مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
بله این کار و کردم دسته ای دیگه هم رو دستگاهم همین داستان و دارن و دسته من رو دستگاه دیگه کار می کنه. حتی دته رو دستگاه تو سیف مود کار می کنه. اما تو حالت های دیگه دستگاه دسته رو نمی شناسه.حتی با سیم
مشکل عجیبیه، اگه سخت افزاریه نباید تو سیف مود هم کار کنه، اگه نرم افزاریه باید با ریسیت کارخانه درست میشد، کابل usb دیگه ای امتحان کردی؟

riden.17

کاربر سایت
Jul 25, 2012
272
نام
محمد
سلام
من چند وقتی مشکل قطع شدن تصویر روی کنسول رو پیدا کردم
مدل کنسول pro هست
کابل رو هم عوض کردم نتیجه نگرفتم
این اتفاق در حین بازی کردن برام پیش میاد
امروز دیگه موقع روشن شدن کنسول تصویر ندارم
هر بار مجبورم کابل رو از کنسول جدا کنم و دوباره وصل کنم.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید .

balex_kg

کاربر سایت
Sep 27, 2018
114
نم یدونم نوشتن این متن چقدر شما رو اذار می ده اما دوست عزیز من در شهرستانی هستم که تعمیر کار حرفه ای توش نیست.و قبل از این که بیام اینجا چند جا دستگاه رو نشون دادم تو شهرمون و هر کس یه چیزی گفت.حتما شما هم با من موافقید که تو این زمینه های افراد تعمیر کار با بی مسعولیتی صرفا دنبال باز کردن دستگاه یا منافع اقتصادی دیگه هستن.البته بیشترشون و نه همشون در نتیجه نمی شه بهشون اعتماد کرد.اما تو همچین اجتماعاتی با توجه به حضور از نقاط مختلف کشور امکان اتفاق مشابه و راهنمایی بسیار هست. به نظر من با اطلاع عمل کردن بهتر از سپردن دستگاه دست هر کسیه. البته تو این فیوم هم دوستانی هستن که تجربه مشابه من و داشتن و من تو صفحات گذشته دیدم ولی متاسفانه جواب پیام من و فعلا ندادن. می شه بفرمایید این پیام دادن من برای شما چه مزاحمتی ایجاد می کنه؟ قطعا شما برای تفریح به این فریوم سر نمی زنید..دوستان دیگه هم می تونن نظر بدن که پیام دادن من مشکلی داره یا نه..
دوست عزیز نه این فروم متعلق به بنده هستش نه نفعی توش دارم. من بیشتر میام اینجا تا بتونم کمک کوچیکی تو رفع مشکل دیگر دوستان هموطن کرده باشم. اطلاعاتم هم در حد متوسط هستش! فارغ از هر مشکلی که شما داشته باشتید قبول کنید شما یک استثنا نیستید. اینکه نظم تاپیک ها با پست های پی در پی و تکراری بهم بریزه، نمای قشنگی برای مخاطب که خود ما ها هستیم بوجود نمیاره و پست های دیگر دوستان که اونا هم برای رفع مشکلشون اینجا اومدن به درستی دیده نمیشن. من تمام پیشنهادات دوستان به شما رو توی چندین تاپیکی که پیام میدین خوندم! تنها راه آخری که به ذهن خودم میرسه اینه که گزینه 7 سیف مود رو بزنید! اگه نرم افزاری باشه "باید" درست بشه!

سلام دوستان من یه موردی پیدا کردم با دستگاه نمیدونم مشکل کابل یا خود دستگاه یا تیوی :D
بدین شکل که در حالی که همه سالم کار میکنن ولی یه وقتایی مشکل دار میشن ضمنن این مشکل از زمان خرید تلوزیون جدید که 4 کی هست برام شده قبلا اصلا نبود
دستگاه پرو و کابل هم در زمان خرید نسخه فت اون اوایل از همون کابل های سونی خریدم پک ابی ها
مشکل من اینکه هر از گاهی دستگاه وقتی روشن میکنم حالا مهم نیست با دسته یا فرمان HDMI موقع روشن شدن تصویر نمیاد ولی صدا میاد کامل بعد ک خاموش یا استند بای میکنم بعدش راحت میاد بیالا بدون مشکل این اتفاق به صورت خاصی حاصل نمیشه و رندومه به نظرتون چی میتونه باشه ؟
سلام
من چند وقتی مشکل قطع شدن تصویر روی کنسول رو پیدا کردم
مدل کنسول pro هست
کابل رو هم عوض کردم نتیجه نگرفتم
این اتفاق در حین بازی کردن برام پیش میاد
امروز دیگه موقع روشن شدن کنسول تصویر ندارم
هر بار مجبورم کابل رو از کنسول جدا کنم و دوباره وصل کنم.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید .

رو درگاه های دیگر اچ دی ام آی روی تلویزیون امتحان کنید و بقیه کابل هایی که احتمالا به تلویزیون وصله رو جدا کنید.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: riden.17

Ali021204

کاربر سایت
Jul 29, 2018
50
دوستان یه سوال دارم اگه‌پلی استیشن زیز تلویزیون یا نزدیگ تلویزیون قرار بدیم اتفاقی واسش میوفته یانه ممنون‌میشم راهننایی کنین

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819
دوستان یه سوال دارم اگه‌پلی استیشن زیز تلویزیون یا نزدیگ تلویزیون قرار بدیم اتفاقی واسش میوفته یانه ممنون‌میشم راهننایی کنین
روی کنسول قرارش نده:D هر جا دیگه خواستی قرار بده:D

ویرایش: دیدم جوره دیگه بنویسم راه نداره :D

Abbas.Khm

کاربر سایت
Dec 8, 2018
11
نام
AbbAs
دوستان سلام
من یه اسلیم گیرم اومده و اولین بازی ک گرفتم دیسک انچارتد ۴ هستش
ورژن کنسولم ۶ هست
یه مشکل دارم تو بازی ک میرم بعد چند دقیقه ارور ce 34878 بهم میده
چکار کنم ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

balex_kg

کاربر سایت
Sep 27, 2018
114
دوستان سلام
من یه اسلیم گیرم اومده و اولین بازی ک گرفتم دیسک انچارتد ۴ هستش
ورژن کنسولم ۶ هست
یه مشکل دارم تو بازی ک میرم بعد چند دقیقه ارور ce 34878 بهم میده
چکار کنم ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
توصیه خود سونی به شرح زیر هستش:
1- دستگاه و بازی هر دو رو آپدیت و کنسول رو ری استارت کنید.
2- اگر از هارد دیگری بر روی دستگاه استفاده میکنید هارد اصلی رو داخل دستگاه قرار داده و دوباره امتحان کنید.
3- اگر مشکل پابرجا بود یه نسخه پشتیبان از اطلاعات بگیرید و از توی تنظیمات Initialize PS4 رو بزنید.
4- در صورت مشاهده دوباره این ارور با پشتیبانی سونی تماس بیگیرد :D

و حالا توصیه من:
1- بازی رو پاک و دوباره نصب کن
2- اگر مشکل پابرجا بود یه نسخه پشتیبان از اطلاعات بگیرید و از توی تنظیمات Initialize PS4 رو بزنید.

• Like
Reactions: saeed_sg

Abbas.Khm

کاربر سایت
Dec 8, 2018
11
نام
AbbAs
توصیه خود سونی به شرح زیر هستش:
1- دستگاه و بازی هر دو رو آپدیت و کنسول رو ری استارت کنید.
2- اگر از هارد دیگری بر روی دستگاه استفاده میکنید هارد اصلی رو داخل دستگاه قرار داده و دوباره امتحان کنید.
3- اگر مشکل پابرجا بود یه نسخه پشتیبان از اطلاعات بگیرید و از توی تنظیمات Initialize PS4 رو بزنید.
4- در صورت مشاهده دوباره این ارور با پشتیبانی سونی تماس بیگیرد :D

و حالا توصیه من:
1- بازی رو پاک و دوباره نصب کن
2- اگر مشکل پابرجا بود یه نسخه پشتیبان از اطلاعات بگیرید و از توی تنظیمات Initialize PS4 رو بزنید.
ممنون
نرم افزاریه یا سخت افزاری ؟

Ali021204

کاربر سایت
Jul 29, 2018
50
سلام دوستان تو بازی assassin odyssryمشکل گیر کردن افت فریم همه چیز هست میخواستم بدونم مشکل دستگاه یا بازی ممنون میشم راهنمایی کنین

balex_kg

کاربر سایت
Sep 27, 2018
114
ممنون
نرم افزاریه یا سخت افزاری ؟
نسبت به کد اروری که شما داری خود سونی مشکل رو هم نرم افزاری میدونه هم سخت افزاری.
ولی بنده میگم صرفا نرم افزاریه و انشالله که با اون دو موردی که گفتم مشکلت رفع بشه.

mmd1234

کاربر سایت
Dec 10, 2018
3
تقصير كنسول هست اون قسمت زيري پورت مشكل داره درست جا نميره ! بعد هم دوستان نسخه امريكا شمالي رو نخريد اگه برا لانچ ميخوايد اروپا يا اسيا بگيريد
سلام ببخشید ی سوال دارم . من پلی ۴ رم وقتی روشنه چن دقیقه ی بار ی صدای تق ازش میده بیرون مشکل از چیه؟

آخرین ویرایش:

balex_kg

کاربر سایت
Sep 27, 2018
114
سلام من پلی ۴ اسلیم دارم وقتی روشنه ی چند دقیقه ی بار ی صدای تق ازش میاد بیرون مشکل از چیه؟ و صدا نسبتا بلنده و شنیده میشه
بعضی دوستان میگن بخاطر سرد و گرم شدن دستگاه هستش!

وقتی سی دی میزارین این صدا میاد؟
با دقت گوش بدید ببینید از کجای کنسول این صدا میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر