مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

mir.parsa

کاربر سایت
Nov 25, 2018
12
سلام
من کنسولم یکروز با دسته اش روشن نشد. با کابل هم روشن نشد. ولی با دکمه اش روشن شد. هرکاری کردم درست نشد. آپدیت های معمولی و حتی reinstall 900MB هم کردم. الان ورژن 5 شده و میاد تو صفحه آبی که میگه دسته رو با کابل وصل کن دکمه PS رو بزن ولی باز وارد نمیشه. دسته های من و کابلم روی یک کنسول دیگه کار می کنه. دوتا دسته و یه کابل دیگه رو کنسول خودم تست کردم کار نکرد باز.
منم دقیقا مشکل شما رو دارم..چی کار کردین درست شد..لطف می کنید به منم بگید؟

Amirth

کاربر سایت
Nov 26, 2018
3
باسلام وقتی ps4 من یه ذره هنگ میکند من دستگاه را خاموش کرده و در صفحه prepring trun of ps4 که میره ۲ps۴ دقیقه بعد بعد ازاین که صدای بوق میزنه خاموش میشه علت چیست

balex_kg

کاربر سایت
Sep 27, 2018
114
باسلام وقتی ps4 من یه ذره هنگ میکند من دستگاه را خاموش کرده و در صفحه prepring trun of ps4 که میره ۲ps۴ دقیقه بعد بعد ازاین که صدای بوق میزنه خاموش میشه علت چیست
اگه میشه یکم واضح تر توضیح بده؟ دقیقا چه زمانی هنگ میکنه؟

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
سلام...وقت همگی بخیر...اگه ممکنه لطف کنید من و راهنمایی کنید.من وقتی دستگاه و روشن کردم...دیدم دسته رو نمی شناسه.با کابل وصل کردم بازم نمی شناخت فقط دسته چراغ ابی چشمک زن داشت.رفتم تو سیف مود همه گزینه ها رو امتحان کردم.بازم تغییری حاصل نشد.حتی سیستم عامل و دانلود کردم دوباره توسیف مود نصب کرد.وقتی نصب تموم شد و دستگاه می اد صفحه اول که بالا می اد و راهنما می نویسه که دسته رو با کابل وصل کن .وصل می کم ولی بازم دستگاه دسته رو نمی شناسه...لطفا اگه کسی تجربه و اطلاعی داره راهنمایی کنه.ممنون
توی سوراخی که توی پشت دسته هست (ریزه) سوزن رو 5 ثانیه فرو کن درست میشه.

Amirth

کاربر سایت
Nov 26, 2018
3
یعنی زمانیکه ps4 رو خاموش میکنم تو اونجا خاموش نمیشه بعد ۲ دقیقه با صدای بوق خاموش میشه

به زور خاموش میشه

مثلا وقتی که دستگاه رو خاموش میکنم میرم یه جای دیگه ۲ دقیقه بعد یه بوق میزنه بعد هم خاموش میشه

Last edited by a moderator:

Kasra.rsh

کاربر سایت
Nov 27, 2018
2
سلام من یه کنسول ps4 دارم که یه مشکل اساسی داره دوستان اینه ک وقتی من به اینترنت وصل میشم و میرم که بازیو اجرا کنم و اجرا میشه انگار برق کنسول به طور کامل قطع میشه همچنین وقتی که برای یه بازی اپدیت اومده و میخوام اپدیتش کنم گزینه start wihtout application update میزنم بازم به طور کامل برق کنسول قطع میشه و خاموش میشه اما زمانی که کنسول به اینترنت وصل نیست این مشکل پیش نمیاد کسی هست منو راهنمایی کنه؟ مدل دستگاه 1116 هستش

mir.parsa

کاربر سایت
Nov 25, 2018
12
سلام...وقت همگی بخیر...اگه ممکنه لطف کنید من و راهنمایی کنید.من وقتی دستگاه و روشن کردم...دیدم دسته رو نمی شناسه.با کابل وصل کردم بازم نمی شناخت فقط دسته چراغ ابی چشمک زن داشت.رفتم تو سیف مود همه گزینه ها رو امتحان کردم.بازم تغییری حاصل نشد.حتی سیستم عامل و دانلود کردم دوباره توسیف مود نصب کرد.وقتی نصب تموم شد و دستگاه می اد صفحه اول که بالا می اد و راهنما می نویسه که دسته رو با کابل وصل کن .وصل می کم ولی بازم دستگاه دسته رو نمی شناسه...لطفا اگه کسی تجربه و اطلاعی داره راهنمایی کنه.ممنون

bndsms

کاربر سایت
Nov 20, 2018
2
نام
علیرضا
سلام من یه کنسول ps4 دارم که یه مشکل اساسی داره دوستان اینه ک وقتی من به اینترنت وصل میشم و میرم که بازیو اجرا کنم و اجرا میشه انگار برق کنسول به طور کامل قطع میشه همچنین وقتی که برای یه بازی اپدیت اومده و میخوام اپدیتش کنم گزینه start wihtout application update میزنم بازم به طور کامل برق کنسول قطع میشه و خاموش میشه اما زمانی که کنسول به اینترنت وصل نیست این مشکل پیش نمیاد کسی هست منو راهنمایی کنه؟ مدل دستگاه 1116 هستش

سلام
به‌نظرم ماژول وای‌فای دستگاهتون مشکل پیدا کرده که باید تعویض بشه، کنسول برای ایمنی و جلوگیری از بیش از حد داغ شدن دستگاه رو خاموش می‌کنه. شما با کابل شبکه (LAN) دستگاه رو به اینترنت وصل و استفاده کنید فکر می‌کنم مشکل خاموشی دیگه پیش نیاد

Benefactor

کاربر سایت
Nov 2, 2018
12
سلام بچه ها
آقا من میرم تو تنظیمات قسمت اکانت منیجمنت
همه گزینه ها جز سانگ این غیر فعاله
چرا؟؟؟چطوری فعالشون کنم؟؟؟خواهشا سریع جواب بدید

balex_kg

کاربر سایت
Sep 27, 2018
114
سلام بچه ها
آقا من میرم تو تنظیمات قسمت اکانت منیجمنت
همه گزینه ها جز سانگ این غیر فعاله
چرا؟؟؟چطوری فعالشون کنم؟؟؟خواهشا سریع جواب بدید
خب اینطور که پیداست شما هنوز وارد "اکانتتون" نشدین تا بخواین اونو مورد "منیجمنت" قرار بدید.
وارد اکانتتون بشید اول

Kasrabt

کاربر سایت
Nov 29, 2018
1
سلام دوستان ممنون میشم جواب منم بدید
من ps4 که روشن میکنم بعد از چن دقه هی تق تق ریز میکنه در حده ۳.۴ تا
کسی میدونه مشکل از چیه؟ اصن مشکل هست یا عادیه
مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر