داره والا تلوزیونمون الان دوماه خرابه من تو این دو سه روزاتی می خوام یه تلوزیون بخرم گیج شدم 1000 تا مدل جور واجو هر کدومم میری تو عمقشیه مشکلی داره

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
داداش نظرت در مورد x8500Dچطوره؟ اون مدل e اش کیفیتش زیاده ولی من چون برای حال می خوام حالمون بزرگو و پر نوره نمیشده فقط اونایی که وایسادن روبروش خوب ببینن این مدل d کیفیتش پایین تره ولی زاویه اش خیلی بهتره. فقط نمیدونم چرا هیچ تلوزیونی کامل نیست یکی کیفیت خوب زاویه خراب اون یکی زاویه خوب یکنواختی مشکی خراب اولدم که این مشکلا رو نداره یه سری مشکلات دیگه داره والا تلوزیونمون الان دوماه خرابه من تو این دو سه روزاتی می خوام یه تلوزیون بخرم گیج شدم 1000 تا مدل جور واجو هر کدومم میری تو عمقشیه مشکلی داره
با اجازه از آقا محسن که من جواب میدم..
داداش من دو ساله x8500d رو دارم..واقعا تی وی خوبی هست..کیفیت تصویرشم عالیه..من خودم رو تصویر خیلی حساسم ولی واقعا این مدل تمام نیازامو جواب میده وگرنه تا الان تعویضش کرده بودم..زاویه دید عالی ای هم داره..عمق رنگ و شفافیت تصویر هم عالیه..
جدیدا آپدیت جدیدم براش اومده و هنوز پشتیبانی میشه

arkantas

کاربر سایت
Oct 16, 2018
18
با اجازه از آقا محسن که من جواب میدم..
داداش من دو ساله x8500d رو دارم..واقعا تی وی خوبی هست..کیفیت تصویرشم عالیه..من خودم رو تصویر خیلی حساسم ولی واقعا این مدل تمام نیازامو جواب میده وگرنه تا الان تعویضش کرده بودم..زاویه دید عالی ای هم داره..عمق رنگ و شفافیت تصویر هم عالیه..
جدیدا آپدیت جدیدم براش اومده و هنوز پشتیبانی میشه
ممنون بابت راهنمایی ات دوست عزیز والا من خودم بین x8500Dو Eو F اش موندم کدومو بگیرم F اشم خیلی خوبه ولی میگن تو یکنواختی مشکی یه مقدار ضعیفه راستی این یکنواختی مشکی که میگن چه قد تو روز یا وقتی که لامپ روشن باشه تاثیر داره؟یا تثیرش فقط وقتی که اتاق تاریک تاریک باشه؟تو کناره های تاریک تصویر اذیت میکنه یعنی؟

• Like
Reactions: SAEED_TAJ

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
ممنون بابت راهنمایی ات دوست عزیز والا من خودم بین x8500Dو Eو F اش موندم کدومو بگیرم F اشم خیلی خوبه ولی میگن تو یکنواختی مشکی یه مقدار ضعیفه راستی این یکنواختی مشکی که میگن چه قد تو روز یا وقتی که لامپ روشن باشه تاثیر داره؟یا تثیرش فقط وقتی که اتاق تاریک تاریک باشه؟تو کناره های تاریک تصویر اذیت میکنه یعنی؟
شما چون تو اتاق پر نور تلویزیون تماشا میکنی کنتراست دیگه به کارتون نمیاد.یادت باشه کنتراست فقط تو اتاق کاملا تاریک خودشو نشون میده.پس،همون x8500d هم کارتون رو راه میندازه

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
مگه سری D هنوز هست تو بازار؟ بین این سه سری فقط سری D از پنل va استفاده میکنه که کنتراست خیلی بالاتری داره از پنل اون یکی ها که ips هستن.شک نکن اگر سری D پیدا کردی بگیرش

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
مگه سری D هنوز هست تو بازار؟ بین این سه سری فقط سری D از پنل va استفاده میکنه که کنتراست خیلی بالاتری داره از پنل اون یکی ها که ips هستن.شک نکن اگر سری D پیدا کردی بگیرش
سری d پنلش ips هستش وسری e پنلش va

• Like
Reactions: SAEED_TAJ

arkantas

کاربر سایت
Oct 16, 2018
18
شما چون تو اتاق پر نور تلویزیون تماشا میکنی کنتراست دیگه به کارتون نمیاد.یادت باشه کنتراست فقط تو اتاق کاملا تاریک خودشو نشون میده.پس،همون x8500d هم کارتون رو راه میندازه
داداش نظرتو در مورد 8500F نگفتی ؟اون یکنواختی مشکی یعنی تو اتقی که توش لامپ روشن که اصلا باشه تاثیری نداره؟

سری D سایز 43 اینچش va هست محسن جان سایزای دیگش ips هستن
ای va دی ips .منم می خوام 55 بگیرم کمتر بکارم نمیاد

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر