مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

gamer_taji

کاربر سایت
Jul 22, 2018
9
سلام میخوایم بریم مسافرت خونه ی مادربزرگم تلویزیون ال سی دی داره میخواستم بدونم مشکلی واسه ps4 ایجاد نمیشه یا اصن وصل میشه؟ مرسی

Pouya30

کاربر سایت
Sep 3, 2018
12
نه
سلام میخوایم بریم مسافرت خونه ی مادربزرگم تلویزیون ال سی دی داره میخواستم بدونم مشکلی واسه ps4 ایجاد نمیشه یا اصن وصل میشه؟ مرسی
نه عزیز مشکلی پیش نمیاد. نهایتا شاید اوخ بشه. اگه ورودی HDMI داره مشکلی نیست اوف نمیشه.

• Like
Reactions: gamer_taji

Ali_ps99

کاربر سایت
Sep 3, 2017
3
سلام دوستان
بنده شهریور 96 یه ps4 slim به همراه یه دسته اضافه خریدم و از همون روز اول مثلا وقتی میخوای دسته رو از روی زمین بلند کنی یه صدای تق تق مانند یا جیر جیر حس میکنی یا یکمی بدنه دسته رو فشار بدی و یا کلا هر قسمتیش رو فشار بدی یه صدایی مثل همین تق تق یا جیر جیر حس میکنی.انگار که دسته به شدت کیفیت بدی داره و خوش ساخت نیست.این مشکل رو از روز اول با هر 2 دسته داشتم و توی کار کردن دسته ها و پاسخ گویی هیچ مشکلی نیست فقط بدنه دسته ها خیلی بی کیفیت و بد ساخت حس میشه.میخواستم بدونم همه slimها اینطوری هستن یا اصلا کسه دیگه هم این مشلک رو داره؟

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
آقا من یه PS4 Pro مدل 7116 دارم، موقع اجرای GoW فنش خیلی صدا میده تقریبا نزدیک به صدای سشوار! بازیای سبک تر مثل Uncharted 1,2,3 تقریبا بی صدا هست.
برای همه همینطوره؟ میدونم GoW خیلی سنگینه اما صدای فن انقدر زیاد؟

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
آقا من یه PS4 Pro مدل 7116 دارم، موقع اجرای GoW فنش خیلی صدا میده تقریبا نزدیک به صدای سشوار! بازیای سبک تر مثل Uncharted 1,2,3 تقریبا بی صدا هست.
برای منم همینطوره .عادیه اکثر دوستانی هم که پرو داشتن به این موضوع اشاره کردن .

• Like
Reactions: Sir Daniel

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
اقا من دیسک درایوم ، دیسک رو تف میکنه بیرون !! هیچ الگوریتم مشخصی هم برای این مسئله نداره ! بعدم که دیسک رو داد بیرون دیگه دیسک رو نمیگیره ! تا اینکه روشن خاموشش کنم !!! کسی میدوپه چشه یا چطور میشه درستش کرد !!!؟ بردم یه جا میگه ۱۰۰ خرجش میشه سرویسش کنم

ariantj

کاربر سایت
Sep 15, 2018
4
سلام من دستگاهم رو چندتا بازی هکی روش ریختم ورژن دستگاه 5.05 اما قبلا 4 بوده خودم دستی به ورژن نزدم
دستگاهم بعضی وقتا بعد از ریختن بازی ها ریستارت میشه حین بازی نه اولی که بازی رو استارت میکنم
میخوام بدونم مشکل از چیه و یک سوال دیگه هم دارم
من بازی pes 18 هکی رو دارم اول که میزنم استرت شه این پیام میاد
You must update the application to start it.Go to the home screen, highlight the application, press the OPTIONS button and then select [Check for Update].
چیکارش کنم ممنون میشم کمک کنید

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام من دستگاهم رو چندتا بازی هکی روش ریختم ورژن دستگاه 5.05 اما قبلا 4 بوده خودم دستی به ورژن نزدم
دستگاهم بعضی وقتا بعد از ریختن بازی ها ریستارت میشه حین بازی نه اولی که بازی رو استارت میکنم
میخوام بدونم مشکل از چیه و یک سوال دیگه هم دارم
من بازی pes 18 هکی رو دارم اول که میزنم استرت شه این پیام میاد
You must update the application to start it.Go to the home screen, highlight the application, press the OPTIONS button and then select [Check for Update].
چیکارش کنم ممنون میشم کمک کنید
سلام.
لطفا ازین تاپیک ها پیگیری کنید :
آموزش هک PS4 Jailbreak
سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4
اولیه فعالتره.

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
اقا من دیسک درایوم ، دیسک رو تف میکنه بیرون !! هیچ الگوریتم مشخصی هم برای این مسئله نداره ! بعدم که دیسک رو داد بیرون دیگه دیسک رو نمیگیره ! تا اینکه روشن خاموشش کنم !!! کسی میدوپه چشه یا چطور میشه درستش کرد !!!؟ بردم یه جا میگه ۱۰۰ خرجش میشه سرویسش کنم
این مشکل (ps4 eject issue) رو سرچ کردم تو یوتوب و چند روش برای رفع داره شما ساده ترین ها رو تست و امتحان کن احتمالا درست میشه

Mohammadreza6316

کاربر سایت
Sep 19, 2018
1
سلام دوستان
اقا من یه ps4 slim دارم که وسط بازی واچ داگز ۲ یهو صفحه چند بار پرید و بعد خاموش شد
بعد از اون وقتی روشن میکنی یه چراغ ابی روشن میشه و چشمک میزنه
رو حالت سیف مد میره منم بردم رو سیف مد و اون حالت ریست کلی initialize ps4 و اون فایل ۹۰۰ مگی رو دان کردم خلاصه با فلش زدم ولی همین که روش میزنم اون حالت لودینگ میادو روش گیر میکنه بعد یعو خاموش میشه
تورو خدا کمک کنین
من ۳ هفته نشده اینو گرفتم نو نو

کسی جایی تو تهران تعمیرکار ماهر نمیشناسه ببرم؟

Last edited by a moderator:

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
255
نام
مسعود

سلام ps4 من مدل 1001 هستش سری اول مدلی که همه میگن صدای فنش همیشه بلنده
موقع اجرای گاد ، فنش صدای خیلی ملایمی داره چون جایی گذاشتمش که فضای اطرافش بازه و دمای اتاق هم حدود 21 تا 23 درجه نگه داشتم

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
سلام. من یه مشکلی با حافظه‌ی دستگاهم پیدا کردم درواقع تو ستینگ بخش استوریج 33 گیگ واسه others‌ حجم رزرو شده درحالی که لیست دانلود من خالیه... مشکل چی میتونه باشه؟

Sent from my G3112 using Tapatalk

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
سلام
برنامه ها و بازی ها را برای راحتی خودم در پوشه قرار دادم
حالا هر برنامه یا بازی را از پوشه در میارم اصلا نشون نمیده
ولی در قسمت EDIT پوشه میرم هست و انتخابش میکنم داخل پوشه قرار میدم داخل پوشه نشونش میده
از دوستان کسی راه حلی داره غیر از فاکتور ریست

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام
برنامه ها و بازی ها را برای راحتی خودم در پوشه قرار دادم
حالا هر برنامه یا بازی را از پوشه در میارم اصلا نشون نمیده
ولی در قسمت EDIT پوشه میرم هست و انتخابش میکنم داخل پوشه قرار میدم داخل پوشه نشونش میده
از دوستان کسی راه حلی داره غیر از فاکتور ریست
ببین یه تنظیمی داره برای اینکه آیتم های توی صفحه home رو محدود میکنه ، ببین احیانا اون فعال نیست:

(Settings) > [System], and then select the checkbox for [Limit Number of Content Items on Home Screen].

• Like
Reactions: SHAM

mellad

کاربر سایت
Jul 15, 2008
1
سلام دوستان خسته نباشین . مشگل چراغ آبی ps4 اسلیم دارم . کنسولم روشن میشه اما تصویر و صدا ندارم انگار نه انگار کابل اچ دی بهش وصله . چند تا کابل دیگه هم تست کردم جواب نداد . هارد رو درآوردم روشن کردم ،، دوباره خاموش کردم هاردو جا زدم بازم همونطوره . ۱۰ ثانیه کلید پاور گرفتم دو بار بوق خورد بعد دسته رو وصل کردم با کابل دکمه ps زدم داخل safe mode هم نمیره ،،،، نمیدونم دیگه چیکار کنم . خواهشا اگه کسی میدونه راهنماییم کنه این مشکل رو حل کنم .
به نظرتون هاردم نسوخته ؟ یا پورت اچ دی ام آی نسوخته ؟
اینم فراموش کردم بگم پورت اچ دی ام آی کنسول خیلی محکم و هیچ لقی نداره . حتی کنسول با چند کابل اچ دی دیگه تست کردم و با تلویزیون دیگه بازم جواب نداد ...
ممنون میشم کمکم کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر