مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,723
نام
وحید
سلام دوستان خسته نباشین . مشگل چراغ آبی ps4 اسلیم دارم . کنسولم روشن میشه اما تصویر و صدا ندارم انگار نه انگار کابل اچ دی بهش وصله . چند تا کابل دیگه هم تست کردم جواب نداد . هارد رو درآوردم روشن کردم ،، دوباره خاموش کردم هاردو جا زدم بازم همونطوره . ۱۰ ثانیه کلید پاور گرفتم دو بار بوق خورد بعد دسته رو وصل کردم با کابل دکمه ps زدم داخل safe mode هم نمیره ،،،، نمیدونم دیگه چیکار کنم . خواهشا اگه کسی میدونه راهنماییم کنه این مشکل رو حل کنم .
به نظرتون هاردم نسوخته ؟ یا پورت اچ دی ام آی نسوخته ؟
اینم فراموش کردم بگم پورت اچ دی ام آی کنسول خیلی محکم و هیچ لقی نداره . حتی کنسول با چند کابل اچ دی دیگه تست کردم و با تلویزیون دیگه بازم جواب نداد ...
ممنون میشم کمکم کنید
شما پورت اچ دی ام ای کنسولتون رو توی نور داخلش رو ببین احتمالا اتصالاتش در اثر بد جا زدن از بین رفته و باید پورتش عوض بشه

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
سلام دوستان
من ی مشکلی که دارم اینه که دسته رو حتما باید روب روی کنسول و نزدیک بگیرم تا کار کنه یکم کج بشی یا دور کلا خاموش میشه دسته واس چیه ؟
هم باطری دسته رو عوض کردم هم دسته جدید گرفتم هم ریست کردم دسته رو اما درست نشد -_- چکارش کنم ؟

Hadi2018

کاربر سایت
Mar 28, 2018
5
سلام
من با ps4 pro در حالت rest mode داشتم آپدیت یک بازی رو دانلود میکردم که یکدفعه برق رفت; ظاهرا طوریش نشده اما خواستم بدونم چقدر ممکنه آسیب دیده باشه؟

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
سلام دوستان
من ی مشکلی که دارم اینه که دسته رو حتما باید روب روی کنسول و نزدیک بگیرم تا کار کنه یکم کج بشی یا دور کلا خاموش میشه دسته واس چیه ؟
هم باطری دسته رو عوض کردم هم دسته جدید گرفتم هم ریست کردم دسته رو اما درست نشد -_- چکارش کنم ؟
کسی اطلاعی نداره ؟

Tezar6536

کاربر سایت
Sep 17, 2018
10
سلام و خسته نباشین.یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنین.کنسول من اسلیم ورژن 2016b هست ک رو دستگاه نوشته. میخاستم بدونم مگه حرف b نشانگر این نیس ک هارد یک ترا هست؟
ولی توی تنظیمات داخلی ک نگاه میکنم هارد و 500 گیگ میزنه.ممنون میشم راهنمایی کنین ک من اشتباه میکنم یا دلیلش چیز دیگه ای هست.

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
سلام
یه دوستام کنسولشو وقتی خاموش کرده واسه روشن کردن دفعه بعدش تا روشن میکنه چراغش آبی چشمک زن میشه و کنسول بالا نمیاد
مشکل از چیه ؟

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,723
نام
وحید
سلام و خسته نباشین.یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنین.کنسول من اسلیم ورژن 2016b هست ک رو دستگاه نوشته. میخاستم بدونم مگه حرف b نشانگر این نیس ک هارد یک ترا هست؟
ولی توی تنظیمات داخلی ک نگاه میکنم هارد و 500 گیگ میزنه.ممنون میشم راهنمایی کنین ک من اشتباه میکنم یا دلیلش چیز دیگه ای هست.
هاردش عوض شده

کسی اطلاعی نداره ؟
شما احتمالا مشکل از دستگاهتون هست با توجه به اینکه دسته دیگه هم تست کردین
یکبار ریبلد دیتابیس کنین اگر نشد ریست فکتوری بزنین اگر نشد دستگاه مشکل سخت افزاری داره و باید بره تعمیر

سلام
یه دوستام کنسولشو وقتی خاموش کرده واسه روشن کردن دفعه بعدش تا روشن میکنه چراغش آبی چشمک زن میشه و کنسول بالا نمیاد
مشکل از چیه ؟
ببرید تو سیف مود ببینین بالا میاد؟

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Wrath OF Joker

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
شما احتمالا مشکل از دستگاهتون هست با توجه به اینکه دسته دیگه هم تست کردین
یکبار ریبلد دیتابیس کنین اگر نشد ریست فکتوری بزنین اگر نشد دستگاه مشکل سخت افزاری داره و باید بره تعمیر
انجام دادم اما درست نشد :/

balex_kg

کاربر سایت
Sep 27, 2018
114
سلام.
من با مشکل cannot start ps4 connect the dualshock مواجه شدم.
دیروز هم اینطور شد که بعد از یک ربع دوباره روشن کردن مشکل رفع شده بود ولی امروز دوباره اینطوری شده... میگه فیرمور دستگاه رو از یو اس بی دوباره نصب کنم. همه چی میپره اگه دوباره نصب کنم؟ یا راه حل دیگه ای هست؟

ramingolshanf

کاربر سایت
Sep 28, 2018
2
سلام من ps4 اسلیم دارم چن وقته دیسکو درست نمیخونه هی صدای چرخیدن دیسک میاد دوباره متوقف میشه بعدم میگه دیسک رو خارج کن ،پاکش هم میکنم دوباره میزارمش ولی نمیخونتش کسی میدونه مشکلش چیه!!؟ :-(

balex_kg

کاربر سایت
Sep 27, 2018
114
خوب کنسول مال من نیس. چطوریباید برد توی سیف مود ؟
واسه بازی های کرکی نیست که روش ریخته ؟
دستگاه که خاموشه دکمه روشن رو فشار بده، صدای بوق روشن شدن میان، بعد حدود 7 ثانیه نگه داره دوباره یه صدای بوق دیگه میاد که میتونه دکمه رو ول کنه و وارد سیف مود میشه.

• Like
Reactions: Wrath OF Joker

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر