خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

boshehrboys

کاربر سایت
May 11, 2018
13
آپدیت جدید تلویزیون sony x8500 d منتشر شد

واقعا دم سونی گرم بعد 3 سال هنوز آپدیت میده

Benefits and improvements from the latest update
  • Add support for Home Theatre Control App which supports 2018 models
  • Improves waterfall noise (multiple horizontal line) with HDR content
  • Resolves an issue where unable to playback Freeview content after using Netflix
  • Resolves an issue where HDMI video range setting is missing.
Previous benefits and improvements
The following benefits and improvements are also included in this update.

• Introduces Android Nougat
  • Picture-in-Picture mode(Only applicable to S85xxD/X85xxD/X93xxD/X9400D series)
  • Half-screen settings mode
  • Task-switching (quickly access recently used apps)
  • Hybrid Log-Gamma (HLG) HDR content for USB, DLNA
  • Voice search for Serial AbTak (only in India)
  • Voice search web browser functionality
  • Google Cast 4K content via built-in Chromecast
  • Multiple Google accounts
  • Ability to switch to TV viewing mode from Home menu with PROG +/- or number buttons
  • Changes Amazon Prime Video logo
  • EPG extended display with metadata
  • Pre-installs Asphalt Nitro as alternative to Gameloft
  • Improved category list design
  • Improved "Discover" menu interface and navigation
  • Improved Wi-Fi password input screen
  • Improved usability when registering a USB HDD recording device
  • Improved user interface when using a USB stick or HDD as an expandable storage device
  • Resolves Amazon Prime Video playback issue where the video freezes and a lip sync error occurs
  • Resolves an issue where no sound can be heard when using an Onkyo amplifier
  • Resolves an issue where no sound can be heard for 2 to 3 seconds at a specific point during DISC playback
  • Resolves an issue where no content is displayed when the PS4 Pro is connected via HDMI
  • Resolves an issue where no signal is displayed when an MHL cable is connected via HDMI2
  • Resolves an issue where the sound is not synchronised properly between the TV speaker and PS4 controller
  • Resolves an issue where a short beeping sound can be heard when changing channels from SD to HD via a set-top box
  • Improves TV response time when using the remote control
  • Resolves an issue where the TV cannot connect to the Wi-Fi access point from standby mode
  • Resolves an issue where "No operation shutdown" dialogue box cannot be closed when using the VOL+/- buttons
  • Resolves YouTube 4K playback issue (2560 x 1440 resolution or higher)
  • Resolves an issue where the HDD is not detected for recording when the TV is in standby mode (Only for AU and NZ)
  • Removes Twitter functions (Social Viewing)
  • Supports Hybrid Log-Gamma HDR for HDMI (applicable only for X94D, X93D, X85D, S85D, X93D, X94C, X93C, X91C, X90C, X85C and S85C)
  • Upgrades to Android Marshmallow
  • Enhances screen design and usability
  • Expands the built-in memory You can now move downloaded games and apps to a USB memory device or HDD as an extended memory
  • Displays programs in each genre
  • New design of Help menu
  • Accessibility support on Netflix
  • Reduces input lag for HDR game
  • Supports Netflix HDR (High Dynamic Range)
  • "TV SideView" application name changed to "Video & TV SideView"
  • USB recording feature*
  • Improves general performance of the TV (including the TV's remote control)
    *Only applicable for Australia and New Zealand
عزیز دستت درد نکنه

شما آپدیت کردی ؟ فرق و تفاوتی هم احساس کردی ؟ اگر تغییری دیدی چی بوده ؟ ارزش آپدیت داره اصلا ؟ خواهشا کامل برام بگو چون سخته برام دانلود فایلش میپرسم

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
باید بتونی فعالش کنی . میخوای سرچ کن . چون این قابلیت اصلا برا این قضیه تعبیه شده .
دوست عزیز G-sync برای کارت گرافیک های انویدیا هست و فقط با گرافیک های انویدیا فعال میشه و کار میکنه.کارشم یه چیزه دیگس ربطی به تاری تصویر نداره
دوستان ببخشید نظرتون در مورد تلوزیون star-x چیه یه 55 اینچ 4k گذاشته 6 میلیون 700 .من خودم یه تلوزیون 24 اینچ فول اچ دیشو دارم که واقعا کیفیتش تصویرش به نسب بقیه تلوزیونای فول اچ دی مزخرفه خواستم بودنم تا حالا کسی استار ایکس فور کا داشته ؟ و نظرتون در مورد ایکس ویژن چطوره اونایی که داشتن راضی بودن ؟من خودم شنیدم میگن خیلی زود خراب میشه راسته و یه بدیم که داره اینه که hdr رو پرت usb میزنه و رو hdmi نمیزنه که واقعا مسخرس ؟خلاصه راجع این دو برند اگه کسی تجربه ps4 بازی کردن با این دو برندو لطفا نظرشو بگه؟
به نظرم برای استفاده گیمینگ دنبال برندهای متفرقه نرید چون مثل تخم مرغ شانسی میمونن و هیچ سایتی درست حسابی بررسیشون نکرده و معلوم نیست چه مشخصاتی دارن.قیمتشم کم نیست با این قیمت پیشنهاد میکنم سمت سامسونگ یا ال جی برید.

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان ببخشید نظرتون در مورد تلوزیون star-x چیه یه 55 اینچ 4k گذاشته 6 میلیون 700 .من خودم یه تلوزیون 24 اینچ فول اچ دیشو دارم که واقعا کیفیتش تصویرش به نسب بقیه تلوزیونای فول اچ دی مزخرفه خواستم بودنم تا حالا کسی استار ایکس فور کا داشته ؟ و نظرتون در مورد ایکس ویژن چطوره اونایی که داشتن راضی بودن ؟من خودم شنیدم میگن خیلی زود خراب میشه راسته و یه بدیم که داره اینه که hdr رو پرت usb میزنه و رو hdmi نمیزنه که واقعا مسخرس ؟خلاصه راجع این دو برند اگه کسی تجربه ps4 بازی کردن با این دو برندو لطفا نظرشو بگه؟
به درد نمیخوره متاسفانه.ضبر کن دلار داره یک مقدار میکشه پایین.به سونی x8500e هم فکر کن
من پارسال با 6700 اولد b7 گرفتم!!!

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
خیلی جالبه که الان B7 با X9000F یه قیمت شدن بازار خر تو خری شده دیجی هم C7 گذاشته 17700 با گارانتی

یعنی نه به LG که برای مدل پارسالش اپدیت دیگه نمی ده نه به سونی که حتی برای مدل 2015 باز اپدیت داده سری C هم اپدیت جدید دریافت کردن یادمه گوشی سونیمم تا 3 4 سال براش اپدیت می یومد.

• Resolves an issue where unable to playback Freeview content after using Netflix
Support for KD-55X8500C | Downloads, Manuals, Tutorials and FAQs | Sony AP

ظاهرا این مشکل که به 4K می رفتی گاهی صفحه سیاه می شد باید RESTART می کردی هم حل شده

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: dargon9090

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
349
1d1bfbb1e4fb7f3d8c6cde61cdc16d99.jpg

Sdr vs hdr10 vs hdr dolby vision

Sent from my iPhone using Tapatalk

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
Sdr vs hdr10 vs hdr dolby vision

Sent from my iPhone using Tapatalk
بله sdr طیف رنگ 8 bit و hdr10 طیف 10 bit و hdr dolby طیف 12 bit رو خواستاره.البته یسری نکات فنی رو بد نیست بدونید.شاید شنیده باشید خیلی از تی وی هایی که به اسم hdr تو بازار به فروش میرن hdr واقعی ندارن این به این منظوره که طیف رنگی این tv ها کمتر از حد استاندارد hdr10 هست.یعنی جای پنل 10 بیتی با پنل 8بیتی سعی در نشون دادن hdr دارن یا حتی روشنایی کافی که برای hdr10 تا 1000 نیت هست رو ندارن و نهایت با 400 یا 500 نیت یا کمتر میخوان تصاویر hdr رو به نمایش بزارن! به همین خاطر اگر تو این تلویزیون ها یک ویدیو hdr تماشا کنید تفاوت خیلی زیادی با sdr متوجه نمیشید.

در کل تکنولوژی (hdr (high dynamic range هنوز در اوایل مسیرش قرار داره و چند سالی طول میکشه تا به تکامل برسه.در حال حاضر فقط تلویزیون های رده بالای برندها توانایی پخش واقعی hdr10 رو دارن که قیمت خیلی بالایی هم دارن.ولی hdr هم مثل هر تکنولوژی نوظهور دیگه که ابتدا به صورت محدود و گران وارد بازار میشن بعد از مدتی با قیمت خیلی کمتر و همینطور مشکلات کمتر در دسترس همه قرار میگیره.

• Like
Reactions: PooyaGH

mahdi255

کاربر سایت
Mar 18, 2009
34
Support for KD-55X8500C | Downloads, Manuals, Tutorials and FAQs | Sony AP

ظاهرا این مشکل که به 4K می رفتی گاهی صفحه سیاه می شد باید RESTART می کردی هم حل شده
سلام. آپدیت اتوماتیک تی وی مشکلی ایجاد نمی کنه(با توجه به اینکه اول فایل رو دانلود می کنه و بعد نصب می کنه) یا بهتره از طریق یو اس بی فلش آپدیت کنیم؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
سلام. آپدیت اتوماتیک تی وی مشکلی ایجاد نمی کنه(با توجه به اینکه اول فایل رو دانلود می کنه و بعد نصب می کنه) یا بهتره از طریق یو اس بی فلش آپدیت کنیم؟
نه مشکلی نیست ولی یو اس بی خیالت راحت تره.

• Like
Reactions: mahdi255

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

فرقی نمی کنه اما شیلتره از TV از لینکی که دادم راحت تره از USB هم می ریزه داخل هارد اصلیش بعد نصب می کنه.

• Like
Reactions: mahdi255

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,422
نام
علیرضا
اینم اپدیت جدید c7 هست متاسفانه اپدیت قبلی روی خیلی از سیستم ها درست نصب نمی شد که با این اپدیت بعد 1 قرن اومد درست شد احتمالا اخرین اپدیت هم باشه لینک زیر برای مونتاژی ها هست به راحتی اپدیت می شه.

LG OLED55C7V Product Support :Manuals, Warranty & More | LG U.A.E
1) Improvement regarding Netflix usability have been applied. 2) Addition of satellite channels and feature updates in certain countries. (Russia/CIS country) 3) IPv6 connection feature on/off can be selected from Network/Wired Connection settings. 4) also, minor bugs are fixed.
حقیقتا شرکت lg بدترین اپدیت ها و بدترین پشتیبانی رو داره کلا چه برای موبایلش چه tv هاش 4 تا اپدیت زوری می ده.

pc standard hdr now fixed

شما مدلتون c7GI هست؟ این اپدیت رو روش ریختین؟ مشکلی پیش نیومد؟ منو فارسیش پرید؟
تاثیری تو کیفیتم داشته؟
من برای B7 گلدیران ک اتوماتیک چیزی پیدا نمکنه و تو سایت مالزی که مشابه مدل گلدیران هست (55B7T-T) اپدیت جدید رو پیدا کردم نمیدونم بریزم یا نه.

یه سوالم از بچه های اولد دار :
من تو گیم SDR تو دوتا گزینه خیلی درگیرم :
1- یکی wide color gamut هست که بنظرم بعضی جاها wide بهتره و بعضی جاها Wide. مد auto ک سایتا پیشنهاد کردن اصلا جذاب نیست برام .برای شما هم اینطوره؟
2- یکی هم dynamic contrast . رو حالت low - medium بنظرم نور بهتر میشه اما یه جوری میشه تصویر. شماها از چ حالتی استفاده میکیند؟
3- و اینکه تو گیم تنظیمات true motion تون چطوره؟ من گذاشتم رو user de-judder=4
4- و اینکه oled light ام رو گذاشتم رو 90. مشکلی نداره؟
5- یه مشکلمم با b7 صداش هست. شما صدا رو چجور تنظیم کردین (_البته اگر از سیستم صوتی بهره نمیبرینا) . من اصلا زیاد نمتونم با صداش کنار بیام. حتی هدفونم زدم بهش بنظرم یکم خروجیش ضعیفه رو هدفونم! اما بیشتر مشکلم رو اسپیکراشه

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
شما مدلتون c7GI هست؟ این اپدیت رو روش ریختین؟ مشکلی پیش نیومد؟ منو فارسیش پرید؟
تاثیری تو کیفیتم داشته؟
من برای B7 گلدیران ک اتوماتیک چیزی پیدا نمکنه و تو سایت مالزی که مشابه مدل گلدیران هست (55B7T-T) اپدیت جدید رو پیدا کردم نمیدونم بریزم یا نه.

نه هیچ مشکلی پیش نمیاد من که از منوی فارسی برای کارهای کامپیوتری اینا بیزارم اما فکر نکنم پریده باشه این اپدیت دوبی هست.

alivm2

کاربر سایت
Dec 4, 2018
2
سلام من یه مانیتور مدله lg w2261 دارم
امروز ps4 خریدم ولی با hdmi وصل میکنم صفحه سیاه میاد
هر کاریم کردم تصویر نداد
تو نت سرچ کردم نوشته بود ببرید رو safe mode
حتی رو سیف مود هم تصویر نداد
با tv تصویر میده ps4
مانیتور هم با کامپیوتر تصویر میده
نمیدونم ایراد از کجاست کسی میتونه کمکم کنه؟

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
یه سوالم از بچه های اولد دار :
من تو گیم SDR تو دوتا گزینه خیلی درگیرم :
1- یکی wide color gamut هست که بنظرم بعضی جاها wide بهتره و بعضی جاها Wide. مد auto ک سایتا پیشنهاد کردن اصلا جذاب نیست برام .برای شما هم اینطوره؟
2- یکی هم dynamic contrast . رو حالت low - medium بنظرم نور بهتر میشه اما یه جوری میشه تصویر. شماها از چ حالتی استفاده میکیند؟
3- و اینکه تو گیم تنظیمات true motion تون چطوره؟ من گذاشتم رو user de-judder=4
4- و اینکه oled light ام رو گذاشتم رو 90. مشکلی نداره؟
5- یه مشکلمم با b7 صداش هست. شما صدا رو چجور تنظیم کردین (_البته اگر از سیستم صوتی بهره نمیبرینا) . من اصلا زیاد نمتونم با صداش کنار بیام. حتی هدفونم زدم بهش بنظرم یکم خروجیش ضعیفه رو هدفونم! اما بیشتر مشکلم رو اسپیکراشه
1.همون اتو ماتیک دقیقترین دقت رنگ رو بهتون میده
2.دینامیک کنتراست روی off
3.من که همیشه خاموشش میکنم چون یک افکت بدی به تصویر میده.
4.نور پس زمینه رو روی 60 بزار اگر نور اتاقت خیلی زیاد نیست.مخصوصا oled ها خیلی به نور پس زمینه حساسن به خاطر مشکل burn in و هم اینکه عمر پنلت بیشتر میشه.
5.کلا بیخیال صدای تلویزیون بشو ویک سیستم صوتی خوب جایگزین کن.

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
سلام من یه مانیتور مدله lg w2261 دارم
امروز ps4 خریدم ولی با hdmi وصل میکنم صفحه سیاه میاد
هر کاریم کردم تصویر نداد
تو نت سرچ کردم نوشته بود ببرید رو safe mode
حتی رو سیف مود هم تصویر نداد
با tv تصویر میده ps4
مانیتور هم با کامپیوتر تصویر میده
نمیدونم ایراد از کجاست کسی میتونه کمکم کنه؟
سلام ، برای منم همین مشکل به وجود اومده بود که بعد از کلی عیب یابی متوجه شدم برای اتصال به مانیتور باید از کابل HDMI بهتری استفاده کرد !
فکر میکنم تلویزیون دریافت کننده سیگنال قوی تری نسبت به مانیتور داره و ارسال کننده سیگنال Ps4 نسبت به PC ضعیف تر باشه
به هر حال امیدوارم مشکل شما حل بشه

• Like
Reactions: sinart7

alivm2

کاربر سایت
Dec 4, 2018
2
سلام ، برای منم همین مشکل به وجود اومده بود که بعد از کلی عیب یابی متوجه شدم برای اتصال به مانیتور باید از کابل HDMI بهتری استفاده کرد !
فکر میکنم تلویزیون دریافت کننده سیگنال قوی تری نسبت به مانیتور داره و ارسال کننده سیگنال Ps4 نسبت به PC ضعیف تر باشه
به هر حال امیدوارم مشکل شما حل بشه
اها بعد شما تهیه کردین مشکل حل شد؟
اگه شده چه.مارکی بوده؟

اها بعد شما تهیه کردین مشکل حل شد؟
اگه شده چه.مارکی بوده؟
ماله ورژنه کابل hdmi نیست؟
شاید مانیتور ورژن 1.4 نمیشناسه

ورژن قدیمتر میخوره شاید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر