مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

balex_kg

کاربر سایت
Sep 27, 2018
114
سلام دوستان اگر در حین فرمت کردن برق بره دستگاه چیزیش میشه
50/50
ولی کلا وسایل الکترونیکی - برقی رو، فرقی نمیکنه کنسول باشه یا کامپیوتر یا ...، وقتی در حین کاری برق بره یا سیمشو از برق بکشی امکان اینکه به دستگاه آسیب وارد بشه خیلی زیاده

vaiper0024

کاربر سایت
Dec 19, 2018
13
سلام دوستان
فیفا 19 شما هم حین بازی که نیم ساعت از روشن شدن دستگاه وبازی میگزره لگ یا تیک زدن 1یا2ثانیه ای داره؟
ممکنه ازهارد یا سخت افزارش باشه؟

Ali021204

کاربر سایت
Jul 29, 2018
50
سلام دوستان
فیفا 19 شما هم حین بازی که نیم ساعت از روشن شدن دستگاه وبازی میگزره لگ یا تیک زدن 1یا2ثانیه ای داره؟
ممکنه ازهارد یا سخت افزارش باشه؟
دوست عزیزمشکل ازکنسول نیست اینجوری تیک زدن لگ تو بازی عادی اگه کنسولت اپدیت نیست اخرین اپدیت کن اگه بازی اخرین اپدیدت نیست اپدیت کن انشالله که حل بشه

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
سلام
مدتیه همگام بازی کردن از کنسولم صدا میاد اول فکر کردم صدا فن هست بعد که دقت کردم بیشتر شبیه صدا چرخش دیسک هست مثل زمانی که بازی نصب میشه ، کسی میدونه چرا اینجور شده ؟؟؟؟

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
745
نام
امیررضا
دوستان من اسکین دسته هارو دراوردم جای چسب اسکین ها رو دسته ها مونده بود که تمیز کردم الان یکی از دسته ها کامل تمیز و بی مشکل هستش فقط یکی ازدسته ها تمیز شده ولی خود به خود روشن میشه دسته مشکل ازکجاست؟

Ali021204

کاربر سایت
Jul 29, 2018
50
دوستان من اسکین دسته هارو دراوردم جای چسب اسکین ها رو دسته ها مونده بود که تمیز کردم الان یکی از دسته ها کامل تمیز و بی مشکل هستش فقط یکی ازدسته ها تمیز شده ولی خود به خود روشن میشه دسته مشکل ازکجاست؟
ریستارت کن دسته رو درست میشه پشت دسته یه سوارخ کوچیکی هست یه سوزنی چیزی بردار به مدت۱۵ثانیه بگیرش ولش کن ربطی به کنسول نداره کنسول خاموش باشه

• Like
Reactions: AMIRREZA-GAME

amir zarei

کاربر سایت
Dec 27, 2018
1
من ps4 رو بدون که خاموش کنم از تو برق کشیدم حالا تو هر بازی میرم آپدیت اولیش میپره بعد بازی بالا نمیاد میگه تا آپدیت نشه نمیتونید بازی کنید ولی فقط بازی فورت نایتم سالمه بعد یکی از اکانتم باهاش تو هر بازی میرم لاگ اوت میشه میپره بیرون
مشکل از چیه؟

Alsari3008

کاربر سایت
Dec 27, 2018
5
سلام
دستگاه من اسلیم کپی خور ورژن ۵.۰۵ هت
بعد از بالا اومدن و وارد www شدن خاموش میشه
ولی گاهی گاهی
این آسیب به دستگاه نمیزنه ؟ یا باعث حذف بازی یا سیو بازی نمیشه ؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام
دستگاه من اسلیم کپی خور ورژن ۵.۰۵ هت
بعد از بالا اومدن و وارد www شدن خاموش میشه
ولی گاهی گاهی
این آسیب به دستگاه نمیزنه ؟ یا باعث حذف بازی یا سیو بازی نمیشه ؟
سلام. اینکه خاموش میشه جزو ایرادات این مدل هک هست.
بعضی ها بصورت تجربی میگن بعد از بالا اومدن سیستم چند دقیقه مهلت بدین بعد وارد مرورگر بشین.:-/
برای گرفتن جواب و پیگیری مسائل مربوط به هک تاپیک های مربوط به خودش رو دنبال کنید :
آموزش هک PS4 Jailbreak
و
سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4
بایدها و نبایدهای پرامون هک PS4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر