مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
سلام دوستان ممنون میشم جواب منم بدید
من ps4 که روشن میکنم بعد از چن دقه هی تق تق ریز میکنه در حده ۳.۴ تا
کسی میدونه مشکل از چیه؟ اصن مشکل هست یا عادیه
مرسی
اگه صدا از قسمت بدنه پلاستیکی کنسول هست، عادیه، چون پلاستیک بی کیفیت هست و با حرارت کنسول و سرد و گرم شدن صدا میده.

Kasra.rsh

کاربر سایت
Nov 27, 2018
2
سلام
به‌نظرم ماژول وای‌فای دستگاهتون مشکل پیدا کرده که باید تعویض بشه، کنسول برای ایمنی و جلوگیری از بیش از حد داغ شدن دستگاه رو خاموش می‌کنه. شما با کابل شبکه (LAN) دستگاه رو به اینترنت وصل و استفاده کنید فکر می‌کنم مشکل خاموشی دیگه پیش نیاد
با لن هم همینطوره مشکل اینجاست

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
سلام دوستان یه سوال دارم ببخشی من ps4احساس میکنم یعنی کیفیت فول نشون نمیده1080pگذاشتم ولی انگار مثل یه دونه دونه ریزداخل صفحه هست تصویر صاف صاف نیست مشکل میتونه ازچی باشه مثل حالت ریز ریزتصویر صاف صاف نشون نمیده تنظیمات تلویزیون هم روی حالت گیم گذاشتم اگه میشه یه نفر راهنمایی کنه
خیلی اطلاع ندارم از این چیزا ولی یک نفر بهم گفت بزار حالت اتومات خودش بهترین تصویر نشون میده

Benefactor

کاربر سایت
Nov 2, 2018
12
برو قسمت تنظیمات ps4 قسمت system
بعد enable hdcp رو غیر فعال کن مشکلت حل میشه
سلام داش محسن
حاجی این راه هاییو ک گفتیو انجام دادم خوب شد خو
الان بعد از دو هفته دوباره اونجوری میشه صفحه سیاه میشه میره و میاد چیکار کنم

با سلام
بچه ی مشکل داشم
این ps4 ما تازگیا ی مشکل پیدا کرده
اونم اینه ک وسط بازی صفحه سیاه میشه ب مدت س چار ثانیه بعد بازی از ادانش میاد
این اتفاق هر بیس دیقه نیم ساعت میفته اونم دوبار پشت هم
دمش گرم یکی بچه های سایت ی راهنمایی کرد ک اونو انجام دادم درس شد اما الان بعد از دو هفته دوباره صفحه سیاه میشه
اگه جوابتون از قسمت ستیگ بعد قسمت سیستم اون تیکو وردارم ک درس ش،اینو انجام دادم و درس نشده
حاجی دمتون گرم ی راهنمایی کنید

Last edited by a moderator:

balex_kg

کاربر سایت
Sep 27, 2018
114
با سلام
بچه ی مشکل داشم
این ps4 ما تازگیا ی مشکل پیدا کرده
اونم اینه ک وسط بازی صفحه سیاه میشه ب مدت س چار ثانیه بعد بازی از ادانش میاد
این اتفاق هر بیس دیقه نیم ساعت میفته اونم دوبار پشت هم
دمش گرم یکی بچه های سایت ی راهنمایی کرد ک اونو انجام دادم درس شد اما الان بعد از دو هفته دوباره صفحه سیاه میشه
اگه جوابتون از قسمت ستیگ بعد قسمت سیستم اون تیکو وردارم ک درس ش،اینو انجام دادم و درس نشده
حاجی دمتون گرم ی راهنمایی کنید
با یه تلویزیون و کابل دیگه امتحان کردی؟
تنظیمات نمایش رو به حالت اولیه برگردون.
مطمئن شو که دستگاه بیش از حد داغ نمیکنه یا هوا خوب جریان داره اطرافش

cotgnx

کاربر سایت
Apr 9, 2010
4
دسته من یه مشکلی پیدا کرده که خود به خود R2 خودش میزنه، دسته رو باز کردم کانکت هارو تمیز کردم تفاوتی نکرد، همونجوری که دسته باز بود و هیچ کانتکتی هم روش نبود تست کردم همینجور خود به خود میزد. نمیدونم راه حلی داره یا نه؟

balex_kg

کاربر سایت
Sep 27, 2018
114
دسته من یه مشکلی پیدا کرده که خود به خود R2 خودش میزنه، دسته رو باز کردم کانکت هارو تمیز کردم تفاوتی نکرد، همونجوری که دسته باز بود و هیچ کانتکتی هم روش نبود تست کردم همینجور خود به خود میزد. نمیدونم راه حلی داره یا نه؟
احتمالا زیاد خراب شده .

mir.parsa

کاربر سایت
Nov 25, 2018
12
سلام...وقت همگی بخیر...اگه ممکنه لطف کنید من و راهنمایی کنید.من وقتی دستگاه و روشن کردم...دیدم دسته رو نمی شناسه.با کابل وصل کردم بازم نمی شناخت فقط دسته چراغ ابی چشمک زن داشت.رفتم تو سیف مود همه گزینه ها رو امتحان کردم.بازم تغییری حاصل نشد.حتی سیستم عامل و دانلود کردم دوباره توسیف مود نصب کرد.وقتی نصب تموم شد و دستگاه می اد صفحه اول که بالا می اد و راهنما می نویسه که دسته رو با کابل وصل کن .وصل می کم ولی بازم دستگاه دسته رو نمی شناسه...لطفا اگه کسی تجربه و اطلاعی داره راهنمایی کنه.ممنون

balex_kg

کاربر سایت
Sep 27, 2018
114
سلام...وقت همگی بخیر...اگه ممکنه لطف کنید من و راهنمایی کنید.من وقتی دستگاه و روشن کردم...دیدم دسته رو نمی شناسه.با کابل وصل کردم بازم نمی شناخت فقط دسته چراغ ابی چشمک زن داشت.رفتم تو سیف مود همه گزینه ها رو امتحان کردم.بازم تغییری حاصل نشد.حتی سیستم عامل و دانلود کردم دوباره توسیف مود نصب کرد.وقتی نصب تموم شد و دستگاه می اد صفحه اول که بالا می اد و راهنما می نویسه که دسته رو با کابل وصل کن .وصل می کم ولی بازم دستگاه دسته رو نمی شناسه...لطفا اگه کسی تجربه و اطلاعی داره راهنمایی کنه.ممنون
با توجه به اینکه دو سه هفته ای هست این مشکل رو تو همه تاپیک ها مطرح میکنی و با نظر به اینکه راهنمایی های دوستان دیگر نتونستن کمکی بهت کنن به این نتیجه میشه رسید که مشکل به احتمال زیاد سخت افزاری و از خود کنسول هستش. امیدوارم مشکلت هرچه زودتر حل بشه و اگه میشه لطفا کنسول رو به یه تعمیرکار نشون بده و انقدر تو این تاپیک و اون تاپیک و صفحات مختلف پست های تکراری ارسال نکن.

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
اولین کاری که باید انجام بدین اینه که دسته رو ریست کنید و با کنسول دیگه‌ای امتحان کنید، و در مرحله بعد دسته دیگه ای از دوستانتون امانت بگیرید و ریسیت کنید و روی کنسول خودتون وصل کنید، اول باید منبع مشکل رو پیدا کنید.

• Like
Reactions: saeed_sg

Ali021204

کاربر سایت
Jul 29, 2018
50
سلام دوستان اگه تو ps4سیدی نزاریم اتفاقی میوفته واسش چون نزدیگ۱سال من سیدی نخریدم داخلش نگذاشتم چون پول سیدی ندارم همش هکی میریزم و سوال دوم اینکه بعصی از بازی های شماهم افت فریم داره یانه چیز عادی هست یا نه و سوم اینکه بهترین حالت تنظیم تلویزیوت گدام تنطیم‌واسهps4هست خواهش راهنمایی کنین

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام دوستان اگه تو ps4سیدی نزاریم اتفاقی میوفته واسش چون نزدیگ۱سال من سیدی نخریدم داخلش نگذاشتم چون پول سیدی ندارم همش هکی میریزم و سوال دوم اینکه بعصی از بازی های شماهم افت فریم داره یانه چیز عادی هست یا نه و سوم اینکه بهترین حالت تنظیم تلویزیوت گدام تنطیم‌واسهps4هست خواهش راهنمایی کنین
سلام.
نه برای چی باید اتفاقی بیفته آخه !
برای افت فریم در مواردی تا حدودی طبیعیه ، اطراف دستگاه باید جای جریان هوا باشه و پشتش باز باشه . مواقع خاموش هم روشو بکش خاک نگیره.
بهترین تنظیمات تلویزیون رو آشنایی ندارم ولی همه TVها معمولا یه حالت گیم دارن .

mir.parsa

کاربر سایت
Nov 25, 2018
12
اولین کاری که باید انجام بدین اینه که دسته رو ریست کنید و با کنسول دیگه‌ای امتحان کنید، و در مرحله بعد دسته دیگه ای از دوستانتون امانت بگیرید و ریسیت کنید و روی کنسول خودتون وصل کنید، اول باید منبع مشکل رو پیدا کنید.
بله این کار و کردم دسته ای دیگه هم رو دستگاهم همین داستان و دارن و دسته من رو دستگاه دیگه کار می کنه. حتی دته رو دستگاه تو سیف مود کار می کنه. اما تو حالت های دیگه دستگاه دسته رو نمی شناسه.حتی با سیم

با توجه به اینکه دو سه هفته ای هست این مشکل رو تو همه تاپیک ها مطرح میکنی و با نظر به اینکه راهنمایی های دوستان دیگر نتونستن کمکی بهت کنن به این نتیجه میشه رسید که مشکل به احتمال زیاد سخت افزاری و از خود کنسول هستش. امیدوارم مشکلت هرچه زودتر حل بشه و اگه میشه لطفا کنسول رو به یه تعمیرکار نشون بده و انقدر تو این تاپیک و اون تاپیک و صفحات مختلف پست های تکراری ارسال نکن.
نم یدونم نوشتن این متن چقدر شما رو اذار می ده اما دوست عزیز من در شهرستانی هستم که تعمیر کار حرفه ای توش نیست.و قبل از این که بیام اینجا چند جا دستگاه رو نشون دادم تو شهرمون و هر کس یه چیزی گفت.حتما شما هم با من موافقید که تو این زمینه های افراد تعمیر کار با بی مسعولیتی صرفا دنبال باز کردن دستگاه یا منافع اقتصادی دیگه هستن.البته بیشترشون و نه همشون در نتیجه نمی شه بهشون اعتماد کرد.اما تو همچین اجتماعاتی با توجه به حضور از نقاط مختلف کشور امکان اتفاق مشابه و راهنمایی بسیار هست. به نظر من با اطلاع عمل کردن بهتر از سپردن دستگاه دست هر کسیه. البته تو این فیوم هم دوستانی هستن که تجربه مشابه من و داشتن و من تو صفحات گذشته دیدم ولی متاسفانه جواب پیام من و فعلا ندادن. می شه بفرمایید این پیام دادن من برای شما چه مزاحمتی ایجاد می کنه؟ قطعا شما برای تفریح به این فریوم سر نمی زنید..دوستان دیگه هم می تونن نظر بدن که پیام دادن من مشکلی داره یا نه..

Last edited by a moderator:

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
سلام دوستان من یه موردی پیدا کردم با دستگاه نمیدونم مشکل کابل یا خود دستگاه یا تیوی :D
بدین شکل که در حالی که همه سالم کار میکنن ولی یه وقتایی مشکل دار میشن ضمنن این مشکل از زمان خرید تلوزیون جدید که 4 کی هست برام شده قبلا اصلا نبود
دستگاه پرو و کابل هم در زمان خرید نسخه فت اون اوایل از همون کابل های سونی خریدم پک ابی ها
مشکل من اینکه هر از گاهی دستگاه وقتی روشن میکنم حالا مهم نیست با دسته یا فرمان HDMI موقع روشن شدن تصویر نمیاد ولی صدا میاد کامل بعد ک خاموش یا استند بای میکنم بعدش راحت میاد بیالا بدون مشکل این اتفاق به صورت خاصی حاصل نمیشه و رندومه به نظرتون چی میتونه باشه ؟

Ali021204

کاربر سایت
Jul 29, 2018
50
سلام.
نه برای چی باید اتفاقی بیفته آخه !
برای افت فریم در مواردی تا حدودی طبیعیه ، اطراف دستگاه باید جای جریان هوا باشه و پشتش باز باشه . مواقع خاموش هم روشو بکش خاک نگیره.
بهترین تنظیمات تلویزیون رو آشنایی ندارم ولی همه TVها معمولا یه حالت گیم دارن .
ممنون از شما دوست عزیز بابت راهنماییتون یعنی جای باز بزارم که هوا رفت امد کنه

• Like
Reactions: saeed_sg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر